Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

calınan motor

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda cbf 150 2013 model
    arkadaşlar motoru çalınan arkadaşlara geçmiş olsun benimde motorum çalındı 20 kasım 2014 calınmagünü plaka 34 kb 0493 siyah 2013 model cbf 150 gece 02 de evimin önünde kilitli alarımlı kilidi kesip götürüyorlar şerefsizler polis maalesef bir şey yapmıyor sadece çalıntı kaydı alıyor peşlerindeyim şerefsizler belli pilakasız motorlarla geziyorlar evim sular idaresi başakkonutları 5 nolu kapısına yakınım akşamları arabayla nöbet tutuyorum yerleri belli motor götürürken görürsem arabayla dalacağım şerefsizlere
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun. Hem kilit hem alarmlı disk kilidi mi vardı Ben de kapı önünde bu şekilde bırakıyorum. Vay arkadaş alın terimizle aldığımız motorları bir de saklamaya çalışıyoruz ya neyse. Fevri davranmayın bu köpekleri tespit ettiyseniz polise durumu bildirin. Bunların canını yaksan da zararlı çıkarsanız sizin canınız yansa da. Geçmiş olsun tekrar

Motosikleti
    honda cbf 150 2013 model
    arkadaşım polise kalırsa vay halimize motorumu ararken kagıthane de hasbahcede nurtepe tesislerine çıkışta çalıntı motor gördüm kırmızı cbf 150 gidip bildirdim 155 i ara dediler karakolun 300 metre ilerisi

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:46 ----------

arkadaşım celik kilit vardı kilidi demir kesme makasıyla kesmişler iki kişi birmotorla gelip 10 dakikada hallediyorlar
    dockerengin bunu beğendi.

Motosikleti
    KAWASAKİZX10 SRAD750 600F CBR1000RR VE CBR954RR
    bu kabbullenılecek bı olay degıl ınsallah bulursun kardes polis kesınlıkle ugrasmıyor

kanalceyu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    Kardeşim öncelikle geçmiş olsun. 14.12.2014 tarihinde benim de motosikletim çalındı ve çalanlar Hamidiye Mahallesi, yani Sular İdaresi'nin çocukları. Biz çalanlarla yüz yüze dahi geldik ama bir şey yapamadık, çünkü motosikleti nerede tuttuklarını bilmiyorduk. Sen bu kişileri tespit ettin mi? Elindeki bilgileri paylaşırsan yardımcı olmaya çalışacağım.

dockerengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 > CBF150 > CRF250L > XZ250R 4V > ?
    Alıntı alkanyuce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim öncelikle geçmiş olsun. 14.12.2014 tarihinde benim de motosikletim çalındı ve çalanlar Hamidiye Mahallesi, yani Sular İdaresi'nin çocukları. Biz çalanlarla yüz yüze dahi geldik ama bir şey yapamadık, çünkü motosikleti nerede tuttuklarını bilmiyorduk. Sen bu kişileri tespit ettin mi? Elindeki bilgileri paylaşırsan yardımcı olmaya çalışacağım.
    alkanyuce senin konunda sana anlatmak istediğim olayı bu arkadaş da yaşamış.

Bu sular idaresinden çok motor çıktı. Eminim ki hala onlarcası da vardır.

İkinize de çok geçmiş olsun. Üst düzey bir amir bulsan bu işler çok kolay ama bu şekilde malesef yürümüyor.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Ya bu kağıthane nurtepe gayrettepe vs. civarında şöyle 5 10 kişi toplanıp arabalarla vs pusuya yatsak bi cbr 250 felan koysak kilitsiz de çalmaya çalışırlarken yakalasak bu iş polisle felan çözülecek şey değil artık hergün bi motor çalınıyor
    spectre ve ahmetkorkmaz bunu beğendiler.

Motosikleti
    CBR 250R
    @dockerengin: Güzel kardeşim ilgin için teşekkür ederim. Koskoca forumda Sular İdaresi'nde oturan veya orada bu işi yapanları bilen illaki birileri vardır, fakat ne hikmetse insanlık ölmüş. Ben yabancısı olarak bu kadar bilgi toplayabiliyor ve hırsızlarla karşı karşıya gelebiliyorsam daha fazlasını da yapabileceğimizi düşünüyorum. Mesela daha önceden patlattıkları depo neredeymiş, bu işi kimler yapıyormuş, kimler yakalanmış vb. soruların cevaplarını öğrenmek lazım öncelikle...

@YouSuffer: Ağzımdan aldın lafı... Organize olmamız şart.
    ahmetkorkmaz bunu beğendi.

almpoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB650F
    bunların alayını öldüreceksin acımayacaksın hiç kaç gündür forumu okuyorum yuh dedirtecek hırsızlık olayları var hepde genellikle honda marka motorları çalıyorlar İstanbul nasıl bir yere dönmüş resmen sözde gelişmiş şehir ama insanları hiç gelişmemiş.Polisinde bu konularda yardım etmemeside içler acısı İstanbulda yaşanır diyordum ama bu olaylardan sonra şehrin berbat bir suç düzeyi olduğu için işim düşmedikçe gitmem istanbula

Motosikleti
    CBR 250R
    Bu aralar Honda CBR 250'ye büyük rağbet var, peynir ekmek gibi gidiyor parçaları sanırım...

Darkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-125 ('14), Yamaha MT-25 ('17)
    Her gün yeni bir çalıntı haberi, çok geçmiş olsun.

dockerengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 > CBF150 > CRF250L > XZ250R 4V > ?
    @dockerengin: Güzel kardeşim ilgin için teşekkür ederim. Koskoca forumda Sular İdaresi'nde oturan veya orada bu işi yapanları bilen illaki birileri vardır, fakat ne hikmetse insanlık ölmüş. Ben yabancısı olarak bu kadar bilgi toplayabiliyor ve hırsızlarla karşı karşıya gelebiliyorsam daha fazlasını da yapabileceğimizi düşünüyorum. Mesela daha önceden patlattıkları depo neredeymiş, bu işi kimler yapıyormuş, kimler yakalanmış vb. soruların cevaplarını öğrenmek lazım öncelikle...

@YouSuffer: Ağzımdan aldın lafı... Organize olmamız şart.
    En fazla yapabileceğimiz şey hırsızları bulmak oluyor ama malesef bundan daha fazlasını yapamıyoruz.

@YouSuffer: Abi öyle birşey yapsan 2 tane hırsızı yakalasan ne yapıcan ki? Sağlam bir dövüp polise vereceksin. Ondan sonrasında ise eminim ki biz hırsızlardan daha fazla uğraştırılıp üstüne de ceza alırız.

Motosikleti
    Hyosung GV650
    sırf buyüzden çıkma parçalardan uzak duruyorum. birinin ahı üzerinde ve kim ne derse desin çıkma parçaların büyük bir kısmı çalıntı motorlardan sökülen parçalar.

Motosikleti
    MT-25
    Aman başınıza bela almayında..
    Üzücü, ne kadar elimizdenn gelen önlemi almaya çalışırsak calisalim basimiza gelebiliyor,en güzeli kasko..

Motosikleti
    CBR 250R
    Alıntı dockerengin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En fazla yapabileceğimiz şey hırsızları bulmak oluyor ama malesef bundan daha fazlasını yapamıyoruz.

@YouSuffer: Abi öyle birşey yapsan 2 tane hırsızı yakalasan ne yapıcan ki? Sağlam bir dövüp polise vereceksin. Ondan sonrasında ise eminim ki biz hırsızlardan daha fazla uğraştırılıp üstüne de ceza alırız.
    Dövdükten sonra polise vermeyeceksin kardeşim, verirsen yanlış yaparsın. Önce bir kolunu kıracaksın, sonra motorları tuttukları deponun yerini, bu işi yapanların bilgilerini ve adreslerini söyleteceksin. Ha söylemiyor mu; o zaman sırada 1 kol 2 bacak daha var... Alacağını aldıktan sonra da bırakın debelensin dursun oracıkta şerefsiz...
    ahmetkorkmaz ve BİSAN bunu beğendiler.

Dövdükten sonra polise vermeyeceksin kardeşim, verirsen yanlış yaparsın. Önce bir kolunu kıracaksın, sonra motorları tuttukları deponun yerini, bu işi yapanların bilgilerini ve adreslerini söyleteceksin. Ha söylemiyor mu; o zaman sırada 1 kol 2 bacak daha var... Alacağını aldıktan sonra da bırakın debelensin dursun oracıkta şerefsiz...

polis yapcagı en fazla 1 hafta cezaevinde yatar sonra serbest....

Freye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Fazer8
    Artık motoru evin içine sokucam bu kaçıncı çalıntı Honda haberi ne kadar o.çocukları varsa hondanın peşinde

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aslinda bilegine guvenenler olarak bir toplansak, anti-hirsizlik timi olusturup adaleti kendi yontemlerimizle halletsek? Cogu hukuki durumda sikayetci olsa bile basit adam yaralama cezasi 6 ay. Hirsizlik nedeniyle tahrik unsuru da olusacagindan bu tur davalar %90 beraatle sonuclaniyor. Her halukarda hirsizdan az yatariz? Ne dersiniz :D

Bu hirsizlar cete ama motosiklet kullanip bileylenmis olanlarin sayisini bir araya toplayinca cikacak cetenin karsisinda durabilecek bir sey oldugunu sanmiyorum.

Biraz Sons of Anarchy zihniyeti ama bu isler bu kadar kolay olmamali. Insanlarin kredi cekerek, binlerce lira harcadigi motorlarini surukleyip goturebilenlerin bu isin cok basit oldugu fikrinden kurtulmasi lazim bir sekilde. Kanun bu konuda hic yardimci olmuyor.
    Murat.K. ve ahmetkorkmaz bunu beğendiler.

fthaltan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bws 100, cb125e, pulsar 200ns, daelim S3
    Lanet olsun o insanlara... kahrolsunlar... insanlarin kanini emen sulukler...

Aslinda organize olacaksin. Birini bul gerisi corap sokugu... benim de ilk motorumu bu haysiyetsizler calmisti...

Arkadasin dedigi gibi, organize olmak bence guzel olur... cidden bu konu ile ilgili calisma olabilir... ama yari yolda birakip gidilmeyecek... tek bilek, tek yurek... motoru calinmis bir arkadasin ailesinden de destek olacagindan... bu sayi bir mahalle adam eder...

Motosikleti
    honda cbf 150 2013 model
    arkadaşım bu şerefsızler pılakasız motorlarla geziyorlar akşamları arada bir çıkıyorum nöbete birtane motor götürürken görsem arabayla dalacağım site güvenliğimden aldığım bilgiler çaldıkları motoru yakınlarda bir depoları varmış ama tespit edemedim motor götürürken görsem takip edip depoyu öğrenip ihbar edicem takip ettiğimi anlarlarsa direk ara bayla dalacağım şerefsizlere

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:30 ----------

arkadaşım bu şerefsizler boş gezmiyor lar güvenliğe silah çekmişler farkettirmeden takip edip depoyu öğrenirsem gerisi kolay
    BİSAN, dockerengin ve MotorcuMetos bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)