Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Şişli den motorum çalındı

Motovento
    REKLAM ALANI

10.01.2016 gecesi Şişli/Halide edip adıvar mahallesindeki evimin önünden 34 KT 4414 plakalı KUBA KEE 100 model motorum kilidi demir makasıyla kesilerek çalınmıştır.görenlerin 0535 392 37 54 numaralı telefona bilgi vermelerini rica ediyorum.simdiden tesekkür ediyorum bulunmasına yardimci olana elimden geldigi kadar maddi konuda yardımcı olacağım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    geçmiş olsun aklımın kenarına yazdım. denk gelirsem bişey istemez ağlayanın malı kimseyi güldürmez...

montrello - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aşağılık serefsizler inşallah motorunuzu bulursunuz.

Teşekkür ederim arkadaşlar motorum elim ayağım gibiydi :( allah razı olsun yardımcı olmaya çalışanlardan
    Nuansiyen bunu beğendi.

Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gecmis olsun. Demekki bu haysiyetsizlerde artik cc,model,marka kisitlamasi kalmamis. Ne olursa olsun caliyolar. Gecmis olsun baskan

Cavalry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LandCruiser
    Geçmiş olsun kardeşim, umarım yakın zamanda bulursun.. Karakola bildirdin mi ?
    Güzel günler göreceğiz çocuklar, güneşli günler göreceğiz... Motorları maviliklere süreceğiz çocuklar, ışıklı maviliklere süreceğiz... Açtık mıydı hele bir son vitesi, adedi devir. Motorun sesi.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Benim minnoş mondial'ime istanbul dikilitaş'ta kimse dokunmamıştı 3 ay bozuk kilitle sokakta durduğunu fark etmememe rağmen. İstanbul ne hâle gelmiş yazık. Alt motoru 500 liraya sıfır alınan motosikleti çalıyor ne yapacaksa.

Teşekkür ederim arkadaşlar.karakola gittim gerekli ifadeleri verdim aranıyor bakalım bi umut
    Cavalry bunu beğendi.

S6453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Çok geçmiş olsun dostum

Motosikleti
    Hyosung GV650
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim minnoş mondial'ime istanbul dikilitaş'ta kimse dokunmamıştı 3 ay bozuk kilitle sokakta durduğunu fark etmememe rağmen. İstanbul ne hâle gelmiş yazık. Alt motoru 500 liraya sıfır alınan motosikleti çalıyor ne yapacaksa.
    dostum ne yazıkki bu kansızlar yedek parçası pahalı motorları parçalayıp çıkma parça diye satıyor. ucuz fiyatlıları isede çalıp işleyeceği suçu onlarla işliyorlar. yazık günah ucuz motordada pahalı motordada alanın emeği alın teri var kolaymı tekrar almak.

onursakin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt 250
    Aynı mahalledeyim, geçen hafta benim de gidon kilidini kırmışlar ama halatı koparamamışlardı. Sonra motoru aldım Bakırköye götürdüm. Hava iyi olunca dayanamayıp geri getirdim ama sürekli bi huzursuzluk var. Polis de umursamıyor. Gece devriye atıp ağız burun kırmak lazım heralde.

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Yok abi yok açıkta motor bırakmak akıl işi değil.

Açıkta boş mezar görseler beleş diye içine girip yatacak adam var piyasada..
    Derin olan kuyu değil, kısa olan ip'tir.

Motoru bulduuum beyler polisten bi cacık çıkmayacagını anladım civar çevreleri alt üst ettim sonunda buldum.pezevenkler motorun ön jant lastigini degiştirmiş arka çantayı sökmüşler ön grenaj yok aynalar yok ama bunada sükürler olsun.allah tan motorun benzin en dipteydi fazla gidemeden bırakmışlar.allah bunların belasını versin insallah tüm motorları arabaları çalınan arkadaşlar bulurlar bu sevinci yaşarlar

montrello - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    allah sevdiği kuluna eşeğini önce kaybettirir sonra buldururmuş
    Motorunuzu bulmanıza sevindim

Alıntı montrello adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allah sevdiği kuluna eşeğini önce kaybettirir sonra buldururmuş
    Motorunuzu bulmanıza sevindim
    sagolasın dostum valla çok dua ettim allah çıkardı karşıma darısı herkesin başına

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:15 ----------

Alıntı onursakin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı mahalledeyim, geçen hafta benim de gidon kilidini kırmışlar ama halatı koparamamışlardı. Sonra motoru aldım Bakırköye götürdüm. Hava iyi olunca dayanamayıp geri getirdim ama sürekli bi huzursuzluk var. Polis de umursamıyor. Gece devriye atıp ağız burun kırmak lazım heralde.
    ustam bi süre mahalledeki otoparklara bırak motorunu bu aralar kol geziyor şerefsizler.elimizden geldigi kadarda tüm önlemleri alalım caydırıcı olur en azından

Motosikleti
    Mondial Drift
    Alıntı EMRE_R19 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru bulduuum beyler polisten bi cacık çıkmayacagını anladım civar çevreleri alt üst ettim sonunda buldum.pezevenkler motorun ön jant lastigini degiştirmiş arka çantayı sökmüşler ön grenaj yok aynalar yok ama bunada sükürler olsun.allah tan motorun benzin en dipteydi fazla gidemeden bırakmışlar.allah bunların belasını versin insallah tüm motorları arabaları çalınan arkadaşlar bulurlar bu sevinci yaşarlar
    Aynayı bile calmis serefsizler

Alıntı AhmetCan1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynayı bile calmis serefsizler
    Yagmurlugumu çizmelerimi bile çalmışlar bide akü degişmiş daha dandik bi akü takmışlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)