Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Beyaz Yuki Spitzer Çalınmıştır. 34 jf 117

Motovento
    REKLAM ALANI
    Pathologyst - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki ve R25(Satıldı)1000rr( satılık:( )
    2 ay önce satın aldığım ve ilk motorum olanYuki marka Spitzer 250 im 02.11.2014 tarihinde misafirliğe gittiğim kağıthane nurtepe den saat 19:50 de çalınmıştır. Görenlerin duyanların yardımını bekliyorum. Ön kafa sol tarafta kaza nedeniyle kırık vardır ve sol farın hemn altından 2 adet beyaz kelepçe ile sabitlenmiştir. Umarım buluruz yoksa güvenlik kamerası görüntülerini izlemekten deliricemm

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    evet gördüm konuştuk kendisiyle sağolsun ilgilendi
    serkanADH13 bunu beğendi.

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    Dostum MOTOR SENİN MOTORUN,
    İlK FIRSATTA GİT ARAŞTIR,

Bu gün yine gördüm hatta bana geldi XENON BAĞLAYABİLİRMİSİNİZ BUNA diye,

Ben ''RUHSATSIZ MOTORLARA BAKMIYORUM RUHSATI İLE GEL HALLEDERİZ'' deyince çekip gittiler,,,

zaferkarizma bunu beğendi.

İbrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun umarım en kısa zamanda motorun başına birşey gelmeden alırsınız geri.
    vay be namussuz çalmış sokağa çıkıp biniyor bide xenon bağlatacakmış bak sen şu işe..

Motosikleti
    Motoru bugun binbir zahmetle aldim. Motor motorluktan cikmis haldeydi. Ama canimi sikan olaylar bambaska az kalsin motorum calindigi icin suclu olacaktim. Hikayeyi sakinlesince paylasicam. Serkan kardesim allah razi olsun senin yardimlarin sayesinde biyerlere kadr geldik ama hikayeyi duyunca sende cok sasiracaksin. Motorlarimizi sikica baglayalim ve alarm sart arkadaslar.
    Ms_TunC bunu beğendi.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Hadi geçmiş olsun kardeşim.Bu olaylar seni soğutmasın hepimiin başına gelebilir.Hayırlısıyla zararın neresinden dönersen kar dır.Olaylarıda anlat bilmeyende bilgilensin.

ExTReMe34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Tornado200
    Çok geçmiş olsun inş çabucak bulursun
    Bende motoru ilk aldığım aylarda Sırf çalınacak korkusuyla ilgi odağı olmasın diye haftalarca motoru çamurlu kirli pasaklı kullandığımi bilirim

Motosikleti
    Eyvallah kardesim cok sukur buldum ama keske bulmasaydim dedirttiler adamlar bnden once karakoldan cikip gittiler

merkezkale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR1200X Crosstourer
    hikaye nedir yahu nasıl iş bu it köpek sokakları istila etmiş
    Pathologyst bunu beğendi.

Motosikleti
    Kafamı topliyim birde motorumu gördüğümdeki ruh halimden çıkayım herşeyi tek tek anlatıcam hiçbir ayrıntıyı atlamak istemiyorum. Benim başıma gelenleri başkalarıda yaşamasın insanın zoruna gidiyor.

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    Dostum çok geçmiş olsun,
    İnş Bir daha yaşanmaz böyle bişiy,

Keske DÜN GECE ÇIKIP DOLAŞSAYDIN belki sağlam bulabilirdim,

Dün akşam bişiyi yoktu seni aradığımda,,,
    Pathologyst bunu beğendi.

Motosikleti
    Dedim ya dostum geldim ama tezgah kurmuşlar yemedim. Bugün yunuslar yakalamış muhtemelen o zaman bu hale gelmiş motor.

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    büyük geçmiş olsun arkadaşım.. merakla takipteyiz konuyu... :(

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Nurtepe devrimci adi altinda o.cocugu ve hirsizlarin mekanidir cok cevrem var orda ama o taraklarda degilim maalesef kucuklugumuz gectigi icin pisliginide adaminida taniriz az cok orda motor degil sokakta insan birakilmaz emin ol onuda calar ordaki itler.

Motosikleti
    Dostum hiçbir semtin insanını genellemiyorum bende nurtepede doğdum buyudum hoşuma gitmeyen şeyler yüzünden semtimi değiştirdim. Neyse asıl konu sen GOP tansın ve çalanlar ve yakalananlar senin semtinin çocukları. Bilgin olsun motorunu iyi koru kolla o taraflar nurtepeden daha beter bir daha önünden bile geçmem diyebilirim.

Motosikleti
    sarıgöl, bursa gop sayılmaz orası ayrı bir dünya

harung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    geçmiş olsun kardeşim.. bulmana çok sevindim sanki kendi motorum bulunmuş gibi..
    benimde motorum çaındıydı polisin hiç umurunda değil.. kamera kayıtlarını verdim bir de bana aç bakalım kimmiş senin motoru çalan dedi şerefsizler 2 ay oldu hala ses yok..
    "Bildiğini sandığın bir şeyi asla öğrenemezsin."
    Epiktetos

Motosikleti
    benim arkadaşımın crf 250si çalındı ayazağadan

36 taksit kredi kullanmıştı, hala 30 küsür taksidi var.

şerefsiz köpekler

Motosikleti
    01.11.2014 tarihinde çaldırdığım motorumu internette satılık olarak ararken forumdaki Serkan arkadaşın ilanını gördüm ve hemen irtibata geçtim. Kendisiyle konuştuk ve bnm olabileceği kanısına vardık önce sonra motorun rengini tam hatırlayamadığı için ben ona birkaç yerindeki belirgin işaretleri söyledim ve bir daha görürse haber vermesini rica ettim. Nitekim ertesi gün beyler motorun tek eksiği olan xenon farı taktırmaya gitmişler ve o zman benim motorum olduğunu kesinleştirdik. Bütün iş bundan sonra başladı çünkü adamlar pek tekin tipler değildi. Araya adam koyduk vs.bir polis memuru abimizden pazar günü (yarın) için söz aldık görevde olduğu gün motorumu alacaktı. Bu arada motorum başkasına satılmış onu öğrendim. Sonra bir başka kanaldan uğraşan yakınım araya adam koyarak motorun satılmadan önceki kullanıcısının babasını tanıyormuş ve ondan 100-200 lira karşılığında alabileceğimizi söylemiş. Beni ruhsat ve anahtarla GOP a çağırdılar. Tanıdıklarla yolda giderken hikayeyi öğrendim ve kıllandım. Bilsem en başından yola çıkmazdım bile. Adamları arattırdım ve konuştum. Olay emniyette dedim biz zaten herşeyi biliyoruz vs. konuştum. Gittik adamlarla buluştuk. Aracı kişilerin dediğine göre adam polisi duyunca caymış ve ordan topuklamış. Bize kullanan çocuğun adını soyadını babasının adını verip onlarda kayboldu. Burda yolunda gitmeyen motorun o anda başkasına satılmış olmasıydı muhtemelen bizden ruhsatı ve anahtarı alıp emniyette adam bize motoru sattı yan çiziyo diyeceklerdi.Aracılardan ayrıldıktan sonra emniyete gidip durumu anlattım isimleri ve adresleri verdim. Verilen cevap 155 i ara oldu bende siz polis değilsiniz sanırım diyip çıktım. Tanıık polisi aradım dedim böyle böyle oldu bana çok kızdı seni gasp etmediklerine dua et doğru evine git ben onları biliyorum pazar günü motorunu alıp sana teslim edicem rahat ol sen dedi.
    Arada birkaç olay daha oldu biri beni arayıp ben motorunu bulup alırım sana teslim ederim sıkıntı yok dedi. Ondan dönüş beklerken emniyetten aradılar Müjdemizi isteriz motorun bulundu diye. Ben tabi bir sevinç hay hay dedim. Asıl olay bundan sonra başladı emniyete gittim dediler motorun yedieminde. Emniyetin yanında yediemin olmasına rağmen küçükköye bırakmışlar. Gittim ne göreyim motor iki yana yatmış çalışmaz durumda. Düz kontak yapmışlar bu nedenle akünün şarjı bitmiş. Olayyeri inceleme tutanağı tuttu geri emniyete gittik. Evrakları halledip yediemine geri döndüm. 150 tl çekici ücreti ödedim + 5 tl de otopark parası. 100 tl ye nakliyeci tutup şikayetçi olduğum karakola geldim. Motoru yakalatan vatandaşlarda ordaydı. Adamlar paşa muamelesi görüyorlardı. Nezarettelerdi görmedim ama duyduklarım beni şok etti bi ilgi alaka anlatamam size. Adamların hırsızlıktan sabıkaları olmasına rağmen bana tek bir soru sormadan savcıyı aradılar ve nihayetinde serbest kaldılar. Evrak işlerini iki karakol birbirinin üzerine atıp durmaları sonucu karakolda yapacağınız işin amınakoyim masrafları ben öderim çünkü ben vatandaşım malım çünkü dedim siz oturun dedim uğraşmayın hiçbişeye maaşlarınızıda afiyetle yiyin dedim. Adamları aradım araştırdım ihbar ettim almadılar. yunuslar tesadüfen yakalamışlar. Vurdum kapıyı çıktım. Velhasılı bugun motorumu en az 2000 tl hasarlı halde üzerinede yaklaşık 450 tl harcayarak teslim aldım. Birtek uazktanda olsa tanıdığım birkaç kişi kar kaldı yanıma bunların başındada Serkan isimli arkadaş geliyor. Sırf insanlığı için onu ziyarete gidicem benim motorumu benden fazla koşturdu desem hakkını veremem inanın. Herşey yalan emmin dayın varsa işlerin yürüyor. Çocuklara başkomiserin sorusu bilmem kim amirin nesi oluyosunuz? Çocukların cevabı aile dostumuz. Herşey bu kadar basit bu memlekette. Biz götümüzü yırtalım para kazanmak ülkeye yararlı kişiler olmak için elin oğlu 600 liraya 8500 liralık motora binip çalıntı motorla fink atsın ortalıkta. Plaka yok bişey yok bi durdurun sorun ne iş bu diye.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:40 ----------

Alıntı harung adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun kardeşim.. bulmana çok sevindim sanki kendi motorum bulunmuş gibi..
    benimde motorum çaındıydı polisin hiç umurunda değil.. kamera kayıtlarını verdim bir de bana aç bakalım kimmiş senin motoru çalan dedi şerefsizler 2 ay oldu hala ses yok..
    İnşallah bulursun dostum allah yardımcın olsun çok zor işler ...
    gursus, merkezkale, cenkito ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)