Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Çalıntı Yzf R25(İstanbul-Kadıköy-Kozyatağı)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motorum Apartmanın otoparkından çalınmıştır.Gören,Duyan olursa lütfen irtibata geçiniz.....
    Motor no: G401E0023275
    Şase no:MH3RG105000001892
    Çalındığı tarih 06.11.2016
    https://youtu.be/0fv9JRDfRwU
    İrtibat no: 0535 557 86 97
    http://postimg.org/image/ez0dcikwr/
    http://postimg.org/image/mcb5xqfkr/

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:16 ----------

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Tez zamanda bulunması dileğiyle.
    Çekirge sürüsü gibi çoğaldı şerefsizler.

Eyvallah teşekkürler

volkanmet86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 200 MCX / CG Cafe Racer / Pulsar 200 NS
    ne gibi önlemler almıştınız?

Büyük geçmiş olsun, şu an neler hissettiğinizi inanın çok iyi anlıyorum.

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Alıntı volkanmet86 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne gibi önlemler almıştınız?
    Dam üstünde saksağan, vur beline kazmayı
    Öncelik geçmiş olsun,acınız büyük,geçmiş olsun,kısa zamanda bulunması ümidiyle
    YAMAHA

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    kollarıyla bacaklarını kökünden budayıp meydanda gezdirecen böyle şerefsiz emek hırsızlarını.En yakın zamanda bulunur inşallah.

Motosikleti
    nc750x
    Nefret ediyorum şu hırsız takımından. Her gün yeni bir çalındı haberi okudukça keyfim huzurum tadım kaçıyor, sinirim tavan yapıyor. Bu nedir ya ülke de hırsızlık, dolandırıcılık vs öyle bir arttı ki, Allah sonumuzu hayır eylesin.

Kardeşim inşaallah bulunur motorun gerçekten çok üzüldüm.

Alıntı OğuzÖztürk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nefret ediyorum şu hırsız takımından. Her gün yeni bir çalındı haberi okudukça keyfim huzurum tadım kaçıyor, sinirim tavan yapıyor. Bu nedir ya ülke de hırsızlık, dolandırıcılık vs öyle bir arttı ki, Allah sonumuzu hayır eylesin.

Kardeşim inşaallah bulunur motorun gerçekten çok üzüldüm.
    Eyvallah çok sağolasın cuma akşamı benim motorum çalındı.2 gün içinde 5-6 tane daha r25 patlatmışlar polis desen hiçbirşey yapmıyor oldukları yerde dönüyorlar utanmasalar git sen ara adamları diyecekler ki yaptığım şey şu an bu böyle saçma bir sistem görmedim asayiş bana resmen çaktırmadan git gözle adamları dedi bu ülkede kusura bakmayın ama z*kıl*n olacaksın yada tam tersi böyle bir saçmalık olamaz abi biz yandık başkaları yanmasın inşallah...

Motosikleti
    YBR125 ESD 15
    Motor kilidi ya da başka önlem almış mıydınız ?

Sabırsız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXr
    Çok geçmiş olsun inşallah kısa sürede bulunur.

Arkadaş kadıköy de bu kaçıncı ya, benimde çalındı ve polisin ilgisizliği beni bileyerek iyce suça teşvik ediyor resmen. Bi polis motoru çalıp farkındalık yarattıracaklar zorla amk cocukları. Polisle anlaşmalı çalışıyor olmalarına zerre şaşırmam.

Kamera kayıdı vs varmı, şu kadıköydeki at hırsızlarını bi toplayalım ortak bi havuzda.

Alıntı leke000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaş kadıköy de bu kaçıncı ya, benimde çalındı ve polisin ilgisizliği beni bileyerek iyce suça teşvik ediyor resmen. Bi polis motoru çalıp farkındalık yarattıracaklar zorla amk cocukları. Polisle anlaşmalı çalışıyor olmalarına zerre şaşırmam.

Kamera kayıdı vs varmı, şu kadıköydeki at hırsızlarını bi toplayalım ortak bi havuzda.
    Buyur hocam telefon numaram 0536 557 86 97 katılıyorum tek başımıza bir yere kadar gibi geliyor kayıtlar var adam gelişi ve gidişi ya inanırmısın mahallede ki arkadaşlar isim bile verdi ama günah almak bir yere kadar 4 gün oldu olalı allah sonumuzu hayır etsin

bana açıkça dedi polis, "biz herkese yetişemeyiz, vatandaş kendinin polisidir de" diye. O zaman sen niye varsın??

Motosikleti
    Mondial 125mh Drift
    Arkadaşlar aman ha, yok hırsızla anlaşayım yeterki motoruma kavuşayım demeyin.. Bu çakallar böle böle herkesten koparıp yolunu buluyor. Ne ceza var ne birşey.. 1000 2000 motorluyla bunların inine inmek lazım ozaman bir titrerler. Polis ya bulacak ya biz alacaz öle çalayım yanıma kar kalsın diye birşey yok.

Usta ben bu işi çözemedim sahibinden de adamlar r25 in motor parçasını satıyor millette göt lalesi gibi izliyor günah almak gibi olmasın ama başkasının motorunu söküp satıyorlarsa şaşırmam 2. El dökme parça satın alanlarında ben aklına şaşırıyim..

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Alıntı bkbatu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Usta ben bu işi çözemedim sahibinden de adamlar r25 in motor parçasını satıyor millette göt lalesi gibi izliyor günah almak gibi olmasın ama başkasının motorunu söküp satıyorlarsa şaşırmam 2. El dökme parça satın alanlarında ben aklına şaşırıyim..
    Öyle deme çıkma parça sektörü diye yılardır bir söktör varmış bunu çıkma parça arıyan tırreklere gelde anlat ne olsa birgünde onun motu çıkma sektörüne yön vericek o zaman anlar
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

Bana biraz acil olarak ulaşabilir misiniz?

https://www.youtube.com/watch?v=0fv9JRDfRwU&feature=share
    berfu62 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)