Merhaba arkadaslar. 5 temmuz gunu mondial 100 uag kirmizi renkli mondial marka motosikletim vialand alisveris merkezi acik motosiklet parkindan calinmistir. Avm guvenlik kameralari calinan noktayi goruyor. Polise gidildi, tutanak tutuldu. Buraya kadar sikinti yok. Prosedur neyse isledi. Bundan sonra polisin tutumu beni rahatsiz etti. Avm guvenlik kamerasi goruntulerini almakla yukumlu olan emniyet, hazirda ekip olmadigi icin beni gonderdi goruntulerin hazirlanmasi icin avm yonetimine. Gittim verdim yaziyi. Aksam alacaklar dedim. Tamam dediler. Olaydan 2 gun sonra emniyet beni aradi goruntuleri alip bakip bakmadigimi soruyorlar. Emniyet 2 gun sonra hala avm. Yonetimine gitmemis. Anlamadigim konu goruntulere bakip sahislari tespit edip ne yapicam. Kendi adaletimimi saglamaliyim? Emniyetin benden istedigi bu mudur? birde avm. Nin ne kadar sorumlulugu var bu durumda? Sonucta onlarin gozetiminde olan bir bolgede hirsizlik gerceklesiyor. Evet pahali bir motor degildi ama emegimin calinmasi beni kizdiriyor.