Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Honda cbr250r 2013 çalındı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Ducati Monster 696
    meraba arkadaşlar plakam 34 BU 1225 kağıthane başak konutlarında evimin önünden çalınmış. 2013 model cbr 250r siyah. telefonum 0555 701 12 25 istanbulda gören olursa haber verirse emniyete veya bana teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Tvs Rtr 150 \Pulsar 200 Ns\ Yamaha XJ6N
    gecmiş olsun işallah bulunur. site içimiydi kamera kaydı felan yokmu. yada güvenlik?

Motosikleti
    CG125 ES
    Geçmiş olsun inşallah bulunur hocam.

Motosikleti
    Ducati Monster 696
    site içiydi. 2 tane güvenlik kamerası var. önde hayvan gibi yokuş var. yinede çalmışlar nası çaldılar anlamadım. kamera kayıtlarından bakıcaz artık. inş bulunur teşekkür ederim.

Sam@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    97' Virago 250 / artık yok
    Geçmiş olsun, inş. en yakın zaman da bulunur.

Darkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-125 ('14), Yamaha MT-25 ('17)
    Çok geçmiş olsun, site içinde ne cesaret ya..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Geçmiş olsun , buyuk makinalardan sonra kucuklerede sardi ugursuzlar parca olarak satmak icin, sezon sonu sezonda binilip haşat edilen cbr lara yedek parca lazim tabi. Serefsizler nasil takip ediyor piyasayi

flush royale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Yzf R125 Anodized Red
    Geçmiş olsun. Umarım kısa zamanda bulunur.
    Kakono hakiri sokomoyu tokaji.

Motosikleti
    Ducati Monster 696
    arkadaşlar durum hala güncel. motoru bulana 1500lira ödül verilecektir.
    *plakam 34BU1225
    *2013 model siyah.
    *çalındığında 6000km civarındaydı (şimdiye 7-8 olmuştur heralde)
    *aynaların uç kısımlarında arabaların çarpması sonucu oluşan uzun çizikler var.
    *motorun sola düşmesinden dolayı sol tutma kolunun ucunda yine beyaz çizikler var.
    *sol debriyaj kolum (orjinal) biraz yukarı doğru eğik.
    *en son kağıthane idarede görülmüş. belki cendere yolunda da görülebilir.
    *sol kuyrukta yine beyaz çizikler mevcut.
    *lastikler michelin pilot street.
    *motoru çalan çoğu zaman kasksız geziyor.
    ayırt edici özellikleri bunlar.

son olarak siz siz olun motora mutlaka kasko yaptırın. 1500lira ekonomi yapıcam diye daha yüksek meblalara kurban gitmeyin. kilit zincir takmaya asla üşenmeyin 1-2 saat sonra gelicem zaten dersiniz geldiğinizde bakmışsınız motor gitmiş. otoparklara ve kameralarada asla güvenmeyin siz yine önleminizi alın. motorumun çalındığı otoparkta güvenlik kamerasının tam önüne park etmiştim. onu kaldırmışlar. onu gören başka bir kamera daha var. otoparkın çıkışında ve sitenin yine heryerinde kamera var adamlar tüm kameralara yakalana yakalana rahat rahat geçmişler. polis ne yazikki motosiklet çalınmalarında işini yapmıyor. ifademi verdim, güvenlik kameralarını verdim, güvenlik kamerasını kendim inceleyip çalan motorun modelini rengini ayırt edici özelliklerini söyledim, motorun en son gözüktüğü yerleri 155ten rapor ettim. 4 gün sonra savcılıktan takip için dosya numarasını öğrenmek için merkezi aradığımda görüntüler hala incelenmedi savcılığa dosya gönderilmedi cevabını aldım. 1dklık görüntüler kaç günde incelenebilir ki? ben kendim polis olmadığım halde arkadaşlarla soruştura soruştura bu semtte kim motor hırsızlığı yapıyor belirledim. bunu polis nasıl bilmez aklım almıyor. bilsede hiç birşey yapmıyorlar. adamın ismini oturduğu yeri bile belirledim fakat polis bırakın motoru bulmayı yeri yurdu belli olan adamı bile bulamıyor. bulsada serbest bırakıcaktır muhtemelen. onun için kimseye güvenmeyin kendi önleminizi kendiniz alın. http://www.mototrack.com.tr/ şurayada bakmanızda fayda var.

numaram; 05557011702 (yukarıda heyecandan yanlış yazmışım)

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kardeş çok geçmiş olsun canım sıkıldı sabah sabah. Yahu nedir bizim bu Kagithanedeki o.cocuklarindan çektiğimiz. Her açılan hırsızlık konusu ayni mahalleye bağlanıyor. Geçenlerde 600rra binmiş iki tipibozuk eleman gördüm o tarafta. Plaka yok kask mont yok bagirta bagirta geziyolardi . Yakın bi arkadaşımin kredi çekip 20bine aldığı motoru ikinci hafta çaldılar. Cinnet geçirmemek elde değil

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBR 600RR '15
    Geçmiş olsun. En kotu bir disk kilidi takın derim. Kırılmasına kırılır ama zaman ve uğraşma açısından caydırıcılığı var.

mototrack çok pahalı bir uygulama. Onun yerine motoru kaskolatırsın 1.000 TL verip

Motosikleti
    Ducati Monster 696
    teşekkürler. bende gördüm bahsettiğin motoru geçen gün. oda çalıntıdır muhtemelen. cbr125r la gelip çalıyolar muhtemelen. siyah renk. benim kayıtlarda da gözüküyordu. görürseniz rapor edin başkasının canıda yanmasın. elimde bi isim varda araştırıyoruz. hala parçalanmamışsa belki bir umut diye bakınıyorum hergün etrafa :/

Motosikleti
    Ducati Monster 696
    meraba arkadaşlar, başımdan geçen olayı kısaca anlatıyım. benim 2 hafta önce motorun çalınmıştı. 2013 model cbr 250r. oturduğum bölgelerde sokak sokak gezdim 2 günde bir. bugün yine gezerken baktım yolun kenarında benim motordan. yanına gittim depodaki çizikten ve lastiklerden tanıdım benim motorumdu. üstüne bindim aküyü sökmüşler tabi çalışmadı. boş vitesle ana yola çıkardım. çalıntı motorumla boşta giderken yanımdan 2 tane ekip arabası geçti. el kol yaptım polis takmadı. yolun kenarında durdum 155i aradım araç yolluyoruz dedi. 25 dk bekledikten sonra bir kez daha aradım nerede kaldı diye 10 dk daha bekledikten sonra polis aracı geldi. dedim böyle böyle buldum. e biz ne yapalım bizi neden çağırdın dediler bulmuşsun işte dediler. iyi abi dedim devam edin. çekiciyi çağırdım aldık motoru karakola gittik çalıntıdan düşürücektim. merkez boş olduğu halde sıra var 4.sün bekliyceksin işimiz ne zaman biterse o zaman dediler. bende içimden yapacağınız işi dedim çekiciyle birlikte servise götürdüm motorumu. sonuç olarak motorunuzu anca kendiniz bulabilirsiniz arkadaşlar. yaşadığım tecrübelerden sonra polise güvenmeyin derim. motorumu buldum polis daha verdiğim güvenlik kayıtlarını bile izlememiş. savcılığa dosyam bile gitmemiş. hasar ne derseniz akü yok. aynalar gitmiş. bagajı kırmışlar. benzin deposunu sökmüşler. muhtemelen parçalıyolardı fakat çok bi eksik yok gibi duruyo. önleminizi alın kaskonuzu yaptırın. herkese saygılar.
    abeciMotoru bunu beğendi.

geçmiş olsun kardeşim verilmiş sadakan varmış ki motorunu bulmuşsun sana önerim alarmlı disk kilidi takman ama iş sadece onla bitmiyor,hırsız baktıkı motoru çalamıyor zarar vermek için motora taş sopaylada vurup maksat zarar olsun gibi seyler yapabilir.bodrum yada apartman boşluğu gibi musait yerınız varsa yada emanet bırakabileceğiniz bir yer varsa orada muhafaza edin,eğerki sokakda bırakıyorsanız pahalı motor almayın. yat kalk haline şükret çalıntı duyurularında bazı arkadaşların aylar geçmiş olmasına rağmen motorunu bulamaması oda yetmıyormus gibi devam eden kredi taksitlerini ödemeleri onların yerine kemdimidüşündüm bir içim acıdı valla allah yardımcıları olsun

size başımdan geçen bir olayı anlatayım meslektaş olduğum bir arkadaşım cbr 600rr motosiklet almıştı motor daha 10 km deydi tabi bendede motosiklet hastalığı var dedi bincenmi? bende lan hiç sormucan sandım dedim neyse bindim gezdim geldim o an motora aşık oldum gece ruyalarıma giriyordu fazla uzatmadan neyse derken aradan 2 hafta geçti bu iki gözü iki çeşme yanıma geldi işten eve gitmiş yemek yiyip dışarı çıkacakmış bi bakmış motor yok tabi orda aramış taramış ınsan aklına getirmek istemesede yok motor çalınmış deyince boğazım düğümlendi motor benim olmadığı halde ağlayıp üzülmüştüm çunkü o arkadaşımın cumartesi pazar günleride 14-16 saat mesai yapıp parayı denleştirmek için ömründen ve sağlığından gideni düşündükçe içim parçalanmıştı para kolay kazanılmıyor.herneyse gel zaman git zaman 1 ay geçti hafta sonu mahallede yürürken mehmet diye başka bir arkadaşımla karşılaştım bana çay ocağında çay içelim dedi peki içelim dedim sohbet ederken yarım saat sonra 3 tane tipi bozuk it geldi aralarında konuşuyorlar bi türkçe bi ikinci kanala geçiyorlar derken memete sordum kim la bunlar dedi bunlar hırsız sanayilerde hurdacıların arabalarını çalıyorlarmış anlaşırlarsa para karşılığı geri veriyorlarmış yoksa parçalayıp gerisini siz düşünün.neyse derken ikinci kanal konuşuyorlar çat pat bazı kelimeleri anlıyorum bmw 650 gs gibi motordan bahsettiler derken memoya çalınan motorla durumu anlattım dedi o motor mutlaka bunlardadır dedi bende inşallah buluruz duşuncesiyle gel izleyelim dedim neyse bunları izledik belki bilirsizini eski aparmanların arkalarında yanyana 6-7 metrekarelik kömürlükleri olur oraya doğru gittiler neyse 3 saat sonra içerden elinde motosiklet jant lastikle çıkınca kimbilir kimin motorunu parçaladılar satmaya götürüyor hemen arkadaşı aradım ne kadar kalas demir varsa kap gel dedim neyse 20 dakka içinde geldiler binanın sağ ve sol boşluğuna ayrıldık onların olduğu kapıyı açtık bmw motoru parçalamışlar güzelce temizlemişler streç le sarmışlar sanırsın sıfır yedek parça bunlarla bi harbe giriştik ölümüne elimdeki kalas öyle bir vuruyorum ki harp bittiğinde hırsızların gözlleri kapanmıştı neyse dığer kapıları açtık nasıl desem otomobil fabrikasında oluyor ya bant sistemiyle araç toplanır bunlardada tam tersi 1. komurlukde motor parçalıyorlar 2. ve 3. ye istiflemişler geri kalan kömürlüklerde parçalanmayı bekleyen motorlar var tabi 5. kapıyı açtığımızda arkadaşın motoru ve yanında yamaha motosiklet vardı tozlanmış neyse arkadaşlar çok uzattım özür dilerim 10 dairenin yan yana kömürlükleri dolu anladıkki danışıklı iş yapılıyor kömürlüklerden 14 tane motor çıktı dedim niye motosiklet çalıyonuz lan dediğimde p1ç demezmi yükte hafif pahada ağır diye bu işi yapıyoruz.motoru kontrol ettik tozlanma harıci cizik bile yoktu hiç binilmemiş bile anladıkki kamyonete atıp götürmüşler aradık polisi sonrasını bilirsiniz motorlar çekildi bu ipneler gene ortalıkda yine milletin canını yakıyorlardır yazık.arkadaşa gelince çocuk yeniden doğmuş gibiydi ne zaman beni görse teşekkür ede ede bitiremiyor bu motor seninde sayılır ne zaman istersen bin gez diyor bende saol düşünmen yeter diyorum ama hevesini alsın bende bincem tabi
    arastırmalarına göre yeni moda oldu sayılır adamlar pahalı motorlara yöneliyorlar marka modeline göre yürütebilirlerse iki kişi motosikletle gelip biri çalıp gidiyyorlar yürütemezlerse 3 kişi bi kamyonetle gelip kamyonet kasasına bildiğimiz ev halısı sermişler motoru yan yatırıp cizilmesin diye ustunede muşamba yada branda atıp haydi güle güle.

uzun oldu ama umarım faydalı ve yardımcı olacaktır arkadaşlara..

herkese kazasız belasız sıkıntısız sağlıklı günler dilerim...

Motosikleti
    MT-25
    Merhaba,

öncelikle geçmiş olsun, başınızdan geçenleri anlattığınız içinde teşekkürler.

Motosikleti
    Ducati Monster 696
    jakabo dostum sizde temiz kalpliymişsiniz motorunuz bulunmuş geçmiş olsun. dedikleriniz aynen doğru malesef yanlarına kâr kalıyor çocukları paket yapmışsınız elinize sağlık ama yarın bi gün başkasının canını mutlaka yakmışlardır. büyük motor olayına katılmıyorum ama ne kadar motorcu arkadaşım varsa hepsi artık küçük motorlarada bulaştıklarını söylüyor. ne kadar motor varsa 50-100-600cc hırsızlara farketmiyor. küçüklerlede geziyorlar yeri geliyor 200-300 liraya satıyorlar parçalayabildiklerini parçalayıp satıyorlar çoğu motorda ne yazıkki bulunamıyor. 600ü olan arkadaşın kafasına girin bence bizimkineysede 30bin lirada az para değil kasko yaptırsın. benim başıma gelince çok güzel anladım motor pahalı birşey değil ama yinede kaskolatıcam alarm bile taktırmayı düşünüyorum. dediğiniz gibi mal kolay alınmıyor malesef başımıza olay gelmedende bizler çok iyi anlayamıyoruz. kendinize iyi bakın.

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    motorunuz calınırsa bir tek siz bulursunuz üşenmeyin hergün sokak sokak gezin, benzin harcayın ama illaki allahın izni ile bulursunuz, yavşak eminyete güvenmeyin, bi boka yaramaz onlar. Geçmiş olsun çok sevindim bulmanıza ama dikkat edin, tekrar çalmak isteyeceklerdir. Ben çalınmış bulunmuş bir motor almıştım adliyenin önünde tekrar calmak istemişlerdi kabloları felan kesmişlerdi dikkat edin dadanmasın itler.

Motosikleti
    honda cbf 150 2013 model
    selam arkadaşım allah herkese seningibi duyarlı arkadaş nasip etsin benimde motorum çalındı bir buçuk ay önce bi adires veya semt belirt seydin cok iyi olurdu ben kagıthane sular idareninden

yavuz benli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    2 ay olmuş bu başlık acilali yeni gördüm çok şükür ki bulmuşsun yazdıklarını görünce bi kere daha kızdım polislerin tavrına hem calismazlar böyle sonra 3bin lira maaş az diye ağlarlar sanki çok iş yapıyorlar gibi (hepsi değil tabi) neyse bu memlekette kendi işini kendin yapican kimseden hayır yok bi kere de görmüş olduk işte

kanalceyu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    Sular İdaresi'nin oraya çıkarken Bahçe Sokak var, haritadan bakarsanız bulabilirsiniz. Sokağın başında (yukarı doğru) Camii ve yanında öğrenci yurdu bulunuyor, o sokağı ve civar sokakları gezerseniz bir çok motosiklet olduğunu görebilirsiniz. Hatta geçenlerde oradan geçerken şeffaf çıkmaz bir sokakta naylona sarılmış iki adet scooter vardı. Muhtemelen benim motosiklet de oralarda bir yerlerde ama kim bilir hangi kömürlüğe soktular...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)