Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

34 BU 7011 PLAKALI 2006 BMW F650GS 9500KM ÇALINMIŞTIR.

Motovento
    REKLAM ALANI
    TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Geçmiş olsun.Biz direk kasko yapıyoruz sürekli.Dikkat ettim çalınan herkes para ödülü vaat ediyor.Aslında kaskoyu da fiyatı sebebi ile yaptırmıyor.Sanki nakit ödülü yerine baştan kasko yapılması daha iyi.Tabi herkes kendi bilir veya bütçesi.

Benimde arkadaşımın Fazer motoru Kadıköy Hasanpaşa dan çalında yakın zamanda.Disk kilidi,zincir ve direksyon kilidi aktifmiş.Tahminine göre kamyonete atıp götürmüşler!
    Sinan Aksu ve mehmetenis bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Aprilia Atlantic 200...Bmw f650 GS
    İlgi ve alakanız için ayrı ayrı Teşekkürler arkadaşlar. ...

flush royale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Yzf R125 Anodized Red
    Çok geçmiş olsun. En yakın zamanda güzel haberler almanız temennisiyle...

Motosikleti
    Teşekkürler. ....

Motosikleti
    Arkadaşlar konu günceldir......

hocam muhtemelen motorunuzu parçalamışlardır şimdiye dek. ama inşallah öyle birşey yokturda kavuşursunuz motorunuza. para ödülü vermek yerine daha önceden kasko yaptırsaydınız keşke.

ah bu keşkeler yokmu...

burakragaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R 13'-ÇALINDI - Maxx 200-16' -Rx3i Evo'16 -
    Alıntı Furkan916 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam muhtemelen motorunuzu parçalamışlardır şimdiye dek. ama inşallah öyle birşey yokturda kavuşursunuz motorunuza. para ödülü vermek yerine daha önceden kasko yaptırsaydınız keşke.

ah bu keşkeler yokmu...
    Anlamadığım şey buraya gelip felaket telallığı niye yapıyorsunuz ? Kusuruma bakmayın ama onu okuyunca bile içinin nasıl kan ağladığını biliyor musunuz ? Her çalıntı başlığına gelen son yorumu açarken ' Allah'ım inş. motor bulunmuştur' diyorum. Bunda da öyle oldu bir baktım parçalanmıştır yok elekrikli testereyle ikiye bölüp vidalarını egzoz borusundan içeri atıp depo kapağından çıkartıyorlardır. Acısını paylaşcaksınız diye daha da beter ediyorsunuz. O ihtimali herkes göz önünde bulunduruyor.Çünkü o motosiklet, sahibi için belki oğlu belki kızı ama en önemlisi canından can , bazıları için araç, parasıyla yine alırız, yenisini hatta daha güzelini alırız, diyenler için bir anlam ifade belirtmeye bilir. Bana daha iyisini alın hatta en pahalısını en işime yarayanı alın, ben her ona baktığımda kendi motorumu görürüm bundan da adım gibi eminim. Nedeni ise o kadar kendinizi hibe edip yemeyip içmeyip arttırdığınız paralarla hayalinizi gerçekleştirin ve tam başardım dediğinizde elinizden bir anda çekip alsınlar. Örnek vermek gerekirse küçük bir bebeğin elinden emziğini ya da oyuncağını aldığınızda neler olabileceğini tahmin edebilirsiniz değil mi ? Biraz ben yardımcı olmak isterim ama ! Cehenneme çevirir her geçen saniyeyi size, çığlıklarıyla kulaklarınızı yırtar, göz yaşlarıyla kalbinizi parçalar. İşte aynen bunun gibi düşünün lütfen...

- Çok mu abarttım ? Bence hayır. Bunlar kişisel düşüncelerim. Sakın beni yanlış anlamayın bunu sadece sizin için yazmıyorum , sadece durumun hassasiyetinden birazcık bahsediyorum, kanımıza işliyor .

Kasko konusuna gelince 3 bin lira istemişlerdi benden, kapalı garajımda vardı pekte gerek duymadım daha doğrusu, evet o kadar param olsa illa ki yaptırırdım. Bazen keşke diyoruz ama yaptırmadığımızdan değil yapamadığımızdan kansızların fırsat vermemesinden. Çalınması ise biraz bizden birazda o Karaktersizlerin gölgeniz olduğunu fark etmemekle bitiyor..
    Aniden , ansızın gerçekleşiyor her şey!!

Herkese hayırlı sabahlar, Kazasız sürüşler diliyorum şimdiden..
    abeciMotoru, leokaplann ve mehmetenis bunu beğendiler.

Alıntı burakragaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anlamadığım şey buraya gelip felaket telallığı niye yapıyorsunuz ? Kusuruma bakmayın ama onu okuyunca bile içinin nasıl kan ağladığını biliyor musunuz ? Her çalıntı başlığına gelen son yorumu açarken ' Allah'ım inş. motor bulunmuştur' diyorum. Bunda da öyle oldu bir baktım parçalanmıştır yok elekrikli testereyle ikiye bölüp vidalarını egzoz borusundan içeri atıp depo kapağından çıkartıyorlardır. Acısını paylaşcaksınız diye daha da beter ediyorsunuz. O ihtimali herkes göz önünde bulunduruyor.Çünkü o motosiklet, sahibi için belki oğlu belki kızı ama en önemlisi canından can , bazıları için araç, parasıyla yine alırız, yenisini hatta daha güzelini alırız, diyenler için bir anlam ifade belirtmeye bilir. Bana daha iyisini alın hatta en pahalısını en işime yarayanı alın, ben her ona baktığımda kendi motorumu görürüm bundan da adım gibi eminim. Nedeni ise o kadar kendinizi hibe edip yemeyip içmeyip arttırdığınız paralarla hayalinizi gerçekleştirin ve tam başardım dediğinizde elinizden bir anda çekip alsınlar. Örnek vermek gerekirse küçük bir bebeğin elinden emziğini ya da oyuncağını aldığınızda neler olabileceğini tahmin edebilirsiniz değil mi ? Biraz ben yardımcı olmak isterim ama ! Cehenneme çevirir her geçen saniyeyi size, çığlıklarıyla kulaklarınızı yırtar, göz yaşlarıyla kalbinizi parçalar. İşte aynen bunun gibi düşünün lütfen...

- Çok mu abarttım ? Bence hayır. Bunlar kişisel düşüncelerim. Sakın beni yanlış anlamayın bunu sadece sizin için yazmıyorum , sadece durumun hassasiyetinden birazcık bahsediyorum, kanımıza işliyor .

Kasko konusuna gelince 3 bin lira istemişlerdi benden, kapalı garajımda vardı pekte gerek duymadım daha doğrusu, evet o kadar param olsa illa ki yaptırırdım. Bazen keşke diyoruz ama yaptırmadığımızdan değil yapamadığımızdan kansızların fırsat vermemesinden. Çalınması ise biraz bizden birazda o Karaktersizlerin gölgeniz olduğunu fark etmemekle bitiyor..
    Aniden , ansızın gerçekleşiyor her şey!!

Herkese hayırlı sabahlar, Kazasız sürüşler diliyorum şimdiden..
    Amma yazmışsınız sizde gerçekten. ben tamamen iyi niyetimle yazdım. başkalarının yazdığını bilmem ben. bütün yorumları okuyamadım.

felaket tellalığı neden yapayımki ? 2 yıla yakındır kayıp olan motordan bahsediyoruz. Ben düşüncelerimi paylaştım siz destan yazmışsınız resmen.
    ileri seviye bilgisayar onarımı - mekanik - elektronik - yazılım

Motosikleti
    Arkadışım motor 13 ağustos 2014 sabahı çalınmıştır... Yani bu gün itibariyle 48 gün oluyor.... sen 2 yıl derken hangi motora bakıp, hangi motora yorum yapıyorsun? Tekrar bi chek et istersen.....
    Burakragaa kardeşim sanada hassasiyetin için ayrıca teşekkürler...
    burakragaa bunu beğendi.

Alıntı TAYFUNBORA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun.Biz direk kasko yapıyoruz sürekli.Dikkat ettim çalınan herkes para ödülü vaat ediyor.Aslında kaskoyu da fiyatı sebebi ile yaptırmıyor.Sanki nakit ödülü yerine baştan kasko yapılması daha iyi.Tabi herkes kendi bilir veya bütçesi.

Benimde arkadaşımın Fazer motoru Kadıköy Hasanpaşa dan çalında yakın zamanda.Disk kilidi,zincir ve direksyon kilidi aktifmiş.Tahminine göre kamyonete atıp götürmüşler!

Sabit bir yere kilitlemiş mi acaba bende soylediğin kilitleri takıyorum ve artı olarak sabit bir yerede kilitliyorum
    TAYFUNBORA bunu beğendi.

HONDAANTALYA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Alıntı Furkan916 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ah bu keşkeler yokmu...
    Yanlız kaskonun şartnameleri var , Kapalı garaj yada otoparktan çalınırsa ..yada ben yanlış biliyorum...
    [B]Yamama BWS 100 , Honda Beat 100 cc , Honda Spacy 110 ,Honda Pcx

burakragaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R 13'-ÇALINDI - Maxx 200-16' -Rx3i Evo'16 -
    Alıntı HONDAANTALYA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlız kaskonun şartnameleri var , Kapalı garaj yada otoparktan çalınırsa ..yada ben yanlış biliyorum...
    ona göre fiyatlarda oynama yapılıyor diye biliyorum.
    Allah ne verirse hayırlısını versin, İnşallah.

Motosikleti
    Arkadaşlar Konu günceldir......

Ante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Büyüyünce alacağım.
    Geçmiş olsun. Umarım hasarsız bulunur.
    Sahibinden sitesindeki ilan miadını doldurmuş. Motosikletin belirgin bir özelliği/hasarı var mıydı?

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    çok üzülüyorum şöyle haberleri görünce, bu adamın suçu ne şimdi 30 ay boşuna kredi ödeyecek, yazık günah değilmi :( İnşallah tez zamanda bulunur.

APALA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARMadillo
    İnsan küfür etmekten bıkarmı. Ben bıktım vallaha..
    Yok abi yok. Bu memlekette motosiklete binmek haram yahu.
    İnşallah bulunur. Birçok motosiklet bulundu. Umudunuzu yitirmeyin.
    Birde resim eklerseniz, kolaylık saglarainiz.

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Geçmiş olsun kardeşim. Umarım bulunur.

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Evet elektrik direğine zincirli imiş.Zinciri kesmişler.

Alıntı Maslak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sabit bir yere kilitlemiş mi acaba bende soylediğin kilitleri takıyorum ve artı olarak sabit bir yerede kilitliyorum
    https://www.youtube.com/user/funtay34
    http://instagram.com/tayfunboralegend/
    https://www.facebook.com/tayfun.bora

tekoklava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200ns
    hocam motorunuzun fotosu yokmudur acaba
    belirgin özellikleri

Motosikleti
    Arkadaşlar motorun en belirgin özelliği, bayiiden alındığı gibi sıfır oluşu hiçbir extra sı yok..orijinal topcase var...İyi niyetleriniz için ayrıca teşekkürler.
    Not: Resim var ancak buradan ekleme hakkında bilgim yok...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)