Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Suzuki Inazuma / Beyaz / 2014 / 34NT0251

Motovento
    REKLAM ALANI
    muzafferalb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Temmuz ayında satın aldığım ve henüz 600 km'de olan 34NT0251 plakalı beyaz renkli 2014 model Suzuki Inazuma motosikletim 11.08.2015 tarihinde İstanbul / Ataşehir / İçerenköy Mahallesi'nden motosikletli iki hırsız tarafından çalındı.

Muzaffer Albeni
    +90 (555) 255 24 11
    muzaffer.albeni@gmail.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sinansari_fb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1300S
    Geçmiş olsun, resimleri yada üstünde aksesuar vs ekstra ne varsa belirtir misin,

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Koruma demiri, orta sehpa, arka çanta demiri, 39 lt SHAD arka çanta, ayna uzatma, açık gri renk örtü, siyah LS2 kask, açık gri LS2 yazlık file mont, bir çift siyah eldiven.

Sağ ön göğüs kısmında düşmeden ötürü çizikler var.

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    gecmıs olsun benımde 600f gitti 1 ay önce ses seda yok hala umarım bulabılırsın sen

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Çalınma anı görüntüleri:

https://www.youtube.com/watch?v=SwtJ6vB_M9A

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:04 ----------

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok geçmiş olsun. Motosiklet ile uğraştıkları kısım videoda yok, gelip çıkmaları bir oluyor, herhangi bir güvenlik önlemi (zincir,disk kilidi, branda) vs yok muydu ? Eğer bu kadar kısa sürede bunların icabına bakabiliyorsa bu şerefsizler pes, vallahi pes.

Umarım bulunur, geçmiş olsun tekrar.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Çok geçmiş olsun

sinansari_fb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1300S
    tekrardan çok geçmiş olsun,benim inazuma da beyaz, şimdi tüm gördüğüm beyaz inazumalara dikkat ederim.. umarım bulunur..

Sam@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    97' Virago 250 / artık yok
    Geçmiş olsun,inş. kısa zaman da bulunur. Cezalar artmadan bunun önüne geçilemeyecek.5 dk park etsek de alarmlı disk kilidi veya sağlam bir zincirle kilitlemekte fayda var.

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun. Motosiklet ile uğraştıkları kısım videoda yok, gelip çıkmaları bir oluyor, herhangi bir güvenlik önlemi (zincir,disk kilidi, branda) vs yok muydu ? Eğer bu kadar kısa sürede bunların icabına bakabiliyorsa bu şerefsizler pes, vallahi pes.

Umarım bulunur, geçmiş olsun tekrar.
    Motosikletle görüş alanına girmeleri ve gözden kaybolmaları 3 dakika 22 saniye, otoparka girip çıkmaları 45 saniye sürmüş.

Motosikleti
    honda cbf 150 2013 model
    arkadaşım cok gecmiş olsun inşallah enkısa zamanda bulunur
    benimde kagıthaneden calındı kücükcekmecede oto tamirhanesinde şase etiketi bulundu ve başka botorlarada ayit parcalar cıkmış polisin yaptıgı başkında polis internet sayfasında yayınlamış bende buradan bir arkadaş dan ögrendim polis den medet umma imkanın varsa kendin bulursun inşallah

Allahın cezaları.... Geçmiş olsun.

seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Cok gecmis olsun bugun hava karardiginda gordum birtane inazuma maltepe sahile dogru gidiyordu iki kisi cantasida vardi ama ne plakaya baktim nede baska birseye umarim bulunur

Öncelikle geçmiş olsun.Bende o semtte oturuyorum plakayı ve telefonunuzu kaydettim.Benim anlamadığım o garaj kapısı nasıl açılıyor.Garaj kapısının bi kilit kutusu var onu dışarıya mı koymuslar anlayamadım.

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Geçtiğimiz hafta salı akşamı 0(531)5553300 numaralı telefondan arayıp 1.500 TL karşılığında motosikletimi geri vermeyi teklif ettiler. Çarşamba sabahı Tuzla Merkez'de buluşmak üzere sözleştik. Çarşamba sabah arayıp polise haber verdiğim için motosikleti vermeyeceklerini söylediler. Bir daha da aramadılar.

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    15-20 sn sürdü motosikleti alıp çıkmaları.. Kendi motorlarını bile daha uzun sürede park ettiler.. yanlarında zincir kesici, levye falan hiç bir şey yok, anladığım kadarı ile motosikletinizde herhangi bir güvenlik önlemi yok. yada sizi takip edip kilitlemediğiniz bir anda çaldılar.

Çok geçmiş olsun.. İnşallah çabucak bulunur. Hırsızlarda cezasını yüce mevlamdan bulur.

Böyle motosikletli hırsızları görünce.. İnsanın her motosikletliye güveneside gelmiyor..
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

western - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda 125 Ace
    Alıntı muzafferalb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçtiğimiz hafta salı akşamı 0(531)5553300 numaralı telefondan arayıp 1.500 TL karşılığında motosikletimi geri vermeyi teklif ettiler. Çarşamba sabahı Tuzla Merkez'de buluşmak üzere sözleştik. Çarşamba sabah arayıp polise haber verdiğim için motosikleti vermeyeceklerini söylediler. Bir daha da aramadılar.
    Kardeş öncelikle geçmiş olsun, insAllah tez zamanda bulunur motorun. Benim aklima bi soru takildi
    -Nereden ogrenmisler senin polisi aradigini?
    zapalka ve yüksel66 bunu beğendiler.

yasdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph 1200 Jawa Classic /1971 ve E-bike sukutır
    Yüzde 99 çalan adamlarla arayanların bir bağlantısı yoktu. Çalan sosyal medyada internette takip edip seni bulacak falan, uzun işler. Muhtemelen burayı okuyan fırsatçı bir iki geri zekalı yıkarıdaki telefon numaranızı görüp kolay para koparırız diye düşündü Sonradan tırsmış da olabilirler. 1 sene kadar önce motorum çalınıp bir gün sonra terk edilmiş olarak bulunmuştu. O zaman polis olan kuzenimin evinin önünden götürdüler. Kuzen anons geçtirmişti, memurumuzun motorudur diye. Sanıyorum polisle danışıklı veya en iyi niyetle polis telsizi dinleyen tiplerdi. Başımıza iş almayalım diye terk etmişler sanıyorum. Ben şanslıydım. İnşallah size de eşşeği kaybedip sonra bulmak nasip olur. Geçmiş olsun. Polisi aramakla da en iyisini yapmışsınız. Ne olabilir ki zaten. Bi terslik olsa elin hırsızınında uğursuzunda telefonunuz adresiniz var. Sonra devamlı tetikte mi gezeceksiniz. Bir kez para verdiğinizde işler bitmeyecek tabi ki. Her ne kadar güvenimiz sarsılsa da yine en doğru yol bu işe bireysel olarak karışmayın. Polisi devreye sokun.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Geçmiş olsun. Alarmlı disk kilidi olsaydı kesinlikle çalamazlardı. Alarmlı disk kilidi bana göre bir numaralı güvenlik önlemidir. Bunu taktığınızda motoru çalabilmenin tek yolu ön tekerleği sökmek veya direk kaldırıp kamyonete yüklemek oluyor. Onu da alarm çalarken panik halinde çoğu hırsızın yapabileceğini sanmıyorum.

scooboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6N 2013
    Geçmiş olsun. Raylı demir kapı kilitsizmiydi?
    Siz içeride motoru kilitlemedenmi bıraktınız?
    İçeri kolay bir şekilde girip herhangi bir malzemeleri olmadan motorunuzu çalmışlar.
    Nasıl bir önlem aldınız, anlatırsanız burada yararlı olabilir.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler