Başakşehir olimpa AVM'de bir süre çalıştım ve motosiklet çalınma durumunda başakşehir'in sabıkalı olduğunu öğrendim..bende de geçici olarak falcon sharp 200 vardı işe gidip geliyordum..daimi olarak kapalı otopark'ta tutuyordum yanlız yine de insanın içi rahat olamıyor..yavrumu kaybedicem gibi oluyorum..neyse bir ara molaya çıktım sigara içmek için..ve dışarıda sigara içerken sağımda 3-5 genç bir motoru boyuyordu ayak üstü..tüm aksamlarını profesyonelce söküp boyadılar..şahsım olarak iyi niyetli yapıya sahip olmama rağmen yine de çalıntı olabileceği kanısına varıp yanaştım gençlere..ufaktan dinliyorum en azından model yılı ve markayı öğrenirsem işime yarayacaktı ne yazık ki öğrenemedim.ama,ertesi gün çok daha akıllara durgunluk veren bir şey öğrendim..gençler boyadığı motoru(şasi'yi de çizmişler öğrendim)AVM'nin güvenlik görevlisine satmışlar..üstelik yine akıllara durgunluk verecek bir meblağa(biz şimdi bırakın insanlara güvenmeyi,güvenliği sağlamak amacıyla maaşı ödenen insanlara nasıl güvenelim?)..güvenlik görevlisinin dikkatini çekmek amacıyla(motorum alımlıdır)motorumu güvenlik elemanın yanına çektim zaten direk muhabbete girdi..bende boyanan motor hakkında konuştum ve utanmadan çalıntı olduğunu bile bile satın aldığını söyledi..motorun modelini ve yılını da söyledi bana..emniyete bildirmeme rağmen gelen giden olmadı..güvenlik elemanı hala aracı kullanmakta..eğer başakşehir civarı çaldıran varsa benimle iletişime geçebilir.