Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KTM DUKE200 Çalındıgı ana ait yeni görüntüler

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Ktm Duke200
    34HR8445 Plakalı KTM DUKE200 Uluyol Bereç tramvay duragı karşısındaki Pashador avm önünden 12.05.2016 saat 16:48 de motorun 18 yaşlarında iki şahıs tarafından alarmı ve direksiyon kilidi etkisiz hale getirilerek çalınmıstır,Diğer KTM duke200 lerden farkı arka tekerinde sonradan eklenen pulsar çamurlugu ve turuncu elcik koruması vardır plaka takılı degil uzerinde GOP civarında gezdikleri görülmüştür görenlerin polise bildirmesini yada yakalamasını rica ediyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bi yerde patlayıp geberip ölsünler

Çok geçmiş olsun inşallah kaskosu vardır da bi nebze teselli olur

keremkrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    Geçmiş olsun dostum, alarm olarak ne kullanıyordun acaba? Nasıl etkisiz hale getirdiler?

Edit: Umarım bi zarar gelmeden motoruna kavuşursun
    ¡Por la sonrisa de mis padres que vale un millón!

okan kömür - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda grom
    Egzozunuz değişikmiydi ya da delinmismiydi 1 hafta önce duke gördüm üzerindede tipler bi değişikti çocukta iyi süremiyodu ani hareketler yapıp durdu sokağa girerken hatta kontrol ettim takip ediyolarmı diye plakasıda yoktu hatta eve gelince foruma baktım çalınan varmı diye bulamadım gördüğüm yer istanbul/güngören/merkez mahallesi 18 yaslarında iki değişik tip sürüyodu ama kameradan tam tiplerini çıkaramadım

Motosikleti
    Ktm Duke200
    Plakası Yoktu vardı ama topcase deydi takılı degildi egzosu normaldi ama belki sonradan abartı taktırmışlardır sticker ları normal ktm lerdeki gibi degildi ben orjinalini söktürüp yeni tarz sticker la kaplatmıştım arka tekerde extra takılmış pulsar çamurluk vardı

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Gidişde meymenet yok ..na kodum bebelerinin .

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    İmmoblizer yok mu bu motorda?
    ersinkurkcu bunu beğendi.

iskender123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan 150c
    Emek emek çalışıp bi makina alıyosun ,gelip götürüyor, vicdansızlık bu ya,inşallah bulunur geçmiş olsun

ceyhun383 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ESKİ bajaj discover 125 YENİ HONDA CB125E
    senınkımıdır bılmıyorum bugun gop mevlana mh sınde benım oturdugum yerden geçtıler ara gaz verıyolardı iki tane keko binmiş plaka tekere sürtünüyordu yarım yamalakdı 34 TE ile başlıyordu gerısını goremedım depodakı stickerler sokulmuş duke yazıyorya hanı

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N

batuhan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5 Motosikleti: Kymco Activ 110
    Geçmiş olsun
    Bu akşam kağıthane hasbahçe mesire alanı içinde 2-3 tane plakasız motor vardı ve bir tanesi KTM di...üzerindeki tipsizlerin motorla alakası yoktu akşam 21:00-22:00 gibi geldiler ben motora dikkatlice bakınca hemen uzaklaştılar ama şekiller belli gültepe yada kuştepe gençleri bu akşam tekrar orada olacağım irtibat numaranı yazarmısın

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bir gün bu tipleri motor çalarken yakalarsam kamaeralara çok güzel görüntüler vereceğim.

Motosikleti
    Ktm Duke200
    Sonradan takılan bişey yok maalesef o dedigin fabrika çıkısı oluyomu üzerinde ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:50 ----------

batuhan35 numaram 05466261179

ahtand123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS TİTANİC 150-BAJAJ PULSAR RS 200
    ersinkurkcu sevgili kardeşim konuyu şimdi okudum bende gaziosmanpaşada otuyorum bazen bahsetiğin tipte çocukları olmicak motorlarda görüyorum bunlar sarıgöl ve çevresinde oturan tipler motorun büyük ihtimal o çevrededir genelde motorun üzerinde oluyorlar geziyorlar sonra bir köşeye bırakıyorlar
    bu arada geçende gop meydanda duke 200 gördüm üzerinde 2 tane genç serseri kılıklı tiplerden çingene olduğunu söyleyebilirim duke 200 saçma sapan kulanarak geziyorlardı boş bir zamanında o çevrede gez otoparklara vs yerlere sor

batuhan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5 Motosikleti: Kymco Activ 110
    Numaranı aldım kağıthane bölgesindeyim...bu akşam mesire alanı ve çevresinde olacağım arka çamurluk detayı aklımda

ahtand123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS TİTANİC 150-BAJAJ PULSAR RS 200
    ersinkurkcu kardeşim geçende sana yazmıştım aynısı başıma geldi kağıtane adliyesinin önünden dün motorum çalındı akşam gopa eve dönüyordum önümden geçti tipleri senin videodaki tiplere benziyordu etrafa haber saldım araştırmaa geçtim

Motosikleti
    honda cbf 150 2013 model
    slm inşallah buyaz piclerden birkacını calıntı motorla yakalarız şahzen ben polise vermem piclere iyilik yapmış olurum polisler işini yapsa piyasoda okadar cok plakasız motor dolaşıyor ve calınan motorlar var hangisinin peşine düşmüşler anca calıntı kayıtı kayıdı alıyorlar onuda zoraki benim motorumu calanla polislerin yüzde doksan beşini aynı kefeye koyuyorum BU ARADA BENDE KAGITHANEDEYİM MOTOR HIRSIZLARI İCİN SIKSIK HASBAHCEYE GİDECEGİM gerci burayada böyle şeyler yazmak dogrudegil ama birşekilde haberleşmek lazım picler burayıda takip ediyorlardır

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)