Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2008 Model Honda CRB 600 RR Hannspree - Levent

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba Arkadaşlar;

5 Mayıs 2015 tarihinde Levent - Yapı Kredi Plaza önünden gündüz saat 12:30 civarı çalınmıştır. Motorum çalındıktan 7-8 gün sonra Emniyetin yaptığı operasyon ile birlikte 20 civarı hırsızlık şüphelisi içeri alındı. Benim tahminim, motorumu çalan kişiler de içeri alındıysa motoru parçalayacak kadar vakitleri olmamıştır. Normal şartlar altında zaten motoru 5-6 gün kadar bir otoparka çekip GPS var mı yok mu gibilerinden bekletiyorlarmış. Bu durumu da göz önünde bulundurunca aklıma gelen ihtimaller aşağıdaki gibidir;

Olası ihtimaller:
    - Motor çalındıktan hemen sonra bırakıldığı otoparkta yatıyor olabilir.
    - Motor 3-5 gün sonra alınarak bir depoya bırakılmış ve halen o depoda yatıyor olabilir.
    - Aklıma gelen son ihtimal.. Bir şekilde polis tarafından bulundu ve bir yediemine çekildi. Motor/Şase numarası ve Plaka, hırsızlar tarafından yok edilmiş ise bana ulaşabilecekleri bir iz olmadığı için ulaşılamıyor.

Honda CBR 600RR Hannspree
    Model: 2008
    Plaka: 16UT356

Belirgin özellikler:
    Depo Grenajının Sağ üst tarafında derin çizik bulunuyor.
    Arka orjinal plakalık kesik, katlanır plakalık mevcut.
    Karbon motor koruma kapakları mevcut, sağ taraftaki kapak yatmadan dolayı çizik.

Motoru bulan, yerini söyleyen arkadaşa ödül verilecektir. Yalnız, bu işin de dolandırıcılığını yapan çakallar(motorun bizde diyerek çalınan insanları dolandırmaya çalışan çakallar) gereksiz yere irtibata geçmesinler.

Telefon Numaram: 0536 635 84 27

Kazasız belasız sürüşler dilerim.

İyi forumlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    GEÇMİŞ OLSUN BENIMDE 2006 MODEL 600F ÇALINDI 2 HAFTA OLDU AMA HALA HABER FALAN YOK VE ARTIK PEK GELICEGINIDE SANMIYORUM .İHTİMAL OLARAK CALDIKDAN SONRA YAKINLARDA BIR YERE GOTUYOLAR DIYE DUSUNUYORUM ACIKCASI BENDE CUNKU BIR POLIS MEMURU DAHA OLE DEMISTI BIR KAC GUN BEKLETIYOLAR BIR YERDE DIYE SONRA ALIP PARCALIYOLAR

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Allah(cc) sabır versin.
    Mutlaka çakallardan arayan çıkacak dikkat et.

Teşekkür ederim arkadaşlar. Aykut.. Allah sabır versin kardeşim. Ümidini kesmen için henüz erken, motorun çalındığı yere yakın olan avm ve site otoparklarına bak. Bir umut, belki denk gelir, çıkar. Yakınındaki yedieminlere de bakmayı unutma. Umarım bulunur bir şekilde.

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Geçmiş olsun.Plazanın önünden nasıl çalınmış yahu? Yapı Kredi Plazada çalışıyorum her taraf motor kaynıyor ne kilitleri var ne başka bir korumaları.Umarım bulunur.

tyrung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696, Vespa Primavera
    5 mayıs da çalınan motor için neden bugun konu açtınız anlayamadım.
    Sıcağı sıcağına verseniz dediğiniz gibi otopark.. depo vs belki görülürdü.

Geçmiş olsun

Motosikleti
    Kuba Blueberry 50 cc
    Bu motosiklet hırsızlarını varya...
    Geçmiş olsun umarım bulabilirsiniz motosikletinizi

Allah sabır versin. O hırsızlarında Allah belasını versin.Bence asıl sorun yedek parçada orjinali yerine ucuz çıkma parçaya kaçılması.Hatırladığım kadarıyla daha 1 ay önce bir arkadaşımızın cbr 125 çalınmış ve ertesi gün grenaj ve göstergeleri sökülmüş bi biçimde bulunmuştu sanırım.Ve dikkatinizi çektimi bilmem ama çalınan motorlar genelde Türkiye'de en çok kullanılan motorlar.Zorla adama MV Agusta aldıracaklar

Selam Arkadaşlar. Konu Günceldir.. Bulan, yerini söyleyen arkadaşlara ödül verilecektir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler