Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bağcılarda motorum çalındı KIRMIZI pulsar200 44 BF 773

Motovento
    REKLAM ALANI
    aspuzu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 250
    06.02.2016 EVİMZİN ÖNÜNDE BU GECE MOTORUMU CALDILAR GÖRENLER BU NUMARAYA BİLGİ VERİRİSE COK SEVİNİRİZ (ÖDÜLLÜ) 0532 242 66 35
    https://www.youtube.com/watch?v=q9C4CsI7h3U https://www.facebook.com/aspuzuhc/me...1750216&type=3

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Merhaba 5.44 te yuzu gozuken p. kurusu dolapdere de daha once bir motor olayına karısmıstı. Serbest bırakmıslardı sanıyorum kı 2 senelık bır olay mekanları dolapdere yaman ali sok taraflarındaydı oralara bı bakınız tavsıyem ıns bulursunuz.
    Ali1903 bunu beğendi.

cok gecmis olsun kendi motorum calinmis gibi uzuldum.

gidon kitlimiydi?

ve alarm olsa sanirim baya ise yarardi.

---

boş vaktimde, android cep telefonlarında çalışan, belirli bir alanda hareket tespid edebilen, ve tetiklenme ayarları bulan alarm çalabilecek, video kayıda geçebilecek, hatta ağ üzerinden 2. telefona haber verebilecek bir uygulama yapmaya niyetlendim not aldım. acaba motosiklet net bana destek olurmu uygulamanın yayılması ve insanların kullanması konusunda... geçmişte masa üstü bilgisayar usb kamera üzerinden çalışan hareket algılamalı güvenlik yazılımı yazmıştım.

bu olaydan çıkardığım not, sahibi haberdar olmadığı müddetçe kamera felan bir işe yaramadığı, sahibi gecenin o saatinde haberdar olsaydı eminim herşey farklı olurdu, çünkü demir makasıyla dakikalarca uğraşmışlar. benim başıma gelse ve silahım olsa sıkardım camdan beri hedef gözetmeksizin, iranda felan olsa kol bacak giderdi o vatandaşların, bizde adalet yokki, millet daha çok çalışsın para kazansın, yine motor alsın, hırsızlar yine çalsın diye devlet salı veriyor..

aslında bir diğer suçda, belediyede sen o binaya nasıl ruhsat veriyorsun otopark alansız..

fatih. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    Geçmiş olsun umarım en kısa zamanda bulunur.

Motosikleti
    Nc 750s dct
    Geçmiş olsun umarım bulunur.
    Türkiyede Hırsızlara caydırıcı bi ceza yok malesef.
    Çalan çalana, herşeyi çalıyorlar arabamızı, motorsikletimizi, vergilerimizi, hayallerimizi.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Geçmiş olsun umarım en kısa zamanda bulursun sen çalış emek var ikitane o.ç gelsin götürsün yok abi ne olacak böyle hırsıza kilitde fayda etmiyo uğraşacak zamanı bulunca götürüyorlar bende kilit sayımı arttırdım ama ne fayda teker teker keserler bu zincir kesme aletini neden önüne gelene satıyorlar ruhsatla versinler o işle meşgul olmayan adam alamasın yolda kalınca bidona benzin vermiyo istasyonlar bunlarada satmasınlar

Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    At hirsizlari,birde ortalikta adamim diye gecinirler!! Bunlara gerekeni yapmak lazim. Yapilmazsa bunlar boyle devam ederler,bizde giden malimizin arkasindan kuzu kuzu bakariz. Gecmis olsun.

Akhelmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Biraz ara verdim
    Sattığım Pulsardı :( çok üzüldüm Hamit geçmiş olsun, inşallah denk gelirimde ezerim lavukları

logicache - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Agility125 Cbr125r Crf250l Nmax155 R25 D250 Xpulse
    Hamit Bey, kilidiniz markası modeli neydi? Fikir vermesi açısından insanlara faydası olur, belki sayenizde birilerinin motoru çalınmaktan kurtulur.
    Geçmiş olsun, en kısa zamanda bulunması dileğiyle

Motosikleti
    cbf 250
    saoln arkadaşlar ...
    dün gece iki kez karşılaştık bağcılar demirkapıda kırmızı pulsar arka çanta demiri faln benimkiyle aynı karanlıkta önden göremedim birinde tesaduf poliste ordan geciyordu akşemsettin parkına girdi diğer kapısından kaçtı polis ates etti bnde arabaylaydım yetişemedim gerçi motorlada yetişemem adi ler ruzgar gibi suruyolar diğerindede pizzacı bi arkadaşa telefonumu vermiştim o aradı 3 kişi binmiş yeziyolar dedi
    forumda başka bu civarda motor çaldıran varsa benimle iletişime gecebilir 532 242 66 35
    (siyah cbf en az 5 6 tane gördüm plakasız. siyah pulsar. siyah cbr125 bunları demirkapıda gördüm
    kırmızı r1 iki tane biri yoshi ekzozlu biri diğeri 4 lü kesme agusta ekzonuna benzeyen bi ekzoz vardı kırmızı hayabusa bunları supheli bi dukkanda gördüm çıkma ybr jantı arıyorm dedim adam baya bi dolaştı yerlerde tavan arasında ekzoz krank silindir kapağı farklı farklı parçalar )

ahtand123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS TİTANİC 150-BAJAJ PULSAR RS 200
    Geçmiş olsun izlerken çok üzüldüm yaaa insan motoru çalınırken elinden bişey gelememesi çok kötü birşey sonuçta onalr bizim için makine değil evlat çocuk gibi büyük geçmiş olsun inşh bulursun diğer mahluklarda hakketikleri cezayı görürler .

Motosikleti
    cbf 250
    iyi dilekleriniz için hepinize teşekkür ederim .... motoru bu gun araya bi kaç kişi koyarak 350 tl karşılığında aldık düz kontak yapıp binmişler arka lastik patlamış baya bi üstünde yurumuşler aynalar öncamı çantayı çıkarmışlar yarın karakola gidip buluntusunu düşecem...

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı aspuzu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi dilekleriniz için hepinize teşekkür ederim .... motoru bu gun araya bi kaç kişi koyarak 350 tl karşılığında aldık düz kontak yapıp binmişler arka lastik patlamış baya bi üstünde yurumuşler aynalar öncamı çantayı çıkarmışlar yarın karakola gidip buluntusunu düşecem...
    Gozun aydın sma yanlarına kar kalmasın bi kere tadını aldılar dostum kilit sayını arttır hatta karaköyde cıvata ararken cok guzel zşncirci buldum fiyatı ne bilmiyorum ama epey kalıncaydı en kısa surede 3 zincirin yanına birde ondan alıcam alarm taktır bir branda al geçir üstüne bir iki öter ugrasmazlar valla piskolojim bozuldu ben birtane zinciri sarkıtma yapıyorum demirden oynandımı duvara vuruyo dun gece 3 defa kalktım lodostan vuruyomuş
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

Riptalon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMax 300
    Dostum kilidinin markası modeli neydi?

iguven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 MT-09 Tracer Race Blue :)
    vay şerefsizler. Geçmiş olsun keşke o çalan elemanların da mesela aynalar için kulaklarını kesseler, ön cam ve çanta için başka uzuvlarını o zaman adalet yerini bulur.

Videodan anladığım kadarı ile zincir kilidi yere temas ediyordu yerden ne kadar yüksekte olursa zincir kilidi kesmeleri o kadar zorlaşır ona göre bu sefer daha uygun bir yer aramak mantıklı olabilir ya da bi kapalı otopark işine falan girmek lazım gibi, hırsızlık olayları çoksa civarlarda.

Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Reis gozun aydin. Hirsizdan parayla almak nekadar mantikli bilinmez,zamaninda bizde tofasi caldirinca 500 liraya geri almistik. Gene sansliymissiniz araya birilerini koyup geri alabilmissiniz. Giden 350 lira olsun. Yanliz bu aci deneyimden sonra guvenligi 10 kat arttirin. Hatta alin salona koyun.

Motosikleti
    cbf 250
    marka yok sanırm ama arka tekerdeki baya saglam 6 7 dakika uğraşmışlar

ahtand123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS TİTANİC 150-BAJAJ PULSAR RS 200
    yaaa varya nasıl sevindim anlatamam çok geçmiş olsun inşh bir daha böle bişey başına gelmez

shizofren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    arıyor..
    Suçun engellenmesi "yaptırım" dan geçer. Hani şu ülkemizde olmayandan

k_ayhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 abs
    Gecmis olsun.gozun aydın kardeş.o

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)