Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motosikletim çalındı.

Motovento
    REKLAM ALANI
    alicebbar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT25+RKS Freccia
    Merhaba MT ailesi bugün 5.30 civarında 34 ZP 3707 plakalı yeşil renk TVS Apache marka model motorum çalındı. Görenlerin insanlık namına bana ulaşması yada polise haber vermeleri rica olunur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Activa S 125
    Umarım tez zamanda bulunur :(

Motosikleti
    MT25+RKS Freccia
    teşekkür ederim dostum.
    Güç ona sahip olamayanı kendine esir eder. Ali Cebbar

bunu yapan şerefsiz kitapsız namussuz ya baska bir şey demiyorum hiç mi Allahtan korkun yok gözümüz gibi baktıgımız motorları gelsin şerefsizin adi herifin biri götürsün inşallah tez zamanda bulunur kardeşim Allah yardımcın olsun

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    yanlış konu...

Motosikleti
    yamaha cryptone
    geçmiş olsun kardeş... geçen ay başıma geldi, bursa da şehrin merkezinde kameralara baka baka çaldılar, poliste tutanakları tutuldu aradan on gün geçti tık yok. e devletten bursa valiliğine yazdım " şehrin göbeğinde motor çalınıyor " diye bir gün sonra aradılar " gel bulduk al motorunu " diye karakola gittim aldım... polisin şu sözünden fırça yediklerini anladım " kardeşim biz çalışıyoruz bak bulduk motorunu! " iyi de valiliğe yazmasam bulur muydunuz? bilmem... günahlarını da almayayım.

plakasız getirdiler gidip plaka bastırdım bir dükkandan sonra da sattım. uzun süre park etme durumlarında ve riskli yerler için halat kilit alın ve kilitleyin durum sakat...

BlackNaked - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    nerde nasıl oldu acaba ? saat kaçtı ?

toseabul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    türkiyede sistem böyle devam ettikçe çok motor çalınır... trafik şubenin 4 teker ve üstü araçlara verdiği titizliği motorsiklete verseydi bu kadar motorsiklet çalınma vakası olmazdı.

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Kilitli miydi motor?

Motosikleti
    MT25+RKS Freccia
    Alıntı okncnk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunu yapan şerefsiz kitapsız namussuz ya baska bir şey demiyorum hiç mi Allahtan korkun yok gözümüz gibi baktıgımız motorları gelsin şerefsizin adi herifin biri götürsün inşallah tez zamanda bulunur kardeşim Allah yardımcın olsun
    Allah razı olsun kardeşim, insan sindiremiyor kursa gidip gelmek için kullanıyordum elzem bir ihtiyaçtı benim için Allah yanlarına bırakmaz inş...

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    nereden çalındı? üstünde kilit var mıydı?

Motosikleti
    MT25+RKS Freccia
    Alıntı mustf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun kardeş... geçen ay başıma geldi, bursa da şehrin merkezinde kameralara baka baka çaldılar, poliste tutanakları tutuldu aradan on gün geçti tık yok. e devletten bursa valiliğine yazdım " şehrin göbeğinde motor çalınıyor " diye bir gün sonra aradılar " gel bulduk al motorunu " diye karakola gittim aldım... polisin şu sözünden fırça yediklerini anladım " kardeşim biz çalışıyoruz bak bulduk motorunu! " iyi de valiliğe yazmasam bulur muydunuz? bilmem... günahlarını da almayayım.

plakasız getirdiler gidip plaka bastırdım bir dükkandan sonra da sattım. uzun süre park etme durumlarında ve riskli yerler için halat kilit alın ve kilitleyin durum sakat...
    Benim emniyette tanıdıklarım vardı sağolsunlar özel ilgilendiler bu arada kimse de yoktu belki olsa standart işlem de olabilirdi. Anons geçtiler bakalım 1 haftaya ses çıkmaz ise senin gibi yazarım bende. Sana da geçmiş olsun bu arada.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:55 ----------

Alıntı BlackNaked adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nerde nasıl oldu acaba ? saat kaçtı ?
    İstanbul Bağcılar Göztepe mh dostum saat 5,30 civarı 3 genç 30 dk uğraşmış sonra ilk fırsatta çıkarmışlar.

Şöyle anlatayım 3 genç çocuk motoru izlemişler 5 de sonra yanlarında alet varmış galiba gelip 30 dk gidon kilidini kırmaya uğraşmışlar sonra elleri ile ite ite götürmüşler görenler müdahale etmemiş bir esnaf bi ara bağırmış ama çalınırken görmemiş. Kamera kayıdı var görüntü net ama polisler bulacak daha çevreye haber salcak tanıyanlar haber vercekmiş bakalım motor bulunmasa bile şahıslardan şikayetçi olcam çeksinler cezalarını.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:58 ----------

Alıntı toseabul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    türkiyede sistem böyle devam ettikçe çok motor çalınır... trafik şubenin 4 teker ve üstü araçlara verdiği titizliği motorsiklete verseydi bu kadar motorsiklet çalınma vakası olmazdı.
    onlarında elinde yetki tam yok adamlar sohbet ediyordu muhabbet şu o içerden çıktı mı bu içerden çıktı mı girenlerin cezası az olunca onlarda uğraşmak istemiyor motoru bulsak yeter mantığı o da arkan sağlam ise. bizde de tanıdık vardı biraz ilgilendiler ama sanmıyorum çıkmaz daha.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:00 ----------

Alıntı MD.Murat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kilitli miydi motor?
    Bugün kilit yoktu görebileceğim bir yerde idi gidon kilidi vardı. İnsan ne zaman bugün bir şey olmaz derse oluyormuş tecrübe ile öğrendim artık kilit üstüne kilit atsam yeridir tabi çıkarsa.

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Geçmiş olsun. Ama takin su kilidi be abicim. Niye üşemiyorsunuz anlamıyorum ki. 5000 tl sokak ortasına bırakır misin gözünle görecek de olsan.
    İnşallah bulunur.

Motosikleti
    MT25+RKS Freccia
    Alıntı MD.Murat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun. Ama takin su kilidi be abicim. Niye üşemiyorsunuz anlamıyorum ki. 5000 tl sokak ortasına bırakır misin gözünle görecek de olsan.
    İnşallah bulunur.
    her zaman takardım bugün bilmiyorum öyle gelişti olaylar.

scorpions_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200_discovery150_cbf 150_cbr 250_
    Geçmiş olsun dostum. Umarım çabuk bulunur.

Yapanlara sovsekte fayda yok , Allah korkusu olan zaten yapmaz.

Sana yapılan onların başına defalarca gelsin diyorum.

Motosikleti
    MT25+RKS Freccia
    Alıntı scorpions_59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun dostum. Umarım çabuk bulunur.

Yapanlara sovsekte fayda yok , Allah korkusu olan zaten yapmaz.

Sana yapılan onların başına defalarca gelsin diyorum.
    eyvallah dostum güzel yorumun için.

Motosikleti
    Honda CBR 500
    İnşallah tez zamanda bulunur hocam, geçmiş olsun :/

gurkanerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Benim Honda Cbf imi çaldılar kapının önünden 1 buçuk senedir ses yok artık ümidim de yok zaten. Tutanakta süresi yazar o süre dolmadan çalıntı ruhsatını emniyetten çıkarın bir de benim gibi vergisini ödemek zorunda kalmayın.

turbocharge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 200 (2014)
    İstanbulda her gün bir motor çalınıyor sanırım. Nasıl bir çete bunlar elini kolunu sallaya sallaya motosiklet çalıyolar
    Geçmiş olsun bulunur inşallah.

Motosikleti
    MT25+RKS Freccia
    Alıntı gurkanerkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim Honda Cbf imi çaldılar kapının önünden 1 buçuk senedir ses yok artık ümidim de yok zaten. Tutanakta süresi yazar o süre dolmadan çalıntı ruhsatını emniyetten çıkarın bir de benim gibi vergisini ödemek zorunda kalmayın.
    üzerinde göremedim nerede yazar süresi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:57 ----------

Alıntı turbocharge adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbulda her gün bir motor çalınıyor sanırım. Nasıl bir çete bunlar elini kolunu sallaya sallaya motosiklet çalıyolar
    Geçmiş olsun bulunur inşallah.
    eyvallah kardeşim.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)