Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

16.07.2014 600 RR NİŞANTASINDAN CALINDI !

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese merhabalar 16,07,2014 carsamba günü sabah saatlerinde cbr 600 rr im calinmiştir.. İş yerimdeki kapinin onune koymustum 1-2 saat sonra dısari cıkmam gerektiginde baktım ve motorum yoktu.Resmi assagidaki linkde var. motoru daha yeni almistim 4 gün oldu..ruhsati elime gelmemişken motorumu goturduler. on de ve arkada kilitleri vardi nasil bu kadar kolay goturduler anlamis degilim.Motorum siyah renk üstünde akrepovic egsozu var on arka lastikler michelin pilot lastikler .Sol tarafa ufak bir yatmasi var. grenajdan ufak tefek cizikleri var.

http://www.hizliresimyukle.com/image/wEs

gorene duyana haber edene gerekli odul verilecektir.
    Lütfen bu olaylara duyarsiz kalmayalim.
    numaram 0553 438 57 95 bu 7/24 arayabilirsiniz .
    ismim : ENGİN ATABEK

Kendi malimizi parayla almaya razi gelicek duruma getiren bu sisteme lanet olsun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kahveisteyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr250r 2014
    Galiba motor almak hırsızlara kolay para kazandırmak demek oldu. Polisin neredeyse her köşede uygulama yaptığı bir zamandayız bir de. Umarım bulunur motorunuz.

Motosikleti
    FZ6
    geçmiş olsun umarım bulunur :/
    RR ENGİN bunu beğendi.

Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    'Ne zaman bitecek tanrım bu azap' şarkısı geldi aklıma.
    Her gün bir sürü motosiklet çalınıyor, kimsede bir şey yapmıyor.
    Gereksiz konularda bir sürü kanun çıkarıyorlar ama hırsızlığa ve hırsızlara karşı hiç bir caydırıcı önlem almıyorlar. Onlarda istedikleri gibi hırsızlık yapıyorlar. Nasıl olsa ceza alacakları yok.

Çok geçmiş olsun. İnşallah yakın zamanda bulabilirsiniz.

OnurTr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Engin bey geçmiş olsun inşallah en kısa sürede bulunur geri gelir..ancak fotoğraf net gözükmüyor...aklımıza kazınsın denk geliriz umarım..Bu son olsun artık...

önde ve arkada nasıl hangi kilitler vardı bilgi verirmisin? merak ettim valla nasıl çaldılar acaba, bir parçanı tanıyorsan çalındıgından itibaren ilanlara baksan falan birde motoru koydugun yere bakan hiç kamera yokmuydu

Bilmiyorum ama can sıkıcı bir durum cidden

SİYAH İNCİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    geçmiş olsun usta yapan kişiler aynı çünkü hep aynı mıntıkalardan motorlar çalınıyor . devletimizde bunlara yazışmalar sonuc verecekte kayıtlara bakılcak ta adamlar yakalanacak . ölme eşşeğim ölme sistemi daha benim kayıtlara bakılmamış aradan geçen 2 haftaya rağmen o arada kaç motor götürdüler

Alıntı kahveisteyen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Galiba motor almak hırsızlara kolay para kazandırmak demek oldu. Polisin neredeyse her köşede uygulama yaptığı bir zamandayız bir de. Umarım bulunur motorunuz.
    Allah korkusu olmayan insanlar işte.. yapacak birsey birakmiyorlar insana kredi cekdim o motor icin simdiyse olana bak ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:04 ----------

Alıntı Apices adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    'Ne zaman bitecek tanrım bu azap' şarkısı geldi aklıma.
    Her gün bir sürü motosiklet çalınıyor, kimsede bir şey yapmıyor.
    Gereksiz konularda bir sürü kanun çıkarıyorlar ama hırsızlığa ve hırsızlara karşı hiç bir caydırıcı önlem almıyorlar. Onlarda istedikleri gibi hırsızlık yapıyorlar. Nasıl olsa ceza alacakları yok.

Çok geçmiş olsun. İnşallah yakın zamanda bulabilirsiniz.
    foruma cok takıla bilen bir insan dgildim.. belki takılsam birde alarm takardim..simdiyse biri gorur haber eder diye gunum forumda geciyor.. İnş kardesim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:07 ----------

resmi bu arkadaslar sol ust tarafta ufak cizikleri var gordugunuz gibii yardimci olan arkadaslara gerekli odul verilecektir.

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Geçmiş olsun Engin kardeşim. Umarım bulunur.
    RR ENGİN bunu beğendi.

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    Dostum Belki Çok PARANOYAK DÜŞÜNÜYOR OLABİLİRİM ama 4 günlük bir motoru onca kilit vs kesilerek götürmeye cesaret eden şahıslar MAKAS İLE kilitleri keser,
    ve millet sordugunda NE YAPIYORSUN KARDEŞİM NE BU MAKAS HIRSIZMISIN SEN dediğinde,

HAYIR NE ALAKA MOTOR BENİM BAK BUDA ANAHTARIM
    diyerek cevap verilmiş olabilir,

ALDIĞIN ŞAHSIN ELİNDE BAŞKA ANAHTAR OLABİLİRMİ ACABA ?
    orhanay06 bunu beğendi.

Alıntı OnurTr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Engin bey geçmiş olsun inşallah en kısa sürede bulunur geri gelir..ancak fotoğraf net gözükmüyor...aklımıza kazınsın denk geliriz umarım..Bu son olsun artık...
    tesekkur ederim inş son olur.. fotografi assagida netlestirdim umarim bir kardesimiz denk gelir..

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:31 ----------

Alıntı velizrsln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    önde ve arkada nasıl hangi kilitler vardı bilgi verirmisin? merak ettim valla nasıl çaldılar acaba, bir parçanı tanıyorsan çalındıgından itibaren ilanlara baksan falan birde motoru koydugun yere bakan hiç kamera yokmuydu
    kilitleri aldigimda satan adam vermisti sagolsundostum markalarini bilmiyorum. kamera var ama adamlar kaskli oldugu icin pek birseye yaramiyor malesef. parcalari tabiki tniyorum surekli bakiyorum sitelere.

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sabah vakti, 2 tane kilit olan motoru çaldılar iş yeri önünden. Vay benim anam babam vaaay.

GPS TRACKER,

30-35 bin lira motora para veren insanlarsınız. Samsung Galaxy telefon kullanarak, ayda 25-30 TL extra telefon faturası vererek ve 50 dolar karşılığında power box alarak kendiniz bu sistemi kurabilirsiniz. 2 saat sonra gelip motoru bulamadığınızda hemen internet üzerinden motorun o andaki konumunu, hadi cihazı bulup söktüler izlenen rotadan nerde ne kadar duraklamış, ilk park yeri neresi gibi bilgilere ulaşılır ve elinle koymuş gibi motoru alır gelirdiniz.

Biz bunları sitede yazdık artık, şimdi her motor çalan motorun her yanını söküp gps cihazı arayacak.
    RR ENGİN bunu beğendi.

subaru3535 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    STRİKE 150
    Çok geçmiş olsun kim bilir ne kadar süre birikim yaptınız. İtin biri elinden alsın gitsin sırf bu yüzden ucuz motora biniyom buna rağmen alarm ve kilit var. Kedi dokunsa ortalığı yıkıyor. Tedbiri elden bırakmayın değerli motora mutlaka kasko şart

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Çok geçmiş olsun . Allah yardımcınız olsun . Motorunuzu çalan şerefsizlerinde Allah belasını versin .

Motoru sattığınız kişinin yapma olasılığı varmı? daha 3 günde çalınması şüphe uyandırıcı. geçmiş olsun tez zamanda bulursunuz inşallah
    RR ENGİN bunu beğendi.

Alıntı SİYAH İNCİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun usta yapan kişiler aynı çünkü hep aynı mıntıkalardan motorlar çalınıyor . devletimizde bunlara yazışmalar sonuc verecekte kayıtlara bakılcak ta adamlar yakalanacak . ölme eşşeğim ölme sistemi daha benim kayıtlara bakılmamış aradan geçen 2 haftaya rağmen o arada kaç motor götürdüler
    devletten umudum kalsa gerekli odul verilecek demezdimki kardesim .. sanada gecmis olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:23 ----------

Alıntı serkanADH13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum Belki Çok PARANOYAK DÜŞÜNÜYOR OLABİLİRİM ama 4 günlük bir motoru onca kilit vs kesilerek götürmeye cesaret eden şahıslar MAKAS İLE kilitleri keser,
    ve millet sordugunda NE YAPIYORSUN KARDEŞİM NE BU MAKAS HIRSIZMISIN SEN dediğinde,

HAYIR NE ALAKA MOTOR BENİM BAK BUDA ANAHTARIM
    diyerek cevap verilmiş olabilir,

ALDIĞIN ŞAHSIN ELİNDE BAŞKA ANAHTAR OLABİLİRMİ ACABA ?
    dusuncen mantikli ancak 2 anahtarida aldim motoruda antalyadan getirdim yani aldigim adam benim hakkımda evim hakkında hic bir bilgisi yok yani cok dusuk bir ihtimal ki aldiim kişi maddi imkanlari iyi olan birisi ihtiyac duayacagini sanmiyorum acikcasi :/

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:32 ----------

Alıntı subaru3535 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun kim bilir ne kadar süre birikim yaptınız. İtin biri elinden alsın gitsin sırf bu yüzden ucuz motora biniyom buna rağmen alarm ve kilit var. Kedi dokunsa ortalığı yıkıyor. Tedbiri elden bırakmayın değerli motora mutlaka kasko şart
    oyle dostum allah razi olsun tek istegim sizlerin dikkatli olmasi. dikkatli olun ki alanlar kullaniyorsa bulalim bir sekilde.

Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun . Allah yardımcınız olsun . Motorunuzu çalan şerefsizlerinde Allah belasını versin .
    cok tesekkur ederim kardesim. amin inş belasini verir serefsizlerin

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:08 ----------

Alıntı Uykusuzcorap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru sattığınız kişinin yapma olasılığı varmı? daha 3 günde çalınması şüphe uyandırıcı. geçmiş olsun tez zamanda bulursunuz inşallah
    valla kardesim pek imkan vermiyorum acikcasi :/

ufukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco venox
    adamlarda her türlü senaryo var usta, Ankara Sincan da gecenin yarısı pijamalı bir adam arabanın jantlarını söküyor, güvenlik görevlisi de gelmiş
    sen ne yapıyorsun burada;
    yavv arkadaş elma dağında yolda kalmış jantları söküp ona götüreceğim
    güvenlik görevlisi de adama yardım etmiş
    sabah araba sahibi karakola gitmiş şikayet etmiş
    kim bakıyo buranın güvenliğine bulup getirmişler
    güvenlik görevlisi; komserim gecenin bir yarısı adam pijamayla lastikleri söküyordu, sordum adam, arkadaşım yolda kaldı ona götürecem deyince bende yardım ettim demiş, arabanın sahibi de, tamam kardeşim senin suçun yok ben olsam bende inanırdım

ama milletçe uyanık olmamız lazım böyle durumlarda ruhsat sormak lazım
    bi pazar günü yolun kenarına motosiklet bırakmışlar terk edilmiş gibi duruyor, akşama kadar kimse gelmedi, yanına gittim polisi aradım heralde motoru çaldılar gezdiler gezdiler yolun kenarına bıraktılar dedim,en yakın ekibi yönlendirdim dedi 1 saat bekledim kimse gelmedi motorun yanındanda ayrılamadım şimdi dedim başkası da çalar, derken benzin bidonuyla sahibi geldi benzin bitmiş yolda kalmış, ben yinede polisi aradım böyle böyle diye, polis ruhsata bak. kimliğine bak, plakasına bak, marka modeline bak dedi baktım gönderdim,polisin keyfi gelecekte gelip bakacak

efizikci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kuba xcg 100>Pulsar 200NS>xtreme max200>Dominar400
    Alıntı ufukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adamlarda her türlü senaryo var usta, Ankara Sincan da gecenin yarısı pijamalı bir adam arabanın jantlarını söküyor, güvenlik görevlisi de gelmiş
    sen ne yapıyorsun burada;
    yavv arkadaş elma dağında yolda kalmış jantları söküp ona götüreceğim
    güvenlik görevlisi de adama yardım etmiş
    sabah araba sahibi karakola gitmiş şikayet etmiş
    kim bakıyo buranın güvenliğine bulup getirmişler
    güvenlik görevlisi; komserim gecenin bir yarısı adam pijamayla lastikleri söküyordu, sordum adam, arkadaşım yolda kaldı ona götürecem deyince bende yardım ettim demiş, arabanın sahibi de, tamam kardeşim senin suçun yok ben olsam bende inanırdım

ama milletçe uyanık olmamız lazım böyle durumlarda ruhsat sormak lazım
    bi pazar günü yolun kenarına motosiklet bırakmışlar terk edilmiş gibi duruyor, akşama kadar kimse gelmedi, yanına gittim polisi aradım heralde motoru çaldılar gezdiler gezdiler yolun kenarına bıraktılar dedim,en yakın ekibi yönlendirdim dedi 1 saat bekledim kimse gelmedi motorun yanındanda ayrılamadım şimdi dedim başkası da çalar, derken benzin bidonuyla sahibi geldi benzin bitmiş yolda kalmış, ben yinede polisi aradım böyle böyle diye, polis ruhsata bak. kimliğine bak, plakasına bak, marka modeline bak dedi baktım gönderdim,polisin keyfi gelecekte gelip bakacak
    Gerçekten herkes sizin gibi olsa belki de bu kadar hırsızlıklar rahat olmaz tebrikler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)