Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Çalıntı Motor Duyuruları

Motovento
    REKLAM ALANI
    Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    çok geçmiş olsun. daha önceki okudugum çalıntı haberlerine göre ,Bahçelievler taraflarında çok fazla motor hırsızlığı yapılıyor. Eğer bir polis tanıdığın varsa motorunu çok kısa zamanda bulabılırsın. yoksa dediğin gibi polis sallamıyor. Çalmaya niyeti olanın kilit falan engellemıyor. kasko pahalı ama motorumuzdan pahalı değil.mutlaka çalınmaya karşı kasko yaptırın. inşallah en kısa zamanda sağlam olarak motoruna kavuşursun. Motorun egzozu çalanların bi tarafına .....
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    barisayd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu sabah 2006 model Honda kırmızı siyah 600F motorum Avcılar Denizköşkler Caddesi üzerinde bulunan açık otoparkın içinden direksiyon kilidi, disk kilidi ve halat kırılarak çalınmıştır:(( Plakası 34 FKC 38. Yardımcı olursanız sevinirim. Aklınızda olsun.

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı barisayd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu sabah 2006 model Honda kırmızı siyah 600F motorum Avcılar Denizköşkler Caddesi üzerinde bulunan açık otoparkın içinden direksiyon kilidi, disk kilidi ve halat kırılarak çalınmıştır:(( Plakası 34 FKC 38. Yardımcı olursanız sevinirim. Aklınızda olsun.
    tekrar g.olsun abi inş bulunur
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    Suzuki Marauder 800
    Çok geçmiş olsun arkadaşlar...

Sağ ol, umarım bulunur :(
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tekrar g.olsun abi inş bulunur

---------- Post added at 11:35 ---------- Previous post was at 11:24 ----------

Telefonum 0536 883 62 13 Bir bilgi vermek isteyenler bu numarayı kullanabilir.

35emre35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf250 L
    Alıntı cosknn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm.arkadaşlar..
    öncelikle herkese sağlıklı,huzurlu bir yıl diliyorum..
    12.11.2009 tarihinde otoparkımızdan çalınan motorumu kendi çabalarımla, şansıma buldum..polise kalsa ancak denetimlerde yakalanma olasılığı vardı..ona bırakırsanız çok beklersiniz diye düşünüyorum..
    izlediğim yol şu oldu..biliyorsunuz molotof atılması olaylarıyla birlikte benzinliklerin açıkta akaryakıt satışı yasaklandı..yani araç deposu dışında satışa izin verilmiyor..açıktan 2 litre alıp yolda kalan araç için alıyorum mazeretleri bitti..bu şerefsizlerin benzin almaya geleceği ve deposu 3.7 litre olan motorsiklet için en fazla 3-4 günde bir ikmal yapacakları mantığıyla çevremizdeki tüm benzinlikleri hergün ziyaret ettim..sorumlulardan zorluk görmedim,hiç bir benzinlikten yardımcı olamayız cevabı almadım..zaten çalıntı tutanağını gösterince anlayışlı oluyorlar ve ana bilgisayardan plaka kaydınızı yazıp benzin satışı yapılmışmı kontrol etmeleri 1 dk. almıyor..yakınımızdaki istasyonda görüldükleri ilk kamera kayıtlarında hırsızları, iki motor 4 kişi olarak izledik ama polisin kaydına alamadık..çünkü benzinliklerde 5 günlük kayıt yapılması sonrası silinip üzerine yeni görüntülerin kaydedildiği yeni bir sisteme geçilmiş..(önceki uygulamanın 10 gün ve kasetlerin 1 yıl saklanıyor olması böyle durumlar için çok iyi bir imkanmış.) ilk görüntülerin silinmesine son 15 dk.sında yetişebildiğim ve anında kopyalayamadığım için delil kaydı yapamadık..motorsiklet çalındıktan 18 gün sonra tespit ettiğim bu benzinliğe daha sonraları kontrol etmeme rağmen tekrar uğramamaları nedeniyle ümidimi kaybetmiştim..fakat 21 gün sonra tekrar aynı plaka kaydıyla geldiklerini ana bilgisayardan buldum..görüntüleri açtık..bu kez yüzünü gizleyerek gelen hırsızı izlememize rağmen yüzünün görülmemesi nedeniyle polisten bir şey yapılamaz cevabı aldık.. gelmeleri için yeniden beklemeye başladık..nihayet aradan bir 7 gün daha gectikten sonra aynı yere gelmişler ve yakalanmışlardı..izmir huzur timlerinin çağrısıyla soluğu karakolda aldık..hırsızın ilk kayıtlarda gördüğüm insanlardan olmadığını anladık..yakalanan şahısın ilk çalanlardan 1000 TL ye aldığını ifade eden alıcı olduğunu öğrendik..emniyetin takdir değeri için bayi ve servislerden fiyat araştırması yapılarak tutanak düzenlendi.. bilerek düşük fiyata satın aldığı sonucu ortaya çıktı ve şahıslar için gerekli işlemler yapıldı..motorsikletim yeniden çanta, kask ve kilit alıp tekrar binilebilecek durumda olmasına rağmen bu olaydan sonra inanın bütün keyfim kaçtı..
    sizinde böyle tatsız sonuçlarla üzülmemeniz için lütfen tüm tedbirlerinizi almanızı tavsiye ediyorum..alarm,zincir,disk kilidi,kapalı garaj,apartman girişi vs.emniyetinizi ihmal etmeyin..veya bu sevdadan vazgeçin..zaten ülkenin ahlakı,can ve mal güvenliği,oto sürücülerinin motosikletliye saygısı ortadayken iki tekerlekli araç keyfi eziyet haline gelmiş durumda..
    sağlıcakla kalın..
    tebrik ederim başarılı bir çaba göstermişsin. çalınan arkadaşların kullanabileceği bir yöntem olma açısından okunmasında fayda var diye düşündüm. herkese geçmişolsun, biran önce bulunsun inşallah
    tealcollar bunu beğendi.

ilkerrrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14' Aprilia Caponord 1200
    Alıntı barisayd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sahibinden.com'a verilen "motorumuz çalınmıştır" ilanı üzerine gelen ihbarla, sokak arasında park halinde bulunmuş motor, ihbar edenden Allah razı olsun ) Kardeşimizede büyük geçmiş olsun

---------- Post added at 21:55 ---------- Previous post was at 21:29 ----------

Ek Bilgi: (10 karakter)

Alıntı cemdoga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet arkadaşlar bulduk motoru dısk'i bozmuslar düz kontak yapılmıs motor su an calısmıyor cekıcı beklıyor motorun sahıbı
    ıkı sokagın arasına park edılmıs bız oraya gıtmeden önce hırsızlar etut yapmaya devam edıyorlarmıs ne ıcın bırakıldıgı mecul artı üzerıne bırde motorsıklet brandası kapatılmıs
    Ben Giderim O Gider, Altımda Tin-Tin Eder

Motorum bulunmuştur. İlgilenen herkese, özellikle bulunmasında büyük katkıları olan Cem Doğa'ya çok teşekkür ederim. Motorun kontağı bozulmuş. Ön fren diski yamulmuştur. Ne diyelim buna da şükür. Teşekkürler İlker.

arifziyaar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XV950 BOLT
    büyük geçmiş olsun..tüm motorcuların korkulu rüyası ..Bu aksam bulusmada görkemden duydum bende çalındıgını ne tesadüfki eve gelene kadar bulunmuş güle güle kullan artıkk yeniden almış kadar olmuşsundur.
    JAWA = ilk aşk , Monster696 = hala kalbimde , hypermotard 1100 = unutulmaz , MT07 = Mantık evliliği , XV950 = güzel ama kesmiyor

halepli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha cygnus l
    Alıntı sağlıkmemuru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm millet. daha ilk taksidini ödemediğim honda CBR 125 R motorsikletim çalındı. kamera kaydı var ama net değil. adamlar kilidi söküyor motoru çalıştırıp gidiyorlar iki dakika içinde. motoru bir ay önce almıştım. 21 11 2011 tarihinde çalındı. bahçelievler şirinevlerde oturuyorum. motor gümüş turuncu renkte. polis pek sallamıyor. fazla umudum yok ama ne olur ne olmaz diye uğraşıyorum. diğer mağdur arkadaşlara ve duyarlı arkadaşlara teşekkürler. bu arada ben bu şerefsizler yüzünden motorsiklet sevgimden vazgeçmeyecem. bu borcu kapatıp yenisini alacam bulunmazsa tabi. plaka 34 ZP 6840. binde bir ihtimal ama belki görülür bi yerde

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:03 ----------

tel numaram 0507 349 54 50. yardımcı olan arkadaşa 1000 tl ve istediği bir mekanda akşam yemeği gülücük işaretine aldanmayın öyle yandı ki canım sabah motoru göremeyince ve sonrasında... allah kimsenin başına vermesin.
    Çok geçmiş olsun semttaşım parasında yemeğinde değilim resmini özelden atarsan yardımcı olabilirim ben yaylada esnafım
    MT-İSTANBUL Dikkatli sür, insanın yedek parçası yoktur....ÖNCE GÜVENLİK

Motosikleti
    HONDA CBF 150 CC

SLM ARKADAŞLAR. HONDA CBF 150 LİK MOTORUM ÇALINDI.

ARKADAŞLAR 28.04.2012 TARİHİNDE HONDA CBF 150 LİK MOTORUM ÇALINDI 34 GH 8080 SİYAH RENK KIRMIZI HONDA AMBLEMLİ VE KIRMIZI ÇİZGİLİ 2011 MODEL GÖRENLERİN LÜTFEN 0541 811 41 07 YADA POLİS 155 İ ARAMALARINI RİCA EDİYORUM.MOTORU ALALI 30 NİSANDA BİR AY OLACAKTI.KREDİ TAKSİDİNİN 1.YENİ ÖDEDİM GERİ DE 23 TAKSİT KALDI ARKADAŞLAR GÖRENLER LÜTFEN 0541 811 41 07 YADA 155 E BİLGİ VERİRSE ÖMRÜM BOYUNCA DUA EDECEM...

bluebird64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 '07,YBR125 ESD '11,Agility City 125 '11
    Geçmiş olsun arkadaşım ,inşallah bulunur... :(
    Deniz, güneş, martı çığlığı ve yosun kokusu yoksa yaşam da yoktur...

nedenamaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı D.Ali TOMBAK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARKADAŞLAR 28.04.2012 TARİHİNDE HONDA CBF 150 LİK MOTORUM ÇALINDI 34 GH 8080 SİYAH RENK KIRMIZI HONDA AMBLEMLİ VE KIRMIZI ÇİZGİLİ 2011 MODEL GÖRENLERİN LÜTFEN 0541 811 41 07 YADA POLİS 155 İ ARAMALARINI RİCA EDİYORUM.MOTORU ALALI 30 NİSANDA BİR AY OLACAKTI.KREDİ TAKSİDİNİN 1.YENİ ÖDEDİM GERİ DE 23 TAKSİT KALDI ARKADAŞLAR GÖRENLER LÜTFEN 0541 811 41 07 YADA 155 E BİLGİ VERİRSE ÖMRÜM BOYUNCA DUA EDECEM...
    vay şerefsizlerr
    inşallah bulunur
    Dur, dinle. Hep konuşursan hiç bir şey duyamazsın.
    http://www.inciswf.com/korkuttunpic.swf

Motosikleti
    ar 150-70 zorro
    2011 HAZİRAN ayında MONDİAL DRİFT (SİYAH) marka motorum çalındı...biraz geç oldu ama yaza girdiğimiz şu günlerde belki bir gören olur..saygılar..(çalındığı yer osmaniye)

arkadaşlar ilan veren herkeze geçmiş olsun diyorum...çalanlarda inş.kamyon altında kalır...

34uu0624 asya kırmızı motorumun kayışı koptuğu için istanbul kartal titanic otel karşısında bırakmak durumunda kaldım, döndüğümde haliyle yerinde yoktu. Şase LFGTE00006A004382 Motor No. LB1P57QMJ60500993
    Görenlerin 05439529077 no lu telefona ulaşması rica olunur.

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Belammm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    34uu0624 asya kırmızı motorumun kayışı koptuğu için istanbul kartal titanic otel karşısında bırakmak durumunda kaldım, döndüğümde haliyle yerinde yoktu. Şase LFGTE00006A004382 Motor No. LB1P57QMJ60500993
    Görenlerin 05439529077 no lu telefona ulaşması rica olunur. http://www.google.com.tr/imgres?um=1...w=1241&bih=545
    Çekilmiş olmasın? Otelin kamera kayıtları vardır mutlaka.

Alıntı bugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çekilmiş olmasın? Otelin kamera kayıtları vardır mutlaka.
    maalesef kameraların kör noktası, hemen yanında bölge trafik var çekilmemiş ne yazık ki

blamir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z750R, Husaberg FE450e, YZ125
    Geçmiş olsun arkadaşlar. Şunu merak ediyorum. Disk kilidini nasıl kırıyor bu adamlar yada direksiyon kilidini nasıl devre dışı bırakıyorlar ? Kaldırıp kamyona atmadıklarına göre bu kadar basit mi?

TheAzReaL07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı blamir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun arkadaşlar. Şunu merak ediyorum. Disk kilidini nasıl kırıyor bu adamlar yada direksiyon kilidini nasıl devre dışı bırakıyorlar ? Kaldırıp kamyona atmadıklarına göre bu kadar basit mi?
    hırsız için yapılanların hepsi onun problem değil sadece biraz zamanını alıyor :( alarmlı disk kilitlerine bile ses çıkan bölüme silikon sıkıp halledebiliyorlarmış yani bu bile işe yaramıyor :( en iyisi kaliteli bir alarm ve mümkünse kasko ama zaten kasko şirketleri motorun parasını kasko parası diye milletten 3 4 yılda alıyor bir kıymeti kalmıyor malesef :(
    motoru çalınan arkadaşlara geçmiş olsun inşallah kısa sürede yakalanır şerefsizler
    Bir meyhane buldum mezarlığın karşısında eğer beni bulmak istersen ya ordayım ya da karşısında...

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler