Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

34 DC 2521 Siyah Honda CBR500RA çalınmıştır.

Motovento
    REKLAM ALANI

Geçmiş olsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Benelli TRK 502
    geçmiş olsun çok

125cm3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    insallah hemen bulunur. depoda kalan benzin ne kadardi , az ise muhtemel benzin alacaklari yakin benzin istasyon kayitlarina bak veya sorustur . arti goruntuleri siteye koy belki taniyanlar vardir geldikleri motor ne....
    kendi motorlari kesif gunlerinde baska guvenlik kamera kayitlarinda plaka bilgisi varmi? plakanla kacak ogs gecisi olmusmu yoksa alani daraltirsin...
    RUHLA BEDENİ AYIRIN , İKİSİNİN İHTİYAÇLARI FARKLIDIR.
    darwin hakli evrim dogru ama insandan maymuna donusum.

imtarky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R 2014
    Çok afedersiniz ama bu hırsızların anasını ^+%^+'!!'^+. Bu nasıl bir ülkedir anlamış değilim.

Cidden çok üzüldüm, her çalıntı haberinede üzülüyorum.

Evinin önünden çalarlar, iş yerinden çalarlar. Bir kafede oturursun çalarlar.

Bugün akşam üzeri yemek yemeye çıktım hava yağışlı ve soğuktu. Oturdum bir yerde 3 katlı mekan.

Yağmur yağıyor azda olsa soğuk. Garson kız içeri alalım sizi dedi teşekkür ettim burda iyiyim dedim.

Motor tam karşımda 5 adım ilerimde. Gelen geçen garson lütfen içeri alalım fln.

1 kere daha sordular dayanamadım en sonunda motorum var o yüzden burda oturuyorum dedim. Adam garip garip baktı yüzüme.

Çektiğimiz çileye bak. Artık ciddi ciddi toplu bir protesto mu yapsak birşeyler yapalım.
    oguzhan6161 bunu beğendi.

sonalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha tracer
    Alıntı 125cm3 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    insallah hemen bulunur. depoda kalan benzin ne kadardi , az ise muhtemel benzin alacaklari yakin benzin istasyon kayitlarina bak veya sorustur . arti goruntuleri siteye koy belki taniyanlar vardir geldikleri motor ne....
    kendi motorlari kesif gunlerinde baska guvenlik kamera kayitlarinda plaka bilgisi varmi? plakanla kacak ogs gecisi olmusmu yoksa alani daraltirsin...
    Öncelikle iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Bir gün önce depoyu fullemiştim :( hgs kayıtlarına baktım ama bu kadar acemice iş yapacaklarını sanmıyorum. tabi ihtimal ihtimaldir. Keşif için geldiler mi emin değilim. iki üç günlük geriye dönük kayıtları istedim çıkarıp verecekler inceleyeceğim. Kamera kayıtlarından eşgal belirlenmiyor, zira kameralar da gece görüşü yok. özetle kamera var mı var cinsinden en kıyrıtırık 240P kamera. Kameralar kayıtlarında düzgün birşey yakalarsam paylaşacağım. Teşekkürler.

Alıntı imtarky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok afedersiniz ama bu hırsızların anasını ^+%^+'!!'^+. Bu nasıl bir ülkedir anlamış değilim.

Cidden çok üzüldüm, her çalıntı haberinede üzülüyorum.

Evinin önünden çalarlar, iş yerinden çalarlar. Bir kafede oturursun çalarlar.

Bugün akşam üzeri yemek yemeye çıktım hava yağışlı ve soğuktu. Oturdum bir yerde 3 katlı mekan.

Yağmur yağıyor azda olsa soğuk. Garson kız içeri alalım sizi dedi teşekkür ettim burda iyiyim dedim.

Motor tam karşımda 5 adım ilerimde. Gelen geçen garson lütfen içeri alalım fln.

1 kere daha sordular dayanamadım en sonunda motorum var o yüzden burda oturuyorum dedim. Adam garip garip baktı yüzüme.

Çektiğimiz çileye bak. Artık ciddi ciddi toplu bir protesto mu yapsak birşeyler yapalım.
    Aynen, çalıntı haberleri acaip üzüyor beni de.Ve güzelim ülkemizde son zamanlardaki asayişte müthiş bir başı boşluk aldı gidiyor.Polis napsın, bırak hırsızı, kazada ölüme sebep olan % 100 suçlu bile bir kaç ay sonra serbest kalıyor.
    imtarky bunu beğendi.

hhkmgl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25 ABS
    geçmiş olsun umarım bulunur

Türkiye'de adalet ve kurumları adalete ihtyacı olanların değil, adaleti talan edenlerin yanında oldukça bu olaylar da mağdurları da değişmeyecek. Çok geçmiş olsun.

Geçen gün de bir arkadaşımın motoru çalındı ve motoru çalan şebekeyi bir şekilde buldular. Sonrasında yaşananları, polisin tavrını, işin geldiği noktayı anlatmak bile istemiyorum.
    Mengu16 bunu beğendi.

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    Paran varsa adalet ucundan acık sürtüyor sanada.. paran tanıdığın yoksa ''bozo osomozo mo ogrotoyorson kordosom..!!''
    burak1990 bunu beğendi.

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    Alıntı sonalp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet, yakın bir yer ama sonrakendisi ile helaleştik, olayın üzerinden 6 ay geçti... Bu adamlar profesyoneldi acemi değil eminim. Bilinçli olarak motoru çalmaya gelmişler. Merak ettiğim, bu motorları çaldıktan sonra ne yapıyorlar ? O kişilerle irtibata geçip geri satın almaktan başka bir çare düşünemiyorum. Zararın neresinden dönsen kar mantığı ile.
    Normalde akıl varsa başka şehire çuvv ama yoksa o şehirde misal avrupada calınsa anadolu yakasına filan olabilir.
    Adalet yok,eşitlik yalan. Hepimiz insanız ulan!! |Ne kadar yükselsende hayat 180' & Saygım kadar kinim de var

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    motorun piyasada çok bulunan model değil
    internette araştırmaya devam et

sonalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha tracer
    01 Ekim 2015 gece 01:00 da kozyatağından çalındı, motoru bulana ödül olarak 5000 TL helalinden anında ödül vereceğim.

Volkan KAYAALP 0553 357 84 75

Yolcu0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    geçmiş olsun hocam tez zamanda bulunur inşallah...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)