Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İST. Şişli çalıntı motor olabilir hatta çalıntı !

Motovento
    REKLAM ALANI
    burakragaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R 13'-ÇALINDI - Maxx 200-16' -Rx3i Evo'16 -
    Yaklaşık bir saat önce şişli'den çağlayan tarafına giderken rast geldim ters yoldaydım. Arkalarından gitmeye çalışsam da trafik akışından yetişemedim. Takip ettiğim nokta '' çağlayan hürriyet mahallesi '' sine kadar , sokaklar başlayınca ne tarafa gittiklerini tahmin edemedim. hürriyet mahallesine girmeyip düz devam ettim kağıthaneye kadar ama kaçırmıştım.

Motor Gri renk CBR600 , 600F , GSXR600 olabilme ihtimali var . ( tam net göremedim )

Arkasında ki motor naked siyah ve (veya) lacivert onu ayağıyla destekleyen yavşak.

2 motorda bildiğiniz eskortluk yapıyordu.

Bu konuyu açmamın nedeni hiç birinde plaka yoktu zaten plakasız olduklarını gördükten sonra peşlerine düştüm , inş bir gün karşımıza çıkarlar..!!

İnşallah yardımcı olurum.. Herkese geçmiş olsun..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Biri şimdi çıkıp o yavşak dediklerinizden biri benim, plakasız gezip egzoz bağırtıyoduk dese ne gülerim ama.

Eski_kasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-03 660 / tvs apache 150
    Mengu16 allah vermesin bi gun alirlar 2 tekerini sonra karenajinda ki detaylari burda anlatirsin sol tarafinda boya vardi sag tarafinda gocuk vardi vsvs . Belki burdan brinin motor adam yardimci olmus iste.burakraga eyw ins burdan biri biliordur motoru

Motosikleti
    Motorun hiç çalındı mı ? sanmam. onun için sana hava hoş. Basit bir şey olsaydı görüntüde yazmaz polisi aramazdık. Belki de öyledir ama kim bilir.

Motosikleti
    Ybr 125 yamaha
    Polisi arayip yon tarifi yapsan daha faydali olurdu

nota81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F (Çalındı)
    Arkadaşlar motor benim motorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:07 ----------

Arkadaşlar motor benim motorum. Bu mesajı paylaşan arkadaş beni arayabilir mi? 05357606649

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Plâka neydi

Motosikleti
    CBR 600F (Çalındı)
    35 AV 1846 CBR 600F Gri. Fulya mahallesi Akın Özyuvam sitesinin bahçesinden 23 Kasım gece saat 00:30 çalındı... 2 Motor ve 4 kişi gelmişler. Motorları naked tarzı 150 lik motor sanırım. Birinin arka stobu yeşil, kaskları beyaz.

mesmeyut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Alıntı nota81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    35 AV 1846 CBR 600F Gri. Fulya mahallesi Akın Özyuvam sitesinin bahçesinden 23 Kasım gece saat 00:30 çalındı... 2 Motor ve 4 kişi gelmişler. Motorları naked tarzı 150 lik motor sanırım. Birinin arka stobu yeşil, kaskları beyaz.
    Konu sahibi arkadaş sana ulaştı mı?? Varmı gelişme?
    Panashira bunu beğendi.

Motosikleti
    Ulaştım , malasefmalasef yokmuş. Zor..

plakasız gordugum her motoru 155 e ihbar ediyorum, gelip parmak izi alip cekici ile goturuyorlar zevkli oluyor...
    mesmeyut ve Crixa bunu beğendiler.

Motosikleti
    CBR 600F (Çalındı)
    Arkadaşlar yoğunluktan anca girebildim foruma. Benim motordan hala bir ses yok maalesef Orada gördük, şurada gördük ihbarları geliyor ama kendi gözlerimle görmeden pek itibar edemiyorum. Yaklaşık 1 aydır dolaşmadığım sokak, başvurmadığım merci kalmadı. Oturup beklemek ve dua etmekten başka çarem yok... inşallah motoru çalınan herkes motoruna kavuşur...

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    otoparklara bakıyormusun bizim kursun motorunu çekmişlerdi almaya gittiğimde çürümüş plakasız bir sürü motor görmüştüm ara ara gezmende fayda olacaktır

Motosikleti
    Activa-Pcx-cbr250r-Xj6N-BAVYERALI :) K1200R
    Çok geçmiş olsun Allah yardimcin olsun kardeşim

Alıntı nota81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yoğunluktan anca girebildim foruma. Benim motordan hala bir ses yok maalesef Orada gördük, şurada gördük ihbarları geliyor ama kendi gözlerimle görmeden pek itibar edemiyorum. Yaklaşık 1 aydır dolaşmadığım sokak, başvurmadığım merci kalmadı. Oturup beklemek ve dua etmekten başka çarem yok... inşallah motoru çalınan herkes motoruna kavuşur...
    Motoru evinizin bahçesinden nasıl çaldılar kilit vs. varmıydı.

Memleket Çorum, ikametgah; Gediz /Kütahya
    Motosikleti
    YAMAHA SUPER TENERE
    Motoru çalınan tüm forumdaşlarımın tez vakit motorlarının bulunmasını temenni ederim. Allah vermesin kendim için düşünüyorum da valla geriliyorum.

Motosikleti
    CBR 600F (Çalındı)
    Selam arkadaşlar,
    Motorum çalınalı bugün tam 2 ay 6 gün oldu. Hala bir sonuca ulaşamadım. Bu 2 ayda aramadığım yer, başvurmadığım merci kalmadı. Hatta bindiğim taksilere, gördüğüm kuryelere bile motorumu görürlerse bilgi vermeleri için telefon numaramı verdim fakat hala bir sonuç yok.

Polis zaten malumunuz, bizden alınan vergiyle maaşlarını alan, ama bizim için kıllarını bile kıpırdatmayan bir kurum.. (Aslında daha ağır cümleler kurmak istiyorum ama dava falan açarlar, yok yere başım belaya girer. Artık anlayın siz işte... )

Çalınan motorum benim 11 yıllık emeğimdi, çok büyük zorluklarla, gece gündüz çalışarak, kademe kademe yükselterek almıştım motorumu. Ama maalesef 60 saniye içinde yok ettiler bütün emeklerimi. (Allah'a sığınıyorum, o benden daha iyi bilir ne yapacağını...)

Bu süre zarfında bir çok dolandırıcı şerefsiz benimle gerek sosyal medyadan gerekse telefonuma ulaşarak iletişime geçip benden para koparmaya çalıştı. Neredeyse her hafta bir dolandırıcıyla uğraştım ve hala uğraşmaya devam ediyorum. Başıma gelen olayla birlikte, Türkiye'nin ve insanlığın ne kadar yozlaştığına, hırsızlığın ve dolandırıcılığın resmen birileri tarafından meslek edinildiğine şahit oldum. Ve ne yazıktır ki bunların ne devletten nede polisten korkuları yok.

Gerçek manada kardeşlik, dostluk, yardımlaşma bitmiş, Düşene bir tekmede sen vur, çal, çırp, milletin emeğini ye, dünyanın b.kunu çıkar dönemi başlamış arkadaşlar.. Motoru çalınmış, bütün birikimi kaybolmuş bir insanı dolandırmaya çalışmak nasıl bir vicdana sığar, o dolandırıcılar nasıl insanım diye gezer anlamak mümkün değil. Allah'tan korkmasam inanın neler yapabileceğimi hayal bile edemiyorum...

Umarım motoru çalınan tüm arakadaşlar en kısa zamanda motorlarını, malımıza göz diken şerefsizler de belalarını bulur...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)