Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Lütfen biri cevap versin basım belada şase no suz motor

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Ybr esd 125
    biz yemedik ama aynı şekilde anlat belki savcı ve hakim yer. Utanmaza bak bir de burda akıl danışıyor. Inşallah hak ettiğini bulursun.
    2move bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Marasta motor almaya kalktim. İnanin bizim üyeler hariç ruhsatlı motor bulamadım... Orada al- ver usulü...

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Plaka ruhsat yok ama efendim ben calinti oldugunu bilmiyodum...

Kardesim 6 yasindaki cocuk bile bunun calinti oldugunu anlar.NEyse sende yandin sana onu iteleyende yandi

Hapse girince gardiyanlarla tek teker yaparsiniz

weirdo1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Kardeş motor belki eskiden kalmıştır ruhsat yoktur eywallahda, adam şasi nosunuda sildim dediyse ben hirsizim demiş işte sende bile bile almışsın.
    Belkide sen çalıp sildin burada başkasından aldım diyorsun bilemeyiz.
    Her türlü suclusun.

Motosikleti
    Yamaha Ybr esd 125
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Marasta motor almaya kalktim. İnanin bizim üyeler hariç ruhsatlı motor bulamadım... Orada al- ver usulü...
    evraksız motor ayrı şasi nosu silinmiş "çıplak" motor ayrı.

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125
    Alıntı emreyanar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.a
    Bir çıplak yani parçasız cg motor aldım plka ruhsat hiçbişe yoktu bilerek aldım ama motorun onceden rusatı felan var dediler sildim şase yi dediler bana. aldım bende sonra geri okumak için baska sehre gidiyordum satttım motoru sattgım kişi de yakalanmıs ve beni söylemiş oda birinden aldı demiş ve çocuk şube beni savcılığa çağırıyor ne yapmam lazım ve sonucu ne olur ?
    Elinde kanıt varsa bişe olmaz ama elinde bi kanıdın yoksa motor sana patlar

Bu arkadaşa hiç birşekilde yardımcı olmamalıyız. Çalıntı bir motoru al sat sonra ah başım vah başım de. Çalıntı motor alan insan benim gözümde hırsızdır bugün çalıntı alıp satan ceza almazsa yarın o kişi motorda çalar. Bu arkadaşa yardımcı olup yarın bigün motorunuz çalınırsa daha iyi anlarsınız işin ciddiyetini. Biz akılsız insanlar mıyız evraklı ruhsatlı motorlar alıp biniyoruz.

Motosikleti
    Hyosung GV650
    Dostum sana tavsiyem sakın ola ifade verirken YALAN SÖYLEME. anlık panikle birşeyler uydurabilirsin ama bunu yapma olay neyse onu anlat. 7 ay 8 ay filan denmiş ama hiçbirşey olacağını sanmıyorum. mesajlar var filan diyorsun onlarıda yanında götür. iş mahkemeye düşer ve ceza alma gibi bir durumun olursa ceza adli para cezasına çevrilir ve daha önceden sabıkan yoksa ceza ertelenir.

seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Beter ol en agir cezayi almani umuyorum

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Mesajları okuyanlarda avrupa standartlarında yaşadığımızı sanacak. Sen git adam gibi ifadeni ver çık savcının karşısına bi bok olmaz.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Çocuk olduğun için " beter ol" diyemiyorum. Henüz reşit değilsin. Ama başın belada. Motorun numarası kazınmış, ruhsat plaka yok ,normal fiyatının muhtemelen çok altında ve sen " çalıntı olduğunu bilmiyordum" diye bundan sıyrılamazsın. Hakkında dava açılacaktır. Çocuk olduğun için ufak bir ceza alacaksın o da yaşın küçük olduğundan sicilinde gözükmeyecek. Avukatla beraber ifade vermeye git sakın yalan söyleme, avukatını dinle.

Motosikleti
    nc750x
    Sonuçta evrakları olmadığını bilerek aldım diyor. Şase numarasının silinmesi zaten suç değil mi? Bunuda biliyordum diyorsun. O zaman açıkça bilerek ve isteyerek yapmış olmuyor musun?
    dejavoo bunu beğendi.

halo1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX636R
    kesinlikle yalan söyleme durumu anlat. en ufak yalan yakalanırsa sıkıntıya girersin

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Duyurular bölüme hırsızlık hikayesi..
    Derin olan kuyu değil, kısa olan ip'tir.

ARçİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha crypton/Honda cbf150
    Alıntı emreyanar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.a
    Bir çıplak yani parçasız cg motor aldım plka ruhsat hiçbişe yoktu bilerek aldım ama motorun onceden rusatı felan var dediler sildim şase yi dediler bana. aldım bende sonra geri okumak için baska sehre gidiyordum satttım motoru sattgım kişi de yakalanmıs ve beni söylemiş oda birinden aldı demiş ve çocuk şube beni savcılığa çağırıyor ne yapmam lazım ve sonucu ne olur ?

Sen safmısın cahilmisin kusura bakma şase no silinmiş motor demek calıntı motor demek ve ruhsat'da olmadığını biliyorsun. Kimden aldıysan o kişin ismini vericen,ailenin bu durumdan haberi olsun. Bir avukatla konuşmanda fayda var.

bikerboi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Piaggio Beverly S 400
    Burada "inkar et" "bilmiyordum de" diye akıl veren arkadaşlar da suça iştirak etmiş kişiye yardım etmiyor mu?

umarım 2 motor parası avukat parası verirsin güzel kardeşim. biz niye notere gidiyoz niye sigorta yapiyoz. çok gerizekalıyız biz ya.

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Merhaba, herhalde ortada bir saka var... Cunku illegal bir is yaptiysaniz sonuclarinin da farkinda olmaniz lazim, sonuclarda ortada sizin gibiler bu tur urunlere ragbet etmezse cikma parca vs almazsa motor hirsizligi azalir bitmez ama artmaz da. Sonra da saga sola dert yanarsiniz... umarim bu olaydan ders cikarmayi ogrenirsiniz.

Motosikleti
    KTM 990 SMT 2010, Triumph Tiger 800 2014
    Adam 20 Şubat'tan beri girmemiş siteye, ya trol ya da başka birşey. Hala cevap yazıyorsunuz.

Egee22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 MG Prince
    Çocuk bidaha foruma girememiş tutuklandı heralde :D :D

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)