Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DERBİ EXT150 ÇALINTI

Motovento
    REKLAM ALANI

İSTANBUL FATİH YAVUZ SULTAN SELİM MAH KADİ ÇEŞMESİ SOK EVİMİN ÖNÜNDEN GECE 3 SABAH 9:30 CIVARINDA DERBİ ETX 150 ÇALINTI 34 DC 7414 SIYAH RENK EGZOZ KORUMASI YOKTUR EGZOZ ÇİZİK EZİK BİRAK ORADAN ANLIYABİLİRSİNZ BİDE GÖSTERGE CAMİ KIRIKTIR

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:34 ----------

Arkadaşlar yardımcı olun bakabileceğim yerler mevcut mu?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

ulan kanı bozuklar. ah bu namusuzların birini elime geçirsem. benim arkadaşın motorunuda çaldılar. dolapderede bulduk 4 gun sonra. debrıyajı yakmışlar tecavuz edip atmışlar kenara. o taraflara bak derim dolapdere hacı hüsrev tarafları geçmiş olsun

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Kardeşim senin motorunu bugün Gaziosmanpaşa Karlıtepe de gördüm.Sarıgöl Gaziosmanpaşa Vialand dereyolu Karlıtepe de dolaşırsan görürsün.16 yaşlarında çocuk kullanıyordu.Hatta Fcebook da çalıntı motorsikletlere ekledim.Hatta videosunu da çektim.
    wing41 bunu beğendi.

İletişime geçer misin 0534 214 2750

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:55 ----------

Dolapdere haber gönderdim bende oradan şüphelendim

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:01 ----------

Motorumun bulundu eyüp de 16 yaşlarında iki ufak çocuk yunus polisin yanlışıkla girdiği sokakta şans eseri plakasız olunca dikkatini çekmiş

Bide çocuklar gaziosmanpaşa sarigöl de 800 aldıklarını söylüyor çocuklar dan şikayetçi olayım mi olmayım bilemiyorum hasarım depo kapağı kırık kontak direksiyon kilidi falan ufak masrafla halledip sadaka niyetine yaptırayım diyorum

Çalıntı mal almakta satmakta suçtur yine başına böyle birşey gelsin istemiyorsan şikayetçi ol sadakayıda fakire fukaraya ver bayram ağzı

Aslında bende öyle düşünüyorum ama çocuk işte bayram günü bide sokakta balon falan satarak biriktirmişler

Motosikleti
    gt250r
    Alıntı kenan1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında bende öyle düşünüyorum ama çocuk işte bayram günü bide sokakta balon falan satarak biriktirmişler
    Sende yedin,afiyet olsun.
    Anasına babasına yaptirt herşeyini en azından.sadakanıda fakire ver motoruna degil.

Belki yalandır haklısın ama bende 19 yaşında gencim öyle düşündüm karar vermeden önce sorayım dedim sizlere

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Sen şuan şikayetçi olmasan ona bu ders çalıntı alsam çalsam yalanda atsam birşey olmuyor daha da beter olur çalar çırpar alır satar her yalanla kurulcağını düşünür bu böyle gider şikayetçi olun ağzına etsen buda ona kalavi bir ders olur çalıntı sakızın yanında bile geçmez hayır hasenat başka yerde yap böyle yerlerde yaparsan başkalarına ve kendine en büyük kötülüğü yapmış olursun sonra polis bakıyor alan razı veren razı tık yok kimsede ne diye uğraşsın çalınan motor peşinde rıca ediyorum gidin şikayetçi olun !!!!!
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Suan da sayende baska birinin motoru calinirsa, ya bayram gunu baska birinin hakkina girdiysen dolaylida olsa bunu dusundun mu hic? Hirsizligin cocugu yaslisi yoktur maalesef.

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    Hırsızlık BİR EKMEK'le,

Orospuluk BİR ÖPMEK'le başlar,

sarıgölden ise üzerindekiler,

EMİN OL ONLAR ÇALMIŞLARDIR,

Şikayetçi olsanda bişiy olmayacak aslında,

Fakt yinede ŞİKAYETÇİ OL...

Helal be ustam

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)