Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2013 MODEL SARI VESPA 34 AJ 3291

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar merhaba,

25 Temmuz sabah 04:30 sıralarında Beşiktaş Kuruçeşme'de Birmot Araç Showroom'u içinden İstanbul'da tek olan sapsarı Vespa motorum çalındı,
    Çalan kişi yakalandı (Mert Pir) akli dengesi yerinde olmadığı için direkt olarak Bakırköy Ruh ve Sinir Hastanesine yatırılmış, ve Savcı tarafından sorguya çekilmemiş, yakalayan polisler sorduğunda ise Hacıhüsrev İplikçi Fırın Cad. Çavuş Sokak'ta birine verdiğini söylemiş,
    Polisler de raporlu kişinin beyanı ile ilgili yere gidilemeyeceğini söylüyor, bir çok arkadaşıma haber saldım, ben de sürekli bakınıyorum.
    Binbir güçlükle aldığım motorumu gören duyan olursa polise veya bana haber vermesini insanlık adına rica ediyorum.
    Sistemde çalıntı olduğu belli, fotoğraf aşağıdadır.

Serhan DENLİ - 0536 325 04 63

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Bthndmrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX150
    Geçmiş olsun

ardacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gecmis olsun...

Motosikleti
    honda cbf 150 2013 model
    cok gecmiş olsun ben feriköye cok gidiyorum senin icin hacı üsreve inip bi turlarım tanıdık birini görürsem resmini cektim gösteririm inşallah en kısa zamanda bulunur benim motorda 10 ay önce calındı kagıthaneden kücük cekmecede parcalanmış sase etiketini bulmuş polisler

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    İnstagram ve Facebook üzerinden vespask a gönder o da yayınlasın

Motosikleti
    BMW R1200CL
    Showroom'dan nasıl çalınıyor onu anlamadım.

Çok geçmiş olsun, inşallah bulunur.

Bu arada yapanın (suçu kesinleştiyse) deli raporu olduğuna göre aileden ona bakmakla yükümlü, mesul birisi vardır. Zararınız ondan tazmin edilemiyor mu?

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Ulan ne sikim ülke yaa. Git adamı döve döve söylet demiyoruz tabi ama, bir psikolog eşliğinde ifadesi alınıp, psikoloğun onayıyla verdiği adrese gidilebilir. Veya yapılması gereken neyse o yapılır

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ulan ne sikim ülke yaa. Git adamı döve döve söylet demiyoruz tabi ama, bir psikolog eşliğinde ifadesi alınıp, psikoloğun onayıyla verdiği adrese gidilebilir. Veya yapılması gereken neyse o yapılır
    Sabahtan akşama kadar polisler popolarının üstüne oturmaktan yorgun düşüyorlar,ekstradan böyle hırsız mırsız ile uğraşmaya halleri kalmıyor bey efendileri.
    Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.

Motosikleti
    BMW R1200CL

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)