Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Elektirikli Bisiklet Scooter Çalındı..!!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Öncelikler Tüm Hırsızların Allah Belasını versin...!!!

Kayserinin Kocasinan İlcesinde Akşam 7 Garaja Bırakdıgım Elektirikli Scooterimi Sabah Yerinde Bulamadım..!! Şarz Cihazını Hepsini Almışlar...!! İşe Gitmedim Polisi Aradım... Polis Geldikden Sonra Ortalıga Baktılar Kırık Fren Lambasını Gösterdim... Daha Sonra Forumları Doldurup Çalıntı İhbarını aldılar gittiler Elektirikli Scooterim Çalınalı 3 Hafta Olucak Ama En Ufak bi İz yok..!! Bit Pazarı At Pazarı gibi yerlere Gezdim.. Bulamadım... Güvenlik Kameralarınıda Dükkan Sahipleri Arızalı Deyip Göstermiyolar... Ne Yapcam Bilmiyorum.. 2650tl Almıştım... Resmi Mevcuttur...

Arkadaşlar Lütfen Beni Biraz Bilgilendirin Ne Yapmam Lazım...

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:10 ----------

beyler cevap bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

biraz tanıdık biraz da senin çaban lazım bu ülkeden hiç birşey beklemiyiceksin kendi işini kendin hallet derim ben benim gibi kimseye muhtaç olma

Alıntı HAANCOOK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biraz tanıdık biraz da senin çaban lazım bu ülkeden hiç birşey beklemiyiceksin kendi işini kendin hallet derim ben benim gibi kimseye muhtaç olma
    tanıtıklara haber saldık ama bişey çıkmadı biri diyoki parçalamıştır biri diyoki daha piyasaya çıkarmaz elektirikli scooter bu ne işine yarıcak anahtarsız ? faturaları bende mevcut

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    cok gecmis olsun insallah bulunur motorun

tragedie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi Falcon 125
    geçmiş olsun inş bulunur

inşallah arıyoruz ama 1 ay oldu daha bişey yok :(((((((((

Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan
    Arkadaşım geçmiş olsun bende bunlardan 2 tane çaldırdım bide arkadaşla beraber 3 tane oluyor.Öncelikle onlardan bidaha haber gelmez vede %90 olasılıkla polisler bunu çalan hırsızı tanıyodur.Arkadaşımla önlü arkalı park ettiğimiz elektriikli bisikletten arkadaşınkini çaldılar onlarca mobese olmasına rağmen bulunamadı ama onunki ile polisler baya ilgilendi ama benim çaldırdığım 2 elektrikliden ses seda yok polisler ifadeyi bile zorundan aldı bu motorlara alarm ve disk kilidi şart.

memlekette şerefsiz çok ne yaparsın :(

3 ay oldu hala haber yok...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)