Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Suzuki Inazuma / Beyaz / 2014 / 34NT0251

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Öncelikle önlemlere yoğunlaşmadan önce nasrettin hoca'dan gelsin arkadaşlar hırsızın ve onları yakalamayan polisin hiç mi suçu yok ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Hırsızın suçu var da polis nasıl yakalayacak ? Elinde bizim gördüğümüz kamera kayıtları varken nasıl olacak bu iş ? İki tane kasklı montlu adam gelip motoru çaldılar. Bu kadar kanıtımız var. Adamların bütün gittikleri caddelerde evlerinin önüne kadar kamera olacak ki polis izlerini sürebilsin yoksa sokaktan bir tane adamın geçmediği saatte sahibinden başka kimsenin motorun çalındığından haberi olmaz.

Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hırsızın suçu var da polis nasıl yakalayacak ? Elinde bizim gördüğümüz kamera kayıtları varken nasıl olacak bu iş ? İki tane kasklı montlu adam gelip motoru çaldılar. Bu kadar kanıtımız var. Adamların bütün gittikleri caddelerde evlerinin önüne kadar kamera olacak ki polis izlerini sürebilsin yoksa sokaktan bir tane adamın geçmediği saatte sahibinden başka kimsenin motorun çalındığından haberi olmaz.
    Ya abicim yapma allah aşkına. Polislere zerre itimadım ve acımam yok. Sen polislerin, gerçekten bulamayacaklarını mı sanıyorsun? Polisler o motoru nerede parçaladıklarını bile bilmiyorlarsa ben adam değilim. Özellikle gezi direnişinden sonra adım başı mobese döşediler. Ya kamera falan olmasın yine bulurlar. Yeter ki bu kanı bozukları bulmak istesinler!
    uugguurr86 ve ttan bunu beğendiler.

muzafferalb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    7.9.2015 Cuma akşamı tekrar bu kez gizli numaradan aradılar. Polise haber verdiğim için motosikletimi parçalayıp fotoğraflarını göndereceklermiş.

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Direksiyon kilidini nasıl ber taraf ettiler peki ?
    Neticede 180 kiloluk makine önünden çek götür olayı çok zor direksiyon kilidinde.

Çok canım sıkıldı.
    Parçaladıktan sonra bi tarafınıza sokun gidonu ve piston kollarını köpekler..
    Derin olan kuyu değil, kısa olan ip'tir.

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Alıntı Mexico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya abicim yapma allah aşkına. Polislere zerre itimadım ve acımam yok. Sen polislerin, gerçekten bulamayacaklarını mı sanıyorsun? Polisler o motoru nerede parçaladıklarını bile bilmiyorlarsa ben adam değilim. Özellikle gezi direnişinden sonra adım başı mobese döşediler. Ya kamera falan olmasın yine bulurlar. Yeter ki bu kanı bozukları bulmak istesinler!
    Üzülerek bu yoruma katılıyorum!
    demirkan bunu beğendi.
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    sözde müslüman ülkeyiz,ne şerefsiz insanlar var ,hayret yahu, büyük geçmiş olsun,inşallah en kısa zamanda bulunur,saygılar..
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

Motosikleti
    Ybr 125
    Alıntı Mexico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tüm dediklerinize aynen katılmakla birlikte adamlar o kadar rahat ki ilk soygunları olmadığı aşikar. Hadi bunda yakalanmadı öncekiler. Ya sonrakiler. Muhtemelen polisin halkın canını malını savunmaktan daha mühim(!) işleri vardır.
    exhell bunu beğendi.

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok geçmiş olsun kardeşim. Memlekette ne kadar çok şerefsiz var. Hiç bir şey umurlarında değil.Dilerim bu acının en ağırını onlar yaşarlar. Yıllar önce benim motorumu kartal adliyesi ve karşısında askeriye olmasına rağmen çalmışlardı. Bilirim acısını.

demirkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM JOYMAX 250i
    geçmiş olsun öncelikle, umarım tez zamanda motorunuzu bulursunuz.
    9 yaşlarında almanya berlin de yaşıyordum. bisikletimle 2 arkadaş geziyorduk. Alman polisi bizi durdurdu ve pedal basılan yerin altında bisikletlerin seri numarası var. polis bisikleti ters çevirdi, elindeki bezle silip seri numarasını kontrol ettikten sonra gidebilirsiniz dedi.
    Demek istediğim Berlin gibi büyük bir şehirde çalınan bir bisiklet için polis bizi çevirip çalıntı olup olmadığını kontrol ederken, mobesse kameraları ile donatılmış türkiyemde bizler mağdur oluyoruz.
    ''burası türkiye'' derler, çok doğru bir cümle...

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Emniyet mensubu kişiler gelen ihbarı önceliklendirdiklerini ve hırsızlık ve kapkaç olaylarının en düşük öncelikli olaylar olduğunu ifade ettiler.
    - "Yakalasak da bir şey olmuyor ki! Biz yakalıyoruz mahkeme salıveriyor!"

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Bir hafta oldu, arayan soran yok.
    Benimle irtibata geçen kişilerin motosikletimin çalınması ile doğrudan veya dolaylı bir şekilde bir ilgileri olmadığını düşünmeye başladım.
    Haberi, telefon numaramı, fotoğrafları forumda görmüş ve fırsattan istifade etmek isteyen dolandırıcılar olabilir diye düşünüyorum.

yusufbaris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GW250 Inazuma
    İnşaallah motorunu bulursun çok üzücü bir durum ya.Aylarca o motor için para biriktiriyosun ve bi anda birileri gelip alıyo.
    Forumda son yazılanlar arasında görünce sevinçle acaba motorun bulundu mu diye açıyorum konuyu ama henüz ses yok demek

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Alıntı muzafferalb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    7.9.2015 Cuma akşamı tekrar bu kez gizli numaradan aradılar. Polise haber verdiğim için motosikletimi parçalayıp fotoğraflarını göndereceklermiş.
    Çok geçmiş olsun abi :( akılları sıra mafyacılık oynuyorlar, böyle bişey var mı ya,
    parçaların fotoğrafını gönderince ne olacak ulan motor gitmiş zaten psikolojik darbe mi yapıyo şimdi bu,
    polis molis hikaye bunlarla müzakereyi sürdürüp sağlam bir baskın planı yapmak bize düşüyo,
    çok iyi çok ince bir planla kazdıkları kuyuya düşürtmek lazım bunları mutlaka açıkları vardır!
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler