Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

34 DC 2521 Siyah Honda CBR500RA çalınmıştır.

Motovento
    REKLAM ALANI
    sonalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha tracer
    34 DC 2521 Siyah Honda CBR500RA motorsikletim 01.10.2015 günü çalınmıştır. Sağ Gidon topuzunda yatmadan dolayı eziklikler vardır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah cezalarını versin emek hırsızlarının ! Her çalıntı haberi okuduğumda içim sızlıyor ya para gökten düşüyor sanki. Aşağılık adi herifler !

vsvr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 650 MT
    İnşallah bulunur. Geçmiş olsun.

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    İnşallah çabucak bulunur.
    Geçmiş olsun.

EmirhanCoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-10
    geçmiş olsun hocam..
    motosikletiniz bi kaç fotoğrafınızı koymanız biraz daha yararlı olur...hatta varsa kusurlu yerlerin fotoğrafını koymanız dahada hatırlatıcı olur..
    en kısa zamanda bulmanız temellim ile...

keremkrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    Çok geçmiş olsun umarım kısa zamanda bulunur. Keşke biraz daha açsanız nerden çıkacağı belli olmaz ama nerden çalındı hangi ilde ilçede bunlar bulunabilmesi için önemli bilgiler bence yazmanızda fayda var.

Mucit23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 900 & KTM450EXC & BWS100
    Geçmiş olsun. Bugün mü çalındı Tarihi yanlış yazmışsın galiba. Yanlış görmediysem eğer 2014 Yazıyor. Umarım en kısa sürede bulunur.

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Geçmiş olsun. Nereden çalındı kitli miydi?

Motosikleti
    yamaha tracer
    Arkadaşlar ilginize ve umut dolu mesajlarınıza teşekkür ederim. Az önce çalınma anını izledim, üç kişi apartman önüne motorla geliyorlar ikisi gayet sakin apartman girişinden elini kolunu sallaya sallaya giriyor. üç dakika içinde motoru iterek apartman girişine getiriyorlar, sonra birisi üzerine biniyor diğer iki motor geçerek götürüyor. Şaka gibi ama gerçek, Kozyatağı filli boya arkasında, bankaların olduğu sokkağın hemen yanında oldu. Hemen 30 metre ilerde kaldırımda kilitsiz nmax var onu götürmemişler. Olay planlı beyler, adamlar aşağı sokaktan gelip alıp götürmüşler. Tek tesellim, olay anında ayakta olamama rağmen fark etmemiş olmamdır. Yoksa ruhsatlı silahımla o an neler yapabilirdim hayal bile etmek istemiyorum.

Motor standart CBR500RA dan farklı değil, üzerinde çıkartma vs yok. cizik dahi yok. 5 aylık 7500 küsür km de. sadece kavgada birinin üzerine yatırmıştım sağ grenaj çatlamıştı ama fark etmek imkansız, çok alıcı gözüyle de bakılırsa sağ gidon topuzunda çzikler var o yatmadan kalan.

Her şerde bir hayır arıyor yaa insan... Tesellimiz bu... O para benden çıkacakmış cana geleceğine mala diyip avunuyoruz. Çok ümidim yok açıkçası... Allah hepimizin gönlüne göre versin... Daha iyileri nasip olur kısmet...

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:57 ----------

Alıntı sonalp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    34 DC 2521 Siyah Honda CBR500RA motorsikletim 01.10.2014 günü çalınmıştır. Sağ Gidon topuzunda yatmadan dolayı eziklikler vardır.
    Tarih uyarısı için teşekkürler, o şaşkınlık ile yanlış yazmışım, 1 Ekim 2015 saat 01:00 de İstanbul, kadıköy , kozyatağından çalınmıştır.

fatih. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    Bu aralar azdı yine bunlar
    geçmiş olsun umarım en kısa zamanda motorunuza kavuşursunuz

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    Arkadaşlar ilginize ve umut dolu mesajlarınıza teşekkür ederim. Az önce çalınma anını izledim, üç kişi apartman önüne motorla geliyorlar ikisi gayet sakin apartman girişinden elini kolunu sallaya sallaya giriyor. üç dakika içinde motoru iterek apartman girişine getiriyorlar, sonra birisi üzerine biniyor diğer iki motor geçerek götürüyor. Şaka gibi ama gerçek, Kozyatağı filli boya arkasında, bankaların olduğu sokkağın hemen yanında oldu. Hemen 30 metre ilerde kaldırımda kilitsiz nmax var onu götürmemişler. Olay planlı beyler, adamlar aşağı sokaktan gelip alıp götürmüşler. Tek tesellim, olay anında ayakta olamama rağmen fark etmemiş olmamdır. Yoksa ruhsatlı silahımla o an neler yapabilirdim hayal bile etmek istemiyorum.

Motor standart CBR500RA dan farklı değil, üzerinde çıkartma vs yok. cizik dahi yok. 5 aylık 7500 küsür km de. sadece kavgada birinin üzerine yatırmıştım sağ grenaj çatlamıştı ama fark etmek imkansız, çok alıcı gözüyle de bakılırsa sağ gidon topuzunda çzikler var o yatmadan kalan.

Her şerde bir hayır arıyor yaa insan... Tesellimiz bu... O para benden çıkacakmış cana geleceğine mala diyip avunuyoruz. Çok ümidim yok açıkçası... Allah hepimizin gönlüne göre versin... Daha iyileri nasip olur kısmet...

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:57 ----------

Tarih uyarısı için teşekkürler, o şaşkınlık ile yanlış yazmışım, 1 Ekim 2015 saat 01:00 de İstanbul, kadıköy , kozyatağından çalınmıştır.
    Kavgada motoru üzerine yatırdığın adam sana yakın bir yerde mi ikamet ediyr ?
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    yamaha tracer
    Evet, yakın bir yer ama sonrakendisi ile helaleştik, olayın üzerinden 6 ay geçti... Bu adamlar profesyoneldi acemi değil eminim. Bilinçli olarak motoru çalmaya gelmişler. Merak ettiğim, bu motorları çaldıktan sonra ne yapıyorlar ? O kişilerle irtibata geçip geri satın almaktan başka bir çare düşünemiyorum. Zararın neresinden dönsen kar mantığı ile.

bikerboi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Piaggio Beverly S 400
    Evet, yakın bir yer ama sonrakendisi ile helaleştik, olayın üzerinden 6 ay geçti... Bu adamlar profesyoneldi acemi değil eminim. Bilinçli olarak motoru çalmaya gelmişler. Merak ettiğim, bu motorları çaldıktan sonra ne yapıyorlar ? O kişilerle irtibata geçip geri satın almaktan başka bir çare düşünemiyorum. Zararın neresinden dönsen kar mantığı ile.
    Öncelikle çok geçmiş olsun, umarım motorunuz bulunur. Ancak anlamadığım nokta 5 ay once aldığınız motoru kavgada bir arkadaşın üzerine yatırıyorsunuz. Ama o arkadaşla 6 ay once helalleşiyorsunuz. Zamanlamayla ilgili bir yanlışlık var heralde

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    belliki birsinine grenaj takımı yada parçalar lazım oldu, telefon açılan çıkma parçacı aklından sizin motoru geçirerek 'evet abi elimde o renk kaporta takımı var' dedi. Sonrasında ise sizin motoru yürüttüler.

Bizim 1000RR'ı çalınan bir arkadaşın çıkma parçalarını sahibinden.com üzerinden görüp irtibata geçtik,(manyaeto kapağı-üzerinde z şeklinde çizik)parçayı almak istediğimizi söyledik, herif arabayla geldi kolu alçılı, bagajı açtı, 'neydi sizin parça' dedi, bagajda bizim diğer tüm parçaların büyük kısmı duruyor! Parçaların nerden geldiğini sorduğumuzda kendi motoruyla kaza yaptığını bunların sağlam kalan parçalar olduğunu söyledi. Olayın geri kalan kısmını anlatmasam daha iyi, polis ile ilgili olan kısım yüzünden ne benım canım ne de sizin canınız sıkılmasın.

Yani kaza yapan bir elemana parça tedarik etmek için sizin motoru götürdüler, imkanınız olurs sigorta şirketinden son 15 gün içersindeki kaza kayıtlarını tedarik etmeye bakın,sizin motorla aynı özelliklerdeki başka motor kaza yaptıysa hangi serviste olduğunu öğrenin, parçalar büyüki ihitmalle o servisten çıkabilir. Servisin belki olayla bilgisi de olmayabilir, parçaları ben tedarik etçem demiş olabilir müşteri ayrı konu.Kimseyi zan altında bırakmamak lazım.

Birimize parça lazım olduğu zaman hemen malum siteyi açıp arama motoruna parçayı ve modeli yazıp fiyata göre sıraladıktan sonra telefon açıp :

- 'abii şu parça varmı sende yeaaa'

her dediğinizde birimizin motosikleti çalınma riski altına giriyor. Birine xmax parçası lazım olsun, bu gece xmax'i de götürürler.
    mehmetenis, Shrieker ve jackonbir bunu beğendiler.

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Pislik, karakteri, fıtratı bozuk insanlar.
    İnsanların koyduğu kanun yasa ile insanlar ancak bu kadar yönetilir işte.
    Keseceksin bunların elini kolunu budayacaksın bak o zaman nasıl caydırıcı olacak..
    Ortalıkta çolak olarak dolaşacak herkes bilecek ne mal olduğunu..
    Derin olan kuyu değil, kısa olan ip'tir.

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Ucuz yedek parçaya talep ve polisin vurdumduymazlığı devam ettiği sürece motosiklet hırsızlığı devam edecek. Motosiklet hırsızlığı toplumsal bir sorun.

O hain itler boş gezmiyodur ama bi gün yanlış yerde yanlış adamla karşılacaklar. Sonra olaylar olaylar...

harung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Polis bu işin başı zaten şirket olmuşlar..
    Geçmiş olsun birader

Motosikleti
    yamaha tracer
    Arkadaşlar bugün karakola gittim ve yaşadıklarımdan sonra içimde buğday tanesi kadar olan ümidimide kaybedip eve döndüm. Ciddi ciddi bir bardak da soğuk su içtim. Veren Allah alan Allah belki zühürt tesellisi ama elden bir şey gelmiyor. Eğer bu dünyada adalet varsa çoluğundan çoçuğundan çıkması dileklerimle bu işin içinde ki herkesi Allah a havale ediyorum. Allah sizlere göstermesin. Kazasız belasız keyifli sürüşler.
    TR_96 bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 ybr esd
    kardeşim geçmiş olsun.paranın çıkacağı varmış.kafanı takma.çalanlar inşallah parça parça olur

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Geçen hafta İstanbuldaydım, bi tane bugün ankara otobüsüne servisle giderken Alibeyköy'de Kırmızı CBR, bi tane de cuma günü saat 16 gibi Bebek'te ön grenajları olmayan Siyah CBR gördüm. Bebekteki sanırım 125'likti bugünkü 250'lik. İkisinin de ön grenajları yoktu. İstanbulda ne çok grenajsız CBR varmış dedim, bunlar kaza mı yapıyor yoksa birisi grenajlarını çalıp bırakıyor mu veya çalıntı motorlar mı bilemedim doğrusu. Bebekte gördüğümün plakasını not ettim şimdi forumda araştırıcam plakayı.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)