Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

calınan motoru trafikten cekme

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda cbf 150 2013 model
    selam arkadaşlar öncelikle geçmiş olsun ben çalınan motorumu trafikten çektirdim bilmeyenler için yapılması gereken leri sizlerle paylaşmak istedim 1 randevu alınıyor ben şişli ilce emniyrt müdürlüğünden aldım istenilen evraklar İstanbul taksiciler esnaf odasına gidip ekbir formu alıyorsun gayrettepede benden 2 adet istemişlerdi ben 4 adet aldım karakoldan aldığın calındıgınadair evragını fotokapi çekilecek 3 adet kimlik fotokopisi 3 adet birde bana dilekçe yazdırdılar orada ve ondanda 3 adet fotokopi dilekçede yazdırdığı trafik büro amirliğine şişli sahibi olduğum 34...... plakalı aracımı 20, 11, 2014 tarihinde çalınıp bugünekadar bulunamamıştır gereğinin yapılmasını arz ederim isim soyisim imza harih atıp altınada acık adires evraklar bunlar veriyorsun sana birhafta sonra gel dosyanı al bir hafta sonra gidip dosyanı alıp Gayrettepe vergidairesine gidip vergi borcunu sildiriyorsun ve işlem bitiyor
    Carbondioxid bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Kimseye lazım olmaması dileklerimle.... elinize sağlık.

Motosikleti
    honda cbf 150 2013 model
    emniyet güçlerinde okadar acık varki önce emniyetin acıgı kapatmasılazım motor hırsızları için özel tim kurmuşlar inşallah başarılı olurlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)