Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

calınan motor

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir revolver ya da kirikkale maksimum 6 mermi alir. 20 kisi gitsek gene de hayati hasar almayiz. Sen de ki elemanlari buldum. 10 bin motorcu var burada

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial Drift
    Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslinda bilegine guvenenler olarak bir toplansak, anti-hirsizlik timi olusturup adaleti kendi yontemlerimizle halletsek? Cogu hukuki durumda sikayetci olsa bile basit adam yaralama cezasi 6 ay. Hirsizlik nedeniyle tahrik unsuru da olusacagindan bu tur davalar %90 beraatle sonuclaniyor. Her halukarda hirsizdan az yatariz? Ne dersiniz :D

Bu hirsizlar cete ama motosiklet kullanip bileylenmis olanlarin sayisini bir araya toplayinca cikacak cetenin karsisinda durabilecek bir sey oldugunu sanmiyorum.

Biraz Sons of Anarchy zihniyeti ama bu isler bu kadar kolay olmamali. Insanlarin kredi cekerek, binlerce lira harcadigi motorlarini surukleyip goturebilenlerin bu isin cok basit oldugu fikrinden kurtulmasi lazim bir sekilde. Kanun bu konuda hic yardimci olmuyor.
    çok güzel diyorsunda sen bileğine güvenirsin yanındaki bileğine güvenir ama onlardan ne çıkar hiç belli olmaz boş gezdiklerinide hiç sanmıyorum

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı fullpusat1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel diyorsunda sen bileğine güvenirsin yanındaki bileğine güvenir ama onlardan ne çıkar hiç belli olmaz boş gezdiklerinide hiç sanmıyorum
    Burada motoru calinmis, artik surasina gelmis o kadar cok insan var ki, onlarin cesareti ve sinir hirsiyla bizim uzaktan gecmis olsunumuzu kiyaslayamayiz. Ama ben her calinti motor haberi okudugumda cok kotu oluyorum ve tepem atiyor. Henuz hic motorum calinmadi ama bu gerceklesmeden once elimden gelen ne varsa ortaya koymaktan cekinmem.

Motosikleti
    Mondial Drift
    Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burada motoru calinmis, artik surasina gelmis o kadar cok insan var ki, onlarin cesareti ve sinir hirsiyla bizim uzaktan gecmis olsunumuzu kiyaslayamayiz. Ama ben her calinti motor haberi okudugumda cok kotu oluyorum ve tepem atiyor. Henuz hic motorum calinmadi ama bu gerceklesmeden once elimden gelen ne varsa ortaya koymaktan cekinmem.
    bende daha motorumu almadan o korkuyu hissediyorum şu namertlere karşı bir yolu olsa keşke kesin birşey dediğiniz gibiyse çete gibi sürekli devam eden olaylarsa ve hayla bir sonuç yoksa polis çalışmıyor demek oluyor zaten ceza da verildiği yok

Motosikleti
    honda cbf 150 2013 model
    arkadaşım İstanbul artık teksas gibi hertaraf kamera dolu ama nedense polisler kıclarını kaldırıpta bu adamlar nereye gidiyorlar demiyor görüntün varsa elinde getir savcılığa gönderelim diyorlar bunlara iş yaptırmak hırsıza hırsız yakalattırmak gibi birşey
    dockerengin bunu beğendi.

Motosikleti
    Ducati streetfighter 848
    Son zamanlarda motor hırsızlığı haberlerini çok duymaya başladım özellikle istanbulda yok mudur agalar şunun köklü bir çözümü istanbulda motorum yok ama motoru çalınan kisilere gerçekten Allah sabır versin ben burdan üzülüyorum

Alıntı bacayracam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım bu şerefsızler pılakasız motorlarla geziyorlar akşamları arada bir çıkıyorum nöbete birtane motor götürürken görsem arabayla dalacağım site güvenliğimden aldığım bilgiler çaldıkları motoru yakınlarda bir depoları varmış ama tespit edemedim motor götürürken görsem takip edip depoyu öğrenip ihbar edicem takip ettiğimi anlarlarsa direk ara bayla dalacağım şerefsizlere

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:30 ----------

arkadaşım bu şerefsizler boş gezmiyor lar güvenliğe silah çekmişler farkettirmeden takip edip depoyu öğrenirsem gerisi kolay

ALLAH YARDIMCIN OLSUN

Motosikleti
    Mondial Drift
    ufak bir olay oldu sırf yanlarından geçtik diye 2 kişi bıçakla kovalamıştı bizi bakır çalıyorlardı sanırım bende koşamadım uzun süre güvenliğin yanında durdum güvenlik sesini çıkaramadı

Motosikleti
    600F
    Gecmis olsun ibreti alem icin bu motorları calanları taksimde sıcak egzoza oturtacaksın amk

Motosikleti
    Ducati Monster 696
    kardeş vereceğim bilgiler olabilir şu başak konutları idare hakkında. telefonda görüşelim bi. özel mesajdan telefonunu gönderirmisin.

Motosikleti
    honda cbf 150 2013 model
    arkadaşım sana katılıyorum şeref sizlerin elini ayağını öylebir kırmak gerekiyorki birdaha tamiri olmayacak şekilde şerefsizleri polise teslim etsen onlara iyilik yapmış olursun serefsizlerin sanki evi gibi senden benden iyi ilgi görüyorlar ama ben bu şerefsiz lerin peşindeyim şu kışı bir atlatayım

Motosikleti
    honda cbf 150 2013 model
    evet motor hırsızları size sesleniyorum eminim forumdaki canlarını yaktığınız insanları buradanda takip ediyorsunuzdur bu yaz sizin kabusunuz olacağım yaşa gör

Kyonari - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sarışın Honda CBR600F
    Merhaba,

Sari 2001 model Honda cbr 600f motorum calindi.
    Bulana ödül verilecektir.

5.2.2015 saat 22:00 ile 6.2.2015 saat 02:50 arasinda osmanbey de matbaaci osmanbey sokak sisli den motorum calindi.
    34 Zk 9380 plakali koltukta yirtik var arka maşada ohlins etiketi ve depo rengi grenajdan daha acik sari.

Irtibat 0532 151 27 30
    görenler duyanlar lütfen yardımcı olun!

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Bunları duydukça "okudukça" cok tedirgin oluyorum .. gece gece gurultu olsa motor kontrolune cikmisligimiz var biri mi ugrasiyor diye .. veya biyeri gidince hep goz onunde bebek bakar gibi bakiyoruz -.- arkadaslarada gecmis olsun

Motosikleti
    honda cbf 150 2013 model
    evet hırsızlara sesleniyorum şerefsizler bu yaz sizin kabusunuz olacağım diliyorum burayıda takip ediyorsunuzdur canlarını yak tığınız insanların neler yaptığını görmek için sizin canınız yandığında bende sizin resminizi çekip buraya koyacagım

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:28 ----------

tek dileğim buyaz bu şerefsiz motor hırsızlarının resmini çekip buraya koymak diğer hırsız lara ipret olsun diye

Motosikleti
    honda cbf 150 2013 model
    konu hala güncel aramaya sabırla devam

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    ben burada bir konu açmıştım fakat pek rabet görmedi,

Kırmızı renkte cbf 150 şasi ve motor numaralarınıda paylaşmıştım,
    eger motor kırmızı ıse oncekı konuları arastır,

eger şasi ve motor numaraların tutuyor ıse sanıyorum halen dolaşıyordur,

Polıse bılgıde verdım numaralarınıda elbette,

fakat pek ılgı gormedı,,,

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:41 ----------

http://www.motosiklet.net/forum/calinti-motor-duyurulari/142383-istanbul-gaziosman-pasa-cevrelerinde-calinmis-cbf-150-kirmizi.html

Motosikleti
    honda cbf 150 2013 model
    konu hala güncel motor bulunmadı aramaya devam

polemos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS (2013)
    Alıntı bacayracam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konu hala güncel motor bulunmadı aramaya devam
    Bundan haberiniz oldu mu?

http://www.istanbul.pol.tr/Haberler/...0319-6864.aspx

Motosikleti
    honda cbf 150 2013 model
    tşk ederim haberim yoktu sizin sayenizde öğrendim allah razı olsun sizden

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)