Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Çalınan motorum bulundu. Bu gün yine çalındı :(

Motovento
    REKLAM ALANI

Nisan ayında Gayrettepe Yıldız Posta Caddesi (Eski Ali Samiyen Stadının üç bina ilerisi cadde üzeri)Akın sitesi öneünde HONDA CRF 250 motosikletim çalınmıştı. O zaman ilan açmıştım. Aradan altı ay geçtikten sonra motorum Sakarya'nın Geyve İlçesinde bulundu.Binbir zorluklarla gidip motoru karakoldan teslim aldım.

http://www.motosiklet.net/forum/cali...m-calindi.html

Motor şase numarası silindiği için kriminal inceleme İstanbul Teknik Üniversitesinden rapor alınması vs işlerle uğraşırken, bu sanah itibariyle motorum Arvento Zincir le bağlı olmasına rağmen yeniden çalındı. İki üç gün aynı yerde kalırsa hırsızlar durumu farkedip götürüyorlar. Zinciri kesip almışlar motoru.

Detayları daha sonra yazacağım. Şimdi kamera görüntülerini topluyorum.Yarın karakola götürüp görüntüleri vereceğim.
    Bu kez memurlar daha ilgililer. Olay yerini farklı açılardan net gören kameralar var.

Motorun belirgin özellikleri, arka çanta takma vidaları yerinde değil. Aynalar orjinal değil. Oturak arka kısmında şimşek benzeri bir çıkartma var.

Plakası yok. Çünkü henüz çıkartamamıştım.
    0.532.282 80 72
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Yazacak çok şey varda....( %&/&%/&%&+%&+/&'^+'^^+&(&/)/((/=)()(=?())%&/^^&+%&@@@@,,,.,.,.,., larımın ) geçmiş olsun umarım tez vakitte sorunsuz geri kavuşursunuz.

pnongrata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Adventure 390
    hocam kurşun döktür sen en iyisi..
    brocks bunu beğendi.

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    bence birisi sana kafayı takmış...etraflıca araştır derim ben.

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2.kez bu işte bi bit yeniği var bi tanıdık felan mı acaba ?

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    gecmis olsun digeri gibi bulunur insallah

Motosikleti
    Hyosung GV650
    valla yazık günah. emin ol çalanlar yakalanıyor aynı gün serbestler yasa yasa değil kanun kanun değil. öyle bir sistemimiz varki maduru suçlu konumuna getiriyorlar. dolmuşta cüzdanımı çalan adamı yakalamıştım bir güzelde pataklamıştım. sonuçmu darptan dolayı 750 tl ceza yedim. gaspçıya nemi oldu dersiniz adam hiçbir ceza almadı aynı gün serbest.

Bachelor motosiklet çok güzel birşey ama bir daha bulunduğunda bence direk sat. uğraşılmaz bunlarla.
    OĞUZHAN 28 bunu beğendi.

Çorum İl Temsilcisi Furkan Tarık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Hocam geçmiş olsun öncelikle.Yuh Gerçekten yuh abi bu nedir ya böyle? pazardan meyve alır gibi motor çalınırmı?

Freye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Fazer8
    geçmiş olsun inşallah bulunur motorun.
    bir konuya isterseniz bir göz atın işinize yarayacak bir şeyler çıka bilir belki.
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...-icin-2-a.html
    Köpeklerin neden camdan dışarı baktığını ancak motosiklet sürücüleri anlar

Motosikleti
    Hyosung GV650
    hocam şimdi daha önce açtığın konuyu okudum ve birinin seni arayıp artık vazgeçmeyecekmisin tarzı laflar ettiğini gördüm. büyük ihtimalle aynı adamlar yine yapmış o değilsede birbirlerini tanıyan bilen birileri.

Geçmiş olsun kardeşim. Niye önlem almadın ki sanki.. Bizim CRF hala ortada yok.. Çıkar inşallah diye bekliyoruz hala.. Bu motorun ilk bulunduğunda hatırlarsın bana haber gelmişti de akşam içimize sinmedi internetten başka crf si çalınan arkadaşları arayıp seni bulmuştuk. Ertesi sabah heyecanla geldin benim eve de götürdüm seni de Geyve'ye.. Nitekim senin motorun çıktı. Yolda giderken de gelirken de gün boyu hangimizin motoru çıkarsa bir daha önlem almadan hiç bir yere bırakmayız kasko yapalım vs. vs. diye konuşmuştuk.. Ama motor bulununca demek unutuluyormuş çalınmaması için önlem almak vs.. Çok geçmiş olsun tekrar.. Umarım bulunur tekrar..

kursaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R125-Mt-09-CBR650R
    çok geçmiş olsun

ARçİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha crypton/Honda cbf150
    Geçmiş olsun,inşallah bu son olur

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)