Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ktm Duke200 Motosikletim 12.05.2016 16:48 Çalındı.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Ktm Duke200
    12.05.2016 saat 16:48 de uluyol bereç tramvay durağı karşısındaki pashador avm önünden alarm ve direksiyon kilidi etkisiz hale getirilerek 18 yaşlarında iki şahıs tarafından motorum çalınmıştır net şekilde görüntüleri olmasına ragmen savcılık ve karakol pek kaale almadı beni.Motorum diğer KTM DUKE lerden farklı olarak arka tekerinde pulsar çamurluk ve turuncu el korumaları vardır görenlerin duyanların Allah rızası için polise ihbar etmelerini rica ediyorum daha 24 ay kredisini ödüycem :(

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Allah bin türlü belalarını versın.

Motosikleti
    Forza 250
    hocam geçmiş olsun, bir yere kilitlemediniz mi motoru ?

Çok geçmiş olsun... Alarm derken alarmlı disk kiliti mi vardı?

Motosikleti
    Ktm Duke200
    Zinciri ve disk kilidi vardi takmadim uzerinde alarmini acip direksiyonu kilitleyip gittim

Motosikleti
    MT-25
    Geçmiş olsun... umarım en kısa zamanda motorunuz bulunur.. cezalarını da çeker bu insanlar.. kamera kayıtları ile nereye doğru gittikleri adım adım azminizle bulunabilir diye ümit ediyorum...

Motosikleti
    honda cbf 150 2013 model
    selam cok gecmiş olsun istanbulun hertarafı kameralarla dolu olmasına ragmen bizim polislerimizin nedense kılları kımıldamıyor onların kıllarını nokta nokta........ şerefsiz hırsızları bizlerden birisinin elini kolunu kırsa kılı kıpırdamayan polislerin bizim karşımızda aslan kesilirler benimde motorum calındı o şerefsiz hırsızlardan biri bana denk gelse yeter allah yardımcımız olsun

Motosikleti
    mondial rx3 evo
    Dostum selam

Benmimde 19 mayıs 2016 gecesi motorumu çaldılar garaj anahtarını iş yerinde unutmam nedeni ile. Polise gittim ki benim eniştem istanbul da emniyet müdürü olduğu halde bulunması zor olurdu. Kendim motor hırzızlarının bol olduğu k.çekmece kanarya bölgesine gittim ve 2 gün oralarda aralıksız gezdim diğer motorum ile ve sonunda önümde belirdi hırsızlar gayet güzel gazlıyordu peşine düştüm kovaladım 20 dakika sonra kıstırdırdım ve yakaladım.

Kamera görüntülerini izledim ben tipleri aynı kanaryadaki çocuklara benziyor bunlarında. Fakat o bölgeye polis çok giremiyor teröristler yoğun. Beni zırhlı araç ile gezdirdiler ama yinede kendim buldum motoru.

Motorunun olabileceği yerleri söylüyorum sana: Esenler karabayır, Gaziosmanpaşa Sarıgöl,

Motorun aklımda plakasını ve şasi noyu da verirsen iyi olur.

Yasin D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    22" Bajaj NS 200
    Küfür etmekten başka elimizden bir şey gelmiyor, zaten bu tür olaylara çok üzülürken, henüz 24 ay kredisi olduğunu okuyunca içim cız etti yeminle, İnşallah en kısa sürede bulunur motosikletiniz.

Motosikleti
    Ktm Duke200
    emreerdem plakasi uzerinde degil topcase in icindeydi kirik oldugu icin buyuk ihtimalle plakasiz geziyo ama yinede verim 34HR8445 Sase ise VBKJUC4B0CC007540

Kasko yaptırmadınız mı :(

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Çok geçmiş olsun.Her akşam eşimi o duraktan almaya gelirken motorunuzu orada görüyordum.Bende Gaziosmanpaşa da merkez de oturuyorum.Görürsem iletişime geçerim.

Motosikleti
    Ktm Duke200
    plakası kırık oldugu icin topcase deydi ama verim 34HR8445 Şase ise VBKJUC4B0CC007540

geçmiş olsun. artık gündüz vakti olması yada etrafta insan olması bu şerefsizleri engellemiyor. Çünkü bir yaptırım yok ülkemiz. Yakalansalar dahi 2-3 ay sonra serbestler. Sen 24 ay kredisini ödeyeceksin adam karşılığında 2 ay yatıp çıkacak. Aslında yatırıp salmaktan ziyade motor parasını kazanana kadar devlet işinde çalıştırsalar daha mantıklı. Belki o zaman emek vermenin ne olduğunu anlarlar.

Motosikleti
    Ktm Duke200
    emreerdem plakasi uzerinde degil topcase in icindeydi kirik oldugu icin buyuk ihtimalle plakasiz geziyo ama yinede verim 34HR8445 Sase ise VBKJUC4B0CC007540

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler