Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

YAMAHA MT07 BEYAZ Motorum çalındı Plaka 07 LEP 86

Motovento
    REKLAM ALANI
    astral50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar İstanbul yenibosna evimin önündeki açık otoparktan park halindeki YAMAHA marka MT07 Model Beyaz renkli 07 LEP 86 plakalı motorsikletim dün akşam çalındı, sağ taraftaki logoda belli belirsiz bir kırık var aynı şekilde yine sağ taraftaki fren kolunda sürtünmeden kaynaklı erime var gören olursa bana 0549 776 17 95 nolu telefondan ulaşabilir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Geçmiş olsun inşallah bulunur.

Sabırsız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXr
    Çok geçmiş olsun inşallah kısa sürede bulunur.

gurkanerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    2 sene önce Yenibosna'dan benim de motorum çalındı. Muhtemelen aynı adamlardır.

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Geçmiş olsun..
    Dün bir konu vardı motor kasabı muhabbeti İstanbul da güvenlik arkadaş paylaşmıştı bir inceleyin bu konuyu ve o civarı.
    Derin olan kuyu değil, kısa olan ip'tir.

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    GECMIS OLSUN BENIMDE MERTERDEN CALINDI 7 AY ONCE 600F BU BOLGEDE COK FAZLA VAR HIRSIZ BEN UMUDUMU KESTIM UMARIM SENINKI BULUNUR

serdar.0405 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Geçmiş olsun,inşallah bulunur

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    geçmiş olsun inşallah bulunur

teşekkürler arkadaşlar, @gurkanerkan Motor bulundu mu peki?

hırsızlardan geri alan arkadaşlar varsa bu işlerin nasıl yürüdüğünü anlatabilirler mi? motorumu geri istiyorum ama araya kimi koyuyorlar nasıl işliyor sistem?

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    Alıntı astral50 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hırsızlardan geri alan arkadaşlar varsa bu işlerin nasıl yürüdüğünü anlatabilirler mi? motorumu geri istiyorum ama araya kimi koyuyorlar nasıl işliyor sistem?
    Benımde Motorum calındı temmuz ayında en az 10 kısı aradı motorun bende dıye gıttık baktık hepsı bos cıktı anlıcagın zor bıraz o ıslem mıllet para koparmaya calısıyor bu yolla zaten calanlar sana gerı verdıklerınde tertemz vermıyolar sokebıldıklerı herseyı soklerler motorda ben cok gırdım o ıslere bı sonuc alamadım bence hıc bulasmayın 3 5 kurus paran varsa o barı cebınde kalsın

Aynen para koparmak için aramalar oluyor biliyorum ama alanlar var bir şekilde, işte bemim merak ettiğim konu o nasıl oluyor güveniyorlar doğruluğuna? Bana kalırsa çoktan parçalandı zaten motor :( Umut işte 1 sene sonra bile bulanlar olabiliyor kısmet... Bu aralar çok çalınma olayı var, dikkatli olun arkadaşlar.

RiDeR_2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX RoadraceR
    AEA nın bi videosu vardı adı hırsızlık dosyası gibi bişeydi sanırım YouTube da izlemiştim, motoru çalınan biri para karşılığı nasıl geri aldığını da anlatıyordu

Evet izledim onu ama orada sanırım bu işlerin sektöre dönüşmesi endişesiyle biraz kapalı geçilmiş. Aslında asıl sorun polisin biraz daha bu konularda atak olmasıyla alakalı, basit suç olarak adlandırılıyor ama sonuçta bu araçlar daha büyük suçlarda da kullanılabiliyor, Ankaradaki olay malum... hiç bir suça basit bakılmaması lazım ama olmuyor malesef daha çok yolumuz var...

Havalar güzelleşti insanlar motorlarıyla geziyor, onları görünce çalanların kulakları çınlıyordur inşallah...

Bu aralar yine hırsızlık olayları arttı AVM lere park ederken, yada dışarda gezerken belki gören olur diye üste taşımak için yazıyorum motor avatardaki motordur.

macremmm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Milletin alın terini hiç gözlerini bile kırpmadan çalıyorlar ya yakaladığında o kişiye neler yapılacağı ile alakalı şahane fikirler beliriyor aklımda ah bi denk gelsem ya birine şöyle çalmaya teşebbüs ederken falan

osmanico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150
    Benim motorumu çalmaya çalıştıkları sırada yakalayıp ailece meydan dayağı attık. Süngere vurur gibi kafasına kafasına odunla vurdum. Akıllansın da bir daha yapmasın diye. Geçen hafta bizim mahalleden yine aynı kişi motor çalmış. Ve şahıs Suriyeli, kameralara falan da aldırmıyor. Çaldığı yerde kamera var fakat umrunda değil. Benim aklımın almadığı bu herifler hala Nasıl dışarda gezebiliyor

k_ayhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 abs
    Geçmiş olsun.cozuttu yine kahbe cocukları

Motosikleti
    nc750x
    Aslında bunlara tuzak kurup yakaladıkça verecen sopayı, gidon kilidini babasının malı gibi kırıyorlar ya aynen sende kemiklerini kıracaksın bunların. Neticede sayıları belli. Zaten dayak yiye yiye cayarlar çalmaktan belki. Alınlarının ortasına da hırsız yazısını dağlayacaksın bunların. Bak bakayım kaç motosiklet hırsızı kalacak sonra ortada.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler