Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011

Çalıntı Motor Duyuruları

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YAMAHA
    Değerli Arkadaşlar,

Kırmızı Yamaha motorumuz bugün Kadıköy İlçesi Suadiye Mah. Çalınmıştır. 34 CAY 636

Sizlerden ricamız görenlerin ve bulanların bizlere bilgi vermesi önemle ricadır.

Bulan ve bilgi verene ödül verilecektir: İletişim: 0530 069 97 09

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Herkese selamlar,

21 Ağustos'ta çalınan motorumu bugün öğlen vakti cevizlibağ da görmüşler. Az önce topkapı da gördük, kaçtılar. Fındıkzade civarında izlerini kaybettik. Üzerinde surucu ve artciyla gidiyordu. Polise de haber verdik. Civardaki arkadaşlar verebileceğiniz tüm desteğe ihtiyaç var!

Plakayı çıkarmışlar, lütfen bu çevrede plakasız bir MT25 görürseniz polise haber verin!

Geri almama yardımcı olanlara ödül vereceğim. Irtibat numaram 0554 694 7343

Motosikleti
    R25
    Muhtemelen çalıntı arkadaşlar plaka yok depo kapağı patlak yer marmarapark Esenyurt İstanbul

Robinson_C - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125 R
    Çok geçmiş olsun arkadaşlar yazık günah yav şu çalınan ilanlara baktımda, bu hırsızların yatacak yeri yok benimde başıma geldi bu hırsızlık olayı 1999 senesiydi evin garajında yamaha rx 115 motorum çalındı sabah işe gittim araba ile öğlen polisler aradı arsada bulduk motorunuzu gelin alın diye o halde görünce inanın motordan soğudum,

BurakSNCK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İronmax 250
    Kerem heronum Esenyurtta motosikleti çalınmış sabah hikayesinde paylaşmış. Teknotakibi olan otoparklı sitesi olan motosikleti nasıl çaldırmış merak ettim doğrusu

celedin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Spada XR150 efi
    Hayırlı günler, motoran spada x-ray 150 cc beyaz motorum İzmir Gaziemir deki evimin önünden gece çalındı bu civarlarda olan arkadaşlardan görenler haber verebilirse çok sevinirim. Bir umut. Plakası 35 AZ 1810

ARKADAŞLAR MERHABA. MOTOSİKLETİM ÇALINDIKTAN SONRA EKSİKLİĞİNİ HİSSETTİĞİM BİR SİTEYİ KARDEŞİMLE BERABER KURDUK. SİSTEM ŞU ŞEKİLDE ÇALIŞIYOR KAYIP VEYA ÇALINTI OLAN TÜM ARAÇLARI SİSTEM VERİ TABANINA KAYDEDİYORUZ, DUYARLI VATANDAŞLAR TARAFINDAN ŞÜPHELENDİĞİ TAKDİRDE ARACINIZ SORGULAMA BUTONUNDAN PLAKA VEYA ŞASİ NUMARASI İLE SORGULANDIĞI ANDA EĞER SİTEMİZE KAYITLI İSE ANINDA ARAÇ SAHİBİNE ULAŞILABİLECEKTİR.

TAMAMEN ÜCRETSİZ OLARAK MAĞDURLARIN KULLANIMINA SUNDUĞUMUZ BU SİTEMİZE İLGİ GÖSTERİRSENİZ MUTLU OLACAĞIZ.

SİTE VE INSTAGRAM ADRESİ ADI: SUPHELI.NET

EĞER ÇALINTI VEYA KAYIP ARACINIZ VARSA LÜTFEN SİSTEMİMİZE KAYDEDİN..
    AYRICA ŞÜPHELİ GÖRDÜĞÜNÜZ ARAÇLARI SİTEMİZ ÜZERİNDEN KOLAYCA SORGULAYABİLİRSİNİZ.

HIRSIZLIKLA MÜCADELEDE EL ELE VERELİM.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:52 ----------

ARKADAŞLAR MERHABA. MOTOSİKLETİM ÇALINDIKTAN SONRA EKSİKLİĞİNİ HİSSETTİĞİM BİR SİTEYİ KARDEŞİMLE BERABER KURDUK. SİSTEM ŞU ŞEKİLDE ÇALIŞIYOR KAYIP VEYA ÇALINTI OLAN TÜM ARAÇLARI SİSTEM VERİ TABANINA KAYDEDİYORUZ, DUYARLI VATANDAŞLAR TARAFINDAN ŞÜPHELENDİĞİ TAKDİRDE ARACINIZ SORGULAMA BUTONUNDAN PLAKA VEYA ŞASİ NUMARASI İLE SORGULANDIĞI ANDA EĞER SİTEMİZE KAYITLI İSE ANINDA ARAÇ SAHİBİNE ULAŞILABİLECEKTİR.

TAMAMEN ÜCRETSİZ OLARAK MAĞDURLARIN KULLANIMINA SUNDUĞUMUZ BU SİTEMİZE İLGİ GÖSTERİRSENİZ MUTLU OLACAĞIZ.

AYRICA ŞÜPHELİ GÖRDÜĞÜNÜZ ARAÇLARI SİTEMİZ ÜZERİNDEN KOLAYCA SORGULAYABİLİRSİNİZ.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:00 ----------

burock1985 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Herkese Merhaba.
    arkadaşlar özellikle bu ülkede yaşadığıma o kadar üzülüyorum ki, her yerde bu zor şartlarda imkansızlıkları ile ile biriktirip aldığı motoru çalan şerefsizlerin çokluğu beni derinden üzmektedir. nasıl bu kadar çok çalıntı ihbarı olabiliyor? devlet bu çalınan araçlar ile ilgili neden zor yaptırımlar uygulamıyor? 2018 yılında mt-07 motorum calındı ve ses yok. devlet niçin çalınan ve bulunan araçlar ile ilgili bir veri tabanı olusturmuyor???? neden bir siteye girip motorum bulundumu diye sorgulayamıyorum ? herkes üstüne düşeni yapsa da bir dilekçe yazsa da çalıntılar hakkında daha çok sorumluluk alınsa yazıklar olsun...

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    Alıntı burock1985 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese Merhaba.
    arkadaşlar özellikle bu ülkede yaşadığıma o kadar üzülüyorum ki, her yerde bu zor şartlarda imkansızlıkları ile ile biriktirip aldığı motoru çalan şerefsizlerin çokluğu beni derinden üzmektedir. nasıl bu kadar çok çalıntı ihbarı olabiliyor? devlet bu çalınan araçlar ile ilgili neden zor yaptırımlar uygulamıyor? 2018 yılında mt-07 motorum calındı ve ses yok. devlet niçin çalınan ve bulunan araçlar ile ilgili bir veri tabanı olusturmuyor???? neden bir siteye girip motorum bulundumu diye sorgulayamıyorum ? herkes üstüne düşeni yapsa da bir dilekçe yazsa da çalıntılar hakkında daha çok sorumluluk alınsa yazıklar olsun...
    Bu söylediklerinin hepsi bi seferberlik gerektiriyor. Aynı zamanda ödenek de lazım. Bunların hiç biriyle uğraşmazlar. Aslında uğraşacak insanlar var tabi ki ancak o kademelere girmelerinin önleri kesildiği için böyle. Belki gün gelir işler değişir. Karamsar olup bu ülke böyle bu ülke düzelmez demek doğru değildir. Vatandaş olarak üstümüze düşen bu konuda farkındalığı canlı tutmaktır.

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar bir akrabamın oğlunun motoru meydan AVM den bu akşam çalınmış. Plakası 34CZF 201

2023 Model KTM Duke 125 motorum Suadiye Aydın Sokak'ta 23 Eylül 17.30-20.30 arasında çalınmıştır. Egzoz korumasında çizik var. 31 ANZ 703 plaka üstündeydi ama şu an değiştirmişlerdir. Bir kişi gelip çalıştırıp götürmüş.

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler