Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

34 TK 8418 Siyah Yamaha R25 İstanbul Acıbadem çalınmıştır

Motovento
    REKLAM ALANI

Siyah renkli daha 2bin kmdeki 34 TK 8418 plakalı R25'im dün gece 02.30 ile sabah 11.00 arasında apartmanın otoparkından çalındı. Gören, duyan ya da herhangi bir şekilde rastlayan olursa irtibata geçin lütfen. Tel no 5363703261

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    yazık be nasıl insanlar bunlar ne emeklerle alınıyor bu arçalar

Kırıkpedal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Umarim en kisa surede motoruna geri kavusursun.
    Otoparktan calininca sistem nasil isliyor?(bilenler yazarsa sana faydasi olur belki)

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Haysiyet,şeref yoksunu puştlar.Daha 2.000 km deymiş.Benim içim cız etti.İnşallah bulunur.

seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Bugun birtane gordum kartaldan pendige dogru geliyordu sahil kismindan kaski ceketi falan vardi ama senin motormudur bilinmez, cok gecmis olsun insallah en yakin zamanda bulunur benimde arabam calinmisti acini cok iyi anliyorum

Gorkem.IX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    geçmiş olsun, nasıl çalıyorlar ya otoparktan falan bu insanlar anlaması güç.

OZARSLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 300 ABS - Bekleniyor
    İnşallah bulunur , olabildiğince kendinizde araştırın illegal motor işlerinin döndüğü semtleri ...

Geçmiş olsun inşallah bulunur. Şans sizinle olsun. Bu şerefsizler yine azdı, hergun bir motor çalınıyor.
    Bu şebeke icin geçen yaz başında çökerttik diyorlardı. Onlarca motor bulunmuş.

Malum sitede bir ilan var, Şişliden de siyah bir R25 çalmışlar geçen hafta içi.

Elleri kırılsın. Işleri rastgitmesin.

Her çalıntı haberine üşenmeden yazıyorum..

BU tip SS görünümlü özellikle Honda / Yamaha / KAwasaki gibi motosikletleri asla ve asla dışarıda ( kapalı olmayan bir otoparkta ) bırakmayın!!!

Yedek parça olarak yada memleketin en ücra köşelerine bile en rahat sattıkları motor tipleri bunlar..

Gündüz gözüyle bile olsa motosikleti dışarıda parkedip 10 dk. lığına bile uzaklaşmayın.. Bu hırsız takımı izliyor..

Eğer kapalı garaj ümkanınız yoksa ev-iş arası bu tip motosikletleri almayın...

Bu son çalıntı haberi olmayacak hala ben motorumu 2-3 kilitle kitliyorum kimse çalmaz diyenleri uyarıyorum..

Geçmiş olsun...

Eyvallah çok saolun kardeşlerim Allah kimsenin başına vermesin böyle birşeyi. İnsanın biriktirdiği emeği gidiyor, sadece maddi değil manevi değer de veriyorsun. Kamera kayıtları var onları inceliyoruz polis arkadaşlarla. Çevreden de haberler geliyor, ümraniye ve feriköyden bir kaç haber var. Kısa zaman içerisinde kavuşurum motoruma inşallah. Gören duyan olursa her saat ulaşabilirsiniz bana.

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Alıntı ribozom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyvallah çok saolun kardeşlerim Allah kimsenin başına vermesin böyle birşeyi. İnsanın biriktirdiği emeği gidiyor, sadece maddi değil manevi değer de veriyorsun. Kamera kayıtları var onları inceliyoruz polis arkadaşlarla. Çevreden de haberler geliyor, ümraniye ve feriköyden bir kaç haber var. Kısa zaman içerisinde kavuşurum motoruma inşallah. Gören duyan olursa her saat ulaşabilirsiniz bana.
    İnş bulursunuz güzel bir şekilde hasarsız olarak, hangi bölgeden çalmıştı şerefsizler. motorda belirgin bir iz sticker vs birşey var mıydı?
    Bildiginizi okumayin, okudugunuzu bilin.

Motosikleti
    nc750x
    Umarım motorunuz bulunur. Çok geçmiş olsun. Sırf bu yüzden motor almaya korkar olduk.

Mirable - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    Forumda okuğum Acıbadem'de geçen ikinci çalınma vakası..

İstanbul'da güvenli olarak geçen semtler buralar. Allah belalarını versin hepsinin.

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    bi kulağımızın arkası kaldı ya la..

Alıntı ribozom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun.
    Acıbademin ne tarafında oldu olay acaba?

Zincir ve ya disk kilidi var mıydı?

Teşekkürler

Motosikleti
    R25
    Dün farkettimki birisi benim r25 imi çalmaya niyetli, uyuşturucunun etkisinde dükkanın önündeki motoru calacaktı yakaladık dikkat edin. Heryerde alarmlı disk kilidi takın. Geçmiş olsun.

serdar.0405 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Çok geçmiş olsun, inşallah bulunur

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Boxer BM 150 2015 Model
    Hocam geçmiş olsun kasko yaptırsanız çok mu pahallı oluyor yani 20 30 TL motorlara biniliyorsa kasko yaptırın çalsınlar kaskodan parasını alırsınız

Motosikleti
    yamaha yzf r25
    Geçmiş olsun inşallah yakın zamanda bulunur, ben kasko yaptırmayı düşündüm ama sigorta firmaları teklif bile vermiyorlar, hemen hemen hiçbir sigorta motorlara kasko yapmıyor, yapanlarda ya çok abartı yüksek fiyat istiyorlar yada kapalı otoparkta kilitli olma şartı koyuyorlar, yani kasko yapmamak için yapsalarda çalıntıyı ödememek için ellerinden geleni yapıyorlar, haýırlısıyla motorunuz bulunur inşallah, dualarımız sizlerle.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler