Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Yenibosna Merkez Mahallesi Honda Cbr 125r Siyah Çalındı Bulana 2500 TL

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba, dün gece itibari ile 19 Mayıs 2015 Tarihinde 2013 Model Siyah Honda CBR 125R Motorum çalınmıştır. Bulana ve bulunmasında yardımcı olanlara 2500tl para ödülü verilecektir.. İrtibat 0549 592 57 28 - 0554 692 70 68

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Kardes plaka motor hakkinda bilgi ver

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Geçmiş olsun...

Ulan hani bunun çetesi çökertilmişti geçen hafta ?!? Tısssssss...

Allah razı olsun sağolun elimi ayağımı kestiler... 34 JL 6307 Plakası bende birgün önce düşmüştü.. Fotoğraf altta

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Bu CBR parasından ziyade çok çalındığı için alınmaz yerinde durmuyo ya

Motosikleti
    honda cbf 150 2013 model
    cok geçmiş olsun kardeşim iki şerefsizi içeri atarlar polisler birde utanmadan motorsiklet cetesi cökertildidiye siyasetcilergibi bolkeseden atıyorlar

volkan mucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    malesef 4 teker
    kardeş nerden hangi bölgeden nasıl çalındı bende yenibosnada ikamet etmeteyım motorunun belirgin özelligi ne egzozun boyalı galıba fotoda görebildigim bu ayırt edici özelligini paylaş yardımcı olmaya çalışım resmi çektigin yer yenibosnadaki piknik alanına benziyo ben yenıbosnada motorculuk yapıyorum akşama kadar o çevredeyım yardımım dokunursa yardımcı olmak isterım..

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Bu CBR'leri çalıp çalıp ne yapıyolar anlamıyorum ya sanki parçaları karaborsa. Çıkma parça alanın ikiye ayrılsın motoru ya
    Shrieker bunu beğendi.

@volkanmucan kardeş motorun egzosu şuan full siyah değil boyası atmış parça parça alttan griliği gözüküyordu.. Arka plakalık kırıktı, arka tekeri kabak gibi gözüne çarpabilir. Fotoğraf eski floryadan, ben arel kolejinin alt sokağında oturuyorum buradan çalındı evin önünden ersoy sitelerindeyim yeni taşındım buraya kaldım böyle ortada. telefon numaram 0554 692 70 68 - 0549 592 57 28 olurda en ufak birşey olursa ararsan çok sevinirim.Bugün çıkıp ameliyatlı şekildeyim ve etrafı gezicem..

K4NuNi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Bu taraflarda (Beşiktaş - Üsküdar) olabileceğini pek sanmıyorum ama yine de aklımızda bulunsun. Olur ya bi şekilde denk gelirse muhakkak haberin olur kardeşim. Geçmiş olsun en kısa zamanda bulunur umarım.

Motosikleti
    malesef 4 teker
    tamamdır gokhandmr bende yasemin konaklarının altında akın ustada çalışıyorum çok yakınız bırbırımıze hadda yan yanayız en ufak bılgıde haberleşiriz kardeşim geçmiş olsun sanada umarım el birligiyle buluruz...

@volkanmucan kardeş sağolsun dün bir tane plakasız görmüş hemen gittik ama malesef o değildi.. Yenibosna, bahçelievlerde ki arkadaşlarımız varsa onlarda dikkat ederse çok sevinirim..

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:30 ----------

Motorum bugün yine yenibosna Mithatpaşa Camisinin orada bir ara sokakta bulundu atmışlar öyle. Grenajlar ve ön takım komple sökük..

Nasıl halledicem bu kadarını seviniyim mi üzüliyim mi bilemedim.

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Allah belalarını versin. motorunu bulmana sevindim hocam..

mucoist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    Geçmiş olsun, bulmana sevindim. Motorda 2.500 TL'lik masraf yok gibi gözüküyor. Siz zaten bulana 2.500 TL vermeyi düşündüğünüz için bu parayı gözden çıkarmıştınız. Zararın neresinden dönerseniz kârdır.
    atillatopal9 bunu beğendi.

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Çok geçmiş olsun. Bulunmasına çok sevindim.
    Bulunamasaydı yaptıracak bir motorun da olmayacaktı. O yüzden üzülme.
    Maddi durumun el vermiyorsa şimdilik güvendiğin bir kapalı otoparka depoya vs. bir yere sakla, zamanla yaptırırsın.
    Motoru nasıl kilitlemen nereye parketmen konusunda da gerekli dersi almışsındır zaten
    Geçmiş olsun tekrar

@mucoist dostum çalanların forumları takip ettiğini söyledikleri için 2500 tl yazmıştım. Olur ya anlaşma için yazar bitaneside yararım onu ortadan ikiye ümidiyleydi. Masraf ne kadar çıkar bilmiyorum ön kısım komple yok beyin vs, grenajlar yok 2500'den aşagı halledebileceğimi sanmıyorum.

@alitopal9 Allah razı olsun kardeş sağolasın.

@motorkafa Sağolasın şirketin kapalı otoparkına çekeceğim şimdi. Mecbur zamanla yaptırıcam gibi gözüküyor ama bir an öncede yaptırmam lazım başka aracım yok elim ayagım kesildi böyle bunada şükür en azından bulundu dediğin gibi.

altın elbiseli adamın programında bir kilitten bahsediliyodu demir kesme makasıyla ugrasıp kesememişti onlara bi bakıver hocam bende yeniyim pek bilgim yok ama o videodakiler güzeldi sanki sonra betona 4 tane beton çivisiyle sabitlenen kanca var gene videoda eğer evinizin kapalı otoparkı varsa kapalı olmasına güvenmeyin sizin hakkınıza düşen garaj slotunun müsait bir yerine o beton kancadan yaptırın beton kancayı yerinden sökemezler ve kilit konusunda kesenin ağzını açmanız gerekicek gibi görünüyor.Altın elbiseli adam ın videolarını izledikten sonra bende şöyle bi kanı oluştu

Önce vücut koruma ekipmanlarını alıcan koyucan eve.Full + full paradan kısmıcan daha sonrada hırsızlık gibi tatsız olaylardan kaçmak için harcıcan parayı.Önce kendinizin sonrada motorun güvenliğini sağlamadan motosiklet felan satın almamak lazım gibi geliyo bana.

Üstelik videoda bu hırsızların motoru çaldıktan sonra arayıp falan yere şu kadar para getir motorunu geri al yoksa alamıcaksın gibi tehditlerde savurdugu söyleniyodu.Allah korkusu kalmayınca insanda ne kadar çirkinleşebileceğine akıl sır ermez malesef.

2 3 tane telefon geldi Gebze'de motor diye bana sürüklüyor gibi geldi ve gitmedim inanmamıştım. Başkalarınıda aynı şekilde dolandırmışlar, aranan arkadaşlar inanmasın. Benim motorun ön takım komple beyin ekran vs, grenaj takımları sizce ne kadara mal olur? Servise götürsem çıkamam gibi geliyor.

Motosikleti
    malesef 4 teker
    s.a hayırlısı ile bulduguna sevindim gökhan kardeşim bulunmasına sevindim.adres belli ya gel çayımı iç yada benim cebe msj at eksik listesi için elimden gelen yardımı yapıyım sorusturım.ne kadar uyguna çıkarırsak okadar kardır.çalana keşke ben denk gelseydim :( alem ring görseydi ama olsun emeginin çöpe gitmemesine sevindim kardeşim

Allah razı olsun Volkan sen iyi bir insansın. İşleri güçleri yoluna sokayım mutlaka gelicem yanına.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)