Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Çalıntı şüphesi olan motosiklet S1000RR

Motovento
    REKLAM ALANI
    shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben de 2. yorumumu yapayım dün denizdeydim biri kadının birine laf attı orada o kadar insan bir şey yapmadı ulan şunun ağzını burnunu kırayım dedim fakat 15 kişilik insanları ayırmam ama roman grubu canımı sıktı
    sözüm şudur ki klavyeden yazmayla icraat olmuyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ms_TunC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı alper_becker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende çocuklara tecavüz eden kadinlari döven birini gördüm ama yolum baska tarafta oldugu için durup bakmadim. Yahu bu ne sacmaliktir, calindigndan şüphelendigin 70bin TL ilk motor görüyorsun, sonra faceden "caliyo olabilirlerdi" diyorsun. Zaten calinmissa adam motorun nerden calindigini bilemicek kadar yarim akilli değildir. Ama sen boyle bir olaydan suphelenipte durup müdahale etmediğin için korkaksin kendine güvenin sıfır. Sıfır hassasiyet, internetten yazmakla olmuyor.

Fatih benim semtim. 3-5 dakika ya var ya yok emniyet orada. Hemen hastane gene polis dolu. Amcak tercih meselesidir, şahısa ve kararına saygımız sonsuz. Ha ben olsam, şüphelendiğim her motorun plakasını anında sorgulayan, park halinde motorun başında bekleyen insanlara kasıtlı durup dikkat eden ne ayak diye bekleyen ben, senin dediğini mutlaka yapardım hatta vaktim varsa takip bile ederdim. Ancak herkezden belirttiğimz şeyi beklemek de zor. Malum zaman!.

alper_becker bunu beğendi.

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Birbirini yolda gorup yardima ihtiyacı olup olmadigini soran.
    Birinin basina bir is geldiginde birlik olan.
    Onlarca ve hatta yuzlercesi bir araya gelip geziler kortejler yapan.

O adamlar bu adamlar mi?

Neyin kavgasi bu kardesim? Biri iyi niyetle suphelendigi bir seyi paylasmis.

Onun altina da baska kardesimiz anin ve olayin duygusalligi ile biraz serzenis dolu yorum yazmis.

Ne zaman ozelden mesajlasarak kavga edecek hale geldiniz?

Bak itin teki yakalamdi bu gun.. Sevinemedik bile.

Burada tartistiginiz belkide kufrettiginiz adamin yarin aci bir haberini alsaniz uzulmeyecekmisiniz? Sonra bu yazilanlar icin vicdaniniz sizlamayacak mi.

Ya kardesim zaten bizim disimizdaki herkes bizden nefret ediyor. Bari biz biraz kendimi dogru ifade edelim ve on yargisiz okuyup asil soylenmek istenen seyi anlayalim.

"KAZASIZ SURUSLER"

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)