Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İSTANBUL GÖZTEPE ÇALINTI CRF 250

Motovento
    REKLAM ALANI
    tosbaaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar iyi geceler yaklasık 1.5 saat önce minibüs caddesi üzerinde iki motorcu bir crf yi iterek götürüyorlardı.
    İlk anda anlamadım ne oldugunu fakat durumu anlar anlamaz peşlerine düştüm plaka veya başka birşey alabilirmiyim diye fakat nafile köşebaşında bekleyen taksicilere sorarken ekip otosu gördüm ve durdurdum sağolsunlar hemen atla düşelim peşine dediler ve tahmini 1 saatte polislerle beraber fikirtepe tarafını altına üstüne getirdik ama denk gelemedik kansızlara.
    Neyse çok uzatmayayım ama polislerin dediğine göre fikirtepe de bir çete varmış eğer motor sahibi duyarsa sesimizi o civara bakmasını öneririm
    mehmet__26, Sokollu, BlackGhost ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hakan_czy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 S
    tüm arkadaşların sizin gibi duyarlı olması lazım böyle konularda takdir edilecek bir davranış

arkdaşım çok duyarlısın teşekkür ederiz.biraz tipleri kıyafetleri ve düzergahları hakkında bilgi verirmisin bizlere

Motosikleti
    Pcx 125
    Helal olsun sana valla motor alacaktım alamsam mı diye düşünüyorum bende göztepe civarında oturuyorum , dün kuzenim tütüncü mehmet de görmüş dediğiniz motoru.Şu şerefsiz hırsızları bi bulsak

Motosikleti
    honda cbf 150 2013 model
    selam arkadaşlar il emniyet müdürlüğü sitesinden okudum bu motor hırsızlığının artması nedeniyle özel motorlu ekip kurmuşlar inşallah başarılı olurlar bizlerinde polise yardımcı olmamızlazım yoksa biraz zor

Motosikleti
    Pcx 125
    Alıntı bacayracam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar il emniyet müdürlüğü sitesinden okudum bu motor hırsızlığının artması nedeniyle özel motorlu ekip kurmuşlar inşallah başarılı olurlar bizlerinde polise yardımcı olmamızlazım yoksa biraz zor
    Link atar mısın bakıyım ?

tosbaaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı xalatan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkdaşım çok duyarlısın teşekkür ederiz.biraz tipleri kıyafetleri ve düzergahları hakkında bilgi verirmisin bizlere
    Valla tipler konusunda çok fazla birşey söyleyemeyeceğim ne yazıkki ama tam takım giyinmişti şerefsizler yani kask mont tamdı.
    Bu konuda duyarsız olmamak mümkün değil.Bir çok insan tabiri caizse dişinden tırnağından arttırıp alıyor bu makinaları ve bu kansız piçler gelip 2 dk da götürüyorlar.
    Bu arada facebook grubunada yazdım ama sahibi denk gelmedi sanırım.Neyse arkadaşlar umarım bir an önce bir çözüm bulunur ve kimsenin canı yanmaz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)