Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motorum Çalınamadı

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba,

Az önce şans eseri arkadaşla bakkala diye çıktığımızda hırsız bizi görüp kaçtı. Pcx'deki kontakt yerinin sağında bir delik var, orayı açmış. Direksiyon kikidini açmış fakat kontakt çalışmıyor. Bunun için ne yapabilirim?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok geçmiş olsun sahur ramazan dinlemiyorlar demek.

Çok teşekkürler.

Elbette umurlarında değil. Bende şimdi güvenlik önlemlerini artırmayı ve kasko da yaptırmayı düşünüyorum.

Motosikleti
    arayışta
    Büyük geçmiş olsun, Allah'ın sevdiği kuluymuşsun.

sandıkçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joymax
    Çalınmaya karşı 250 cc altına kasko yapmıyorlar.xmax ten önceki motorumdu pcx kasko yapmadılar.ÇELİK veya GRanit bir zincir + alarm tavsiye ederim.

İyi dilekleriniz ve önerileriniz için teşekkürler. Kaako için bugün yine de aeaştırma yapıcam, olmadı kilit sistemlerini artırmayı ve gpa taktırmayı planlıyorum.
    Bir de teknik bir sorum olacak:

Hırsız arkadaş kontağı bayağı kurcalamış, sabırım motor kendini kilitlemiş. Kontak dönmüyor, sadece depo ve bagajı açabiliyorum. Bunun tek çözümü servis midir?

Hondolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sandıkçı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çalınmaya karşı 250 cc altına kasko yapmıyorlar.xmax ten önceki motorumdu pcx kasko yapmadılar.ÇELİK veya GRanit bir zincir + alarm tavsiye ederim.
    Yanlış bilgi veriyorsunuz, ben 249 cc'yi %10 muafiyetle yaptırdım.

Sehir neresi?

keremkrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    Verilmiş sadakanız varmış iyi kurtardınız. Kasko olmasa bile alarm yada gps cihazı öneririm.

svgblg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pcx
    Alıntı sandıkçı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eskiyi bilmemde şuan pcx lere kasko yapılıyor ben 125 cc işin sorgulattım daha yeni bikaç firmaya.

Tekrar merhabalar,

Groupama'dan 670 TL teklif aldım, kasko oluyor. Muafiyetsiz ve anahtar üzerinde çalınmaya maddeleri de var. GPS vb. sistemleri de düşündüm ama hem daha maliyetli hem de uğraşmaya değer mi bilmiyorum, duyduğumuz şeyler açık.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:21 ----------

İstanbul, Kadıköy semtindeyim.

sandıkçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joymax
    Gps le uğraşılmaz o yoluda denedim..kasko ve zincir derim.Ben böyle bir yol izledim şuana kadar sorun yaşamadım.(sokağa bırakıyorum)
    Servise mecbur götüreceksin başka yerde veya kendin kurcalarsan garanti dışı kalabilir o parça.

truck123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mh Drift 125
    Arkadaslar bu calinmayla ilgili bisey sorucam birisi motoru calmak icin gelen birisi calamayipda yag koydugumuz yerden zarar vermek icin bisey atarsa parca falan direk motorami gider

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)