Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Çalıntı Yamaha R25 Siyah

Motovento
    REKLAM ALANI
    jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Merhabalar;
    Resimdeki 34 FJ 4946 plakalı; arkadaşıma ait olan Siyah Yamaha R25 dün gece Beşiktaş, Dikilitaş, Emirhan caddesinden çalınmıştır. Sağ grenajda çok solda az çizik, sol depriyaj kolu eğik. Gören duyan arkadaşların 05057033466 yada 05348682787 numralarından birine haber vermenizi rica ediyoruz. Şimdiden çok teşekkür ederim.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    TVS Apache RTR 200 ABS
    çok geçmiş olsun inşallah tez zamanda bulunur.

Motosikleti
    Yohhh
    motorun çıkma parçaya gideceğini düşünüyorum. beşiktaştan çalınan motor ne taraflara gider tahmini?

Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Merhaba arkadaşlar motor bana ait, sabah 4.30-5.30 arasında disk kilidi kırılarak çalınmıştır, hemen çıkacağım diye otoparka zincirlemedim, sonrada unuttum pahalıya patladı,sadece bir akşam dışarıda, bulana elimden geldiğince ödül vermeyi de düşünüyorum, son olarak lastikler rosso 2 ile değiştirmiştim, şimdiden teşekkür ederim.
    jimi_hendrix bunu beğendi.

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun çıkma parçaya gideceğini düşünüyorum. beşiktaştan çalınan motor ne taraflara gider tahmini?
    Geçmiş olsun.
    Yüksek ihtimal Kağıthane taraflarına götürürler motoru. O bölgede depo gibi bir yerleri var diye okudum bir kaç yerde.
    jimi_hendrix bunu beğendi.
    Motosikletli Kaplumbağa...

Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    vay be bir ay olmuş, hiçbir haber yok

Vallahi allah belalırnı versin bunlrın nediyimki benimde disk kilidini kırmışlar şirketin önünde geldgimde disk kilidi kırıkdı motor saglamdı ya gördüler gelirken yada başka bişey

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    feriköye bakmıs mıydınız? r25 ler orada depolanıyor son zamanlarda. ferikoy mezarlıgı ust kapıdan turbeye dogru inin o civarda depolar var.
    berfu62 bunu beğendi.

hocam o depolara buyrun gelın deyıp mı alacaklar? Nasıl oluyor o iş?

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Alıntı berfu62 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam o depolara buyrun gelın deyıp mı alacaklar? Nasıl oluyor o iş?
    tabiki o sekılde ısler yurumuyor once bır dost arkadas vs aracılıgıyla o cevreden bırını tanımanız gerekıyor sonra o arkadasla beraber yarım gun o cıvarda takılırsanız ne kadar r25 varsa orda oldygunu gorursunuz tabı o ara sokaklar yabancılar ıcın tekın olamayabılıyor sopar kurt surıye karısımı sokaklar ustunuzdekılerı de bırakma rıskı var.. ben bir keç depo ihbar ettim ama devam ettiklerini biliyorum bu işlere kemik bir kadro var orada..
    çocukları bolgelere gore salıyorlar çocuklar bırkaç gun takılıyorlar gonderıldıklerı bolgelerde gozlerıne kestırdıklerını rapor edıyorlar, sonrası malum belli noktalarda ara sokaklarda vs kamyonete atıp buraya getırıyorlar.

o tanıstıgınız bolge ınsanı sıze gereklı bılgıyı verır zaten hepsı bılıyor neyın ne oldugunu.. genelde parcalıyorlar hemen gelenı ama bazen de sahıplerı bulursa satma yoluna gıdıyorlar..
    berfu62 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Feriköy ve Gültepe taraflarına baktım bir şey çıkmadı, tabi depo tarzı bir yere giremedim ama özellikle Gültepe de inanılmaz derecede plakasız motor vardı

Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı idrisgrkn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Feriköy ve Gültepe taraflarına baktım bir şey çıkmadı, tabi depo tarzı bir yere giremedim ama özellikle Gültepe de inanılmaz derecede plakasız motor vardı
    başgan boyanmış olabilir dikkat et...

SİYAH İNCİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    kardeşim motorun bulunmuş facebookta gördüm

Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Bulunan benimki değil, sahibinin gözü aydın

ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    Sanki ŞEHİT vermişiz gibi çalıntı motor haberi okudum mu içime bi fenalık çöküyor. Ya kahpeler ya!

inş. tez zamanda bulunur (bu lafta klişe oldu artık, "hayırlısı olsun" der gibi)

SİYAH İNCİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    Arkadaşlar facebookta sahibi altına plakasını yazmış bende o motor bulundu sandım kısa süreli bi sevinç yaşattım sahibine başka bir çalıntı olan motor bulundu inşaALLAH onunki de bulunur
    Hızlı Gidip Durmasını Bilirim Sen bakma Bana ben Rüzgar Gibiyim.

Motosikleti
    Honda CBR250R
    motoru bulsan bi dert bulamasan ayrı dert.adamlar gayet sakin ve umursamadan onca emek verdiğin para harcadığın şeyi alıp götürüyorlar ve karşılığında hiç bir şey yapamıyorsun. ceza desen ceza bile almıyorlar nerdeyse...

Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Bugün emniyete gittim bana motorumun çalıntı olarak gözükmediğini söylediler, savcılığa gidip şikayetçi oldum, aynı durum başına gelen var mı aranızda, sonraki aşamalar hakkında bilgilendirebilir ise çok iyi olur gerçekten, şimdiden teşekkürler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)