Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Lütfen biri cevap versin basım belada şase no suz motor

Motovento
    REKLAM ALANI
    Hondolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İçerdedir belki, şaka bir yana TCK; inanç gibi bir sistem değil, "bilmiyordum, affedilirim" bahanesi kabul olmuyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Hiç bir şey olmaz. Bi kere yaşın küçük. Kandırdılar beni bu işlerden hiç anlamam gibi tavırlarla yırtarsın. Salağa yatman yeterli yaşın tutmadığı için.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:06 ----------

Derken arkadaş içerde sanırım 😀😀

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Atalarımızın güzel bi cümlesi var zamanında yediğin hurmalar şimdi götünü tırmalar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Alıntı emreyanar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yoo aldıgım kişinin konusmaları duruyor mesajlar felan
    Çalıntıysa ne olur peki ?
    sen gittiğinde aynen şu ifadeyi ver ben ruhsat bulamadıklarını söylediler resmi satış yapamadık parayı ödeyip aldım kesinlikle ruhsatlı biliyordum bende mağdurum de sakın biliyordum diye tutanak tutturma senide onlarla ortak düşünürler....

kursaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R125-Mt-09-CBR650R
    umarım hak ettigin cezayı bulursun. milletin 3-5 kurusla didinip calıstıgı daha taksidi bitmeden calınan motorları bazı ***ler alıp 3 kurusa satarsa böyle millete sende bunu bile bile alıyorsan beter ol baska birşey demiyorum

Ne diyeyim insallah calan yakalanir sanada kol gibi bir ceza verirlerde aklin basina gelir. Aklim almiyor aklim. Onceden ruhsatliydi bu motor ama ben şasi yi kazidim diyeni hemen polise ihbar etmen gerekirken sen ne yapmissin ya. Harbiden bulunamayacaginimi saniyodun ? Bilerek ve isteyerek calinti motor aldin bide yardim istiyosun o motor calinti olmasa be adam su sitede herkez motoruyla yatiyo kendisinden fazla motoruna bakiyo kenari cizilmesin diye can atiyo adamin kendi mali olsa sasiyi kazirmi lan.

Degisik ya valla inkar et soyle ifade ver felan diyen tiplere de aklim ermiyo adam bildiginiz hirsiz arkadaslar benim vicdanimda calinti motor alanda bizzat hirsizdir.

Motosikleti
    Kawasaki EL-250 ,Mondial Z-ONE 150
    Çocuk konuyu açıp ortadan kaybolmuş zaten beyler boşuna yazıyorsunuz buraya ha içinizi rahatlatıyosa bilemem

Abi herkes beter ol falan demiş. Ben de 17 yaşındayım internetten motor bakarken evraklı olsun falan diyorum ama şasi numarası olmayan motoru bana da satsalar alırdım bunu görmeden önce. Nerde yazar ne işe yarar hiç bilmiyorumdum. Belki adam şasi numarası ne bilmiyordu.

ismail kozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ne ceza verirlerse hepsini hak etmişsin hırsızlar sizin gibilere satarım diye düşünerek satıp okutuyolar sizlere zaten yada parçalayıp satıyolar
    umarım cezan ağır olur

Pangea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR 125 X
    Şese nosu silinen motor çalıntı motordur.Bunu bilerek almışsınız.

Edit:Çocuk ne zamandır yazmamış tutukladılar galiba

suriyeliyimde lan bişey olmaz

Kardeşim çocukta paniklemiş demekki bilmiyor bu kanunları yaşına verin, hep kötülemişsiniz..

Ama bildiği halde çalıntı motoru aldıysa ne gerekiyorsa yapılsın )

freelancer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Forum arkeolog doldu arkadaş; oğlum forumu kazacağınıza toprağı kazın da, belki yeraltı zenginliği filan buluruz.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)