Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR250 Çalındı/Kozyatağı

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar,
    Dün gece itibari ile Honda CBR250 Motorum çalındı. Kozyatağı'nda garajlı apartmandan direksiyon kilidini kırarak çaldılar.
    Karakol'a başvurdum ama buraya da yazmakta fayda var.

Plaka : 34 HPA 97
    Model Yılı : 2012
    Marka : Honda
    Model : CBR250

Eğer görürseniz aşağıda ki telefondan bana ulaşın lütfen.
    Adım Sarp bu arada...
    Tel : 0535 253 86 85

Teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    SUZUKİ Bandit 1200 SA
    Geçmiş olsun arkadaşım..Umarım bulursun, Allah yardımcın olsun.

Hemen hemen hergün çalıntı haberi okumaktan bıktık artık,İnşaallah çare bulunur. İnsanların emeklerine,paralarına,psikolojilerine yazık !,,

Çok teşekkürler. İnşallah bulacağız.
    Ya oradan buradan esirgeyip alıyoruz yani böyle şeylerin başına gelmesi de ayrı bir üzücü olay... Hayırlısı bakalım

fatih. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    Geçmiş olsun

kakare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    çok geçmiş olsun umarım bulunur..
    Bende o civarlarda oturuyorum. Gözüm sağda solda olur bundan sonra.. Resim ya da farklı bi yerde kırığı vs var mıydı?

Teşekkürler hocam.
    Koruma topuzu var. Arka oturma yerinde kedi tırkan izleri var. Onun haricinde öyle belirgin birşey yok.

Motosikleti
    Honda NC750D Integra 2016 Majestik Gri
    Allah belalarını versin bu hırsızların. Geçmiş olsun. Cahilliğimden soruyorum; disk,halat vs bir kilit kullanıyor muydunuz?

Direksiyon kiliti vardı. Zaten otopark diye öyle duvarlara zincirlememiştim. Ama maşallahları var. Hiç birşey engel olamıyor adamların çalmasına.
    Kapalı kutuya koyacağız artık... :/

Motosikleti
    Mondial Z-One 150
    Öncelikle geçmiş olsun, işini polislere bırakırsan biraz zor bulunur kendin motoru aramaya çık sağdan soldan bilgi edinmeye çalış, benim anladığım kadarıyla polisler çalınan motosikletlerle pek ilgilenmiyor, adamlar plakasız motosiklet görüyorlar hiç çevirip sorduklarıda yok. Bu ülkede kendi işini kendin göreceksin.
    Haydut1200s bunu beğendi.

Öyle tabi. Zaten arkadaş ile çıkıp baktık. Daha da bakacağım etrafa. Tanıdıklara söyledim farklı semtlerde oturan kişilere...

Motosikleti
    Mondial Z-One 150
    Ama bulunamayınca polislerden ses çıkmayınca umutlarda tükeniyor benimde motorum çalındı 1 hafta önce hala bir ize rastlayamadım 1 kere görüm yanımda 90 100 le geçerken ondada yakalayamadım kader kısmet :/

Şehir, Hindistan'dan beter oldu... Sanki Mumbai'de yaşıyoruz.

keremkrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    Öncelikle çok geçmiş olsun. Optimum'un arka taraflarına biraz bakının birkaç tane çalıntı çıktığı olmuştu oralardan.

Teşekkürler Hocam. bakınıyor olacağım. Tamda çingene mahallesi...

Motosikleti
    Honda NC750D Integra 2016 Majestik Gri
    zaten başkasının malını çalmayı meslek edinenler senin benim gibi insanlar olmuyorlar. ben motosikletimi kapımın önüne koyuyorum ama her tür kilitten var üzerinde. en azından caydırıcılığı olur uğraşmak istemezler diye düşünüyorum. aslında pahalı motosiklet gibi gözüken ama hareket ettiğinde kendini de çalmaya çalışanı da havaya uçuracak bir düzenek kurup motora yakın bir yere bırakmak lazım. havaya uça uça biterler diye düşünüyorum.

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    CBR'lar yılına bakmaksızın en çok çalınan motosiklet. Geçmiş olsun. CBR kullanan arkadaşlar çok sıkı bir şekilde motosikletlerinizi güvene alınız lütfen.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

Maalesef oyle. Bence motorlarimizin ozel ve gorunmeyen kisimlarina takip cihazi(verici) birakmak lazim. Sonra istedigin zaman takip edebilirsin. 2015'teyiz. Daha teknolojik birseyler bulmak lazim. Ama havaya ucurma fikri matikli geldi... Neyse insallah bulacagim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:58 ----------

Hala motorlarina sahip olan arkadaslar icin biraz arastirma yaparak takip cihazi buldum. Fiyati da uygun gozukuyor. Onceden boyle birsey bakip uygulasaydim keske...

http://www.ebay.com/bhp/motorcycle-gps-tracker

Bu adresten ulasabilirsiniz.

mertky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly 500 Cruiser
    Çok geçmiş olsun bende kozyatağında oturuyorum birşey görür duyarsam hemen haber veririm inşallah tez zamanda bulunur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)