Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Wave 110i [12.07.15]

Motovento
    REKLAM ALANI
    MotoNoob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Spada Anton 200
    Gece malesef göz önünde benim Motorda 03:00 - 06:00 sıralarında çalındı.
    Honda Wave 110i ALANYA Damlataşta
    Plaka: 07 N 3197
    Bulunması karşılığında ödülledirilecektir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:30 ----------

Motoru bugün buldum. Çalan Hırsız işyerimin önünden geçti, bende yakaladım. 1,5 Gün içinde 325km yapmış.

Polise ilk sorusu:
    Depoyu fulledim, o ne olacak şimdi?

Plakayı atmış, bulamadık ve yeni ruhsat çıkarmam gerekecek.
    Şikayetten vazgeçmedim. Sonuçta yapacağım her masrafı kendisi kaldırsın.
    Dodin ve leokaplann bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı MotoNoob adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Polise ilk sorusu:
    Depoyu fulledim, o ne olacak şimdi?
    Benzini içirseydiniz adama, yarasın diye Ne kadar yüzsüz olmuşlar ya.

çalanın kişiliği şekli şemali yani karakteri konusunda bilgi verebilir misin ? ne tür biriymiş merak ettim - cevaptaki terbiyeyi görünce.

Motosikleti
    Spada Anton 200
    Alıntı geeklanx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çalanın kişiliği şekli şemali yani karakteri konusunda bilgi verebilir misin ? ne tür biriymiş merak ettim - cevaptaki terbiyeyi görünce.
    Hocam, Hırsızın şekili biraz Gariban, biraz Haydut, birazda Tuhaftı. Tuhaf derken, çocuk Sizofren gibi bişeymiş. Piskolojik raporlu bi Durumu varmış. Sonradan Polisler bundan bahsederken öğrendim.

Tesadüf, İşyeri girişine çıktım, tek yönlü Caddenin gölgeli tarafına geçiyim derken: Ulan bu benimki... Caddeye Motoru ve Şahısı tutabilecek şekilde yer alıp buna "Dur" diye seslendim ve anında yavaşladı. Şaşkınca "Nerede buldun" diye sordum: "Abi Rent a Car'cıdan aldım" dedi. Bu ara Plaka olmadığını fark edip "Plakasız kim Araç kiralar" dedim ve çocuğu işyerine oturttum. Hiç karşılık vermedi, sakin bir hava yarattı çocuk. İki kez daha sordum, yalan söyleme dedim bak Polisi çağıracağım diye bir dürüst cevab bekledim. Motora fazla km yapmış, 3 kişi gezmiş (egsozda bi ayakkabı erimiş) Full Depoyu bitirip yeniden doldurmuş, Motora yani pek hasar vermemiş. Yine Rent a Car diye başlayınca Polisi aradım... Sonra dedi Abi böyle böyle oldu...

Hiç karşılık vermedi, Polisi aradıktan sonra yalanıda olmadı gibi net cevaplar verdi... Kendi Anlatımına göre Memleketinden Sezonbaşı gelmiş, o zamandan beri Sahilde yatıyormuş. Vucudu gelişmiş biri, Kafasını yeni kazmış belli olan. Gece 5 sıralarında Motor üstüne komşudan düşen bi Çarşaf dikkatini çekmiş, yaklaşmış ve işini görmüş. 1km sonra plakayı bi yere atmış devam etmiş. Plaka malesef bulunamadı.

Poliste ortaya çıkanlar: Raporu var, Sabıka Kaydı yok. Ben profesyonel tahmin ettim, ama değilmiş heralde. Çok sakindi, heycan yapmadı, yakalanma isyanı yoktu.

Şikayetçi oldum yinede. Sonuçta Ceza almasada Sabıkasına işlensin ve yeni Ruhsat masrafları mümkünce kendisi karşılasın. Bu ve gerisi artık Mahkemede belirlenecek.

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benzini içirseydiniz adama, yarasın diye Ne kadar yüzsüz olmuşlar ya.
    Hocam bi yanlış hareket veya başka bişe olsaydı, belki elim kalkabilirdi, ama yazzık vurmayım dedim. İçimden geçti ama, durum böyle olunca üstüne üstlük birazda acıdım
    leokaplann bunu beğendi.

HONDAANTALYA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Çok sevindim bulduğuna , ayrıca şıkayetten tabikide vazgeçmikceksin.Peki motorda bi sıkıntı varmı ? Düşme , sürttürme vs.

Motosikleti
    Spada Anton 200
    yok, herhangibi bişe gelmemiş Motorun başına, çizik bile yok. Fakat Alanya - Antalya turu yapmış. ~325km bir günde :p

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    yahu anlamıyorum nasıl serbest bırakılıyor. Valla delirmemek elde değil.

Motosikleti
    BMW F650GS 2007
    Benzin muhabbetini duyunca lisedeki ergen halim geldi aklıma.

Lise 2 15-16 yaşlarındayım, kan damarlarda fena akıyor çok da ergen ruhumuz, neyse kuzenle araba kaçırıyoruz turluyoruz sakin yerlerde şehrin sakin kısımlarında, Adanalılar bilir Adnan Menderes Çatalan arası takılıyoruz üniversitenin arka tarafları vs. Neyse tabi bu maceralar kısa sürdü 6 ay sonra falan bir çevirmede yakalandım, babam hakkımı verdi saolsun ama o yaşta tabi öğrencilik de var, arabayı kaçırdığımda benzin ışığı yanıyordu eve dönüyoruz sopa fırça sağlam gelecek, benim gözüm benzin ışığında... Eve vardığımızda hala yanmamıştı benzin ışığı koyduğum benzin içerde kaldı

Motosikleti
    Spada Anton 200
    Alıntı freewill adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yahu anlamıyorum nasıl serbest bırakılıyor. Valla delirmemek elde değil.
    Hacı, adamı idam mı etsinler yani? Mahkemeye gidecek bir olay. Kimseye zarar verilmedi, herkesin adresi ve kimliği belli. Mahkeme kararsız ismin Erd*ğan olmadıkça, kimseyi içerde tutturamazsın.

Mahkemedede sadece yapılan masraflar karşılanacak, sabıka kaydı işlenecek, yine serbest kalacak. İlk defa çocuk böyle bişe yapıyor, kafa kırık falan, daha genç... ;)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)