Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda PCX 34 GZ 6684 12.12.15 tarihinde elmadağ bölgesinden çalındı

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar

34 GZ 6684 plakalı 2011 model honda pcx motorum 12.12.15 tarihinde çalındı aşağıya çalınma videosunun linkini ekledim gören duyan olursa bilgi verirse çok sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Hirsizin hic mi sucu yok denebilir ama bu kadar rahat olman tuhafima gitti. Direksiyon kilidin bile yok yahu daha ne olsun.
    Adam belkide tekti ve kilitli olsa calamayacakti. Neyse cana gelmesin insallah bulunur.

Motosikleti
    Mondial Drift
    Gidonu neden kitlemezsiniz ki! Bi zincir olsa belki bisey olmazdi neyse gecmis olsun bir an once bulunur insallah

Benimde daha dikkatli olmam lazımdı tabiki otel burası 2 dakika sonra çıkacaktım ondan kitlemedim o arada çalındı.

Motosikleti
    Suzuki inazuma F
    Geçmiş olsun umarım bulunur. Şu saatten sonra keşke demenin bir anlamı yok sanırım. Bir musibet bin nasihatten iyidir. İnşallah daha dikkatli olursunuz.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    İstanbul dışına çıkarsa bi daha motoru bulman zor, köylünün birine satar kırsalda çok var plakasız motor. Jandarma pek uğraşmıyor plakasız motorlarla. Bir kere plakamın vidasının teki düşmüştü söktüm bikaç saat öyle gezdim arkamdan gelen Jandarma hiç muhattap olmadı benle.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Geçmiş olsun. Anahtarla ruhsatı da verseydin de hırsızın işi biraz daha kolay olsaymış. Motoru resmen hediye etmişsin.
    Parçası çok para eden bir motor değil. Büyük ihtimal bulursun bir yerlerde.

Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Anaa bindi gitti la pez..... Dayi yanliz fosforlu giyinen kekolar bile bukadar dikkat cekmiyo,gidonuda dumduz birakmissin,bari sola bukeydinde kilit var gibi goruneydi,ben sana diyim belki o adam profesyonel hirsiz bile degildi,bos gordu bindi gitti,neyse gecmis olsun,bulunmasi zor,boyle yamuk yumuk isler kovalayan tanidiklariniz,yada tanidiginizin arkadaslari falan varsa bi haberlesin,bi sonraki gun ayni yere birakirlar motosikleti

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)