Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motoru calinanlar İceri..

Motovento
    REKLAM ALANI
    brocks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda 954 RR
    Arkadaslar baslikta belirttiğim gibi güzel bir organizasyon yapmayi planlıyorum malum bizle kimsenin ilgilendiği yok cunki.

Malum geçenlerde gsx-r 600 üm calindi benimde sizler gibi emeğim gitti ve bu işe bir dur demenin vakti geldi geçiyor.. Haraket etmediğimiz her saniye calinan motorlarimiz parcalaniyor belkide..

Dolayisi ile bir planim var ve katılım ne kadar cok olursa o kadar basarili bir organizasyon olacak .

Detaylari forumda açıklamak istemiyorum kesinlikle.. Motoru calinan yada calinmasa bile yardimci olmak isteyen arkadaşlar 0532 667 60 99 numaradan ulaşıp ismini yazdirsin ve yardimci olsun

Nasil motorumuz bozulduğunda gidip tamirciye sormak yerine foruma konu açtıksa simdide calindiginda polise değil gene kardeşlerimize sormus olacagiz ve herkees için iyi bir sonuç alacagimizi umuyorum.. OKUYAN ARKADASLAR YORUM YAZARSA KONU ALTLARA KAYMAZ SAYGİLARLA..
    abeciMotoru bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SİYAH İNCİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    Alıntı brocks adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar baslikta belirttiğim gibi güzel bir organizasyon yapmayi planlıyorum malum bizle kimsenin ilgilendiği yok cunki.

Malum geçenlerde gsx-r 600 üm calindi benimde sizler gibi emeğim gitti ve bu işe bir dur demenin vakti geldi geçiyor.. Haraket etmediğimiz her saniye calinan motorlarimiz parcalaniyor belkide..

Dolayisi ile bir planim var ve katılım ne kadar cok olursa o kadar basarili bir organizasyon olacak .

Detaylari forumda açıklamak istemiyorum kesinlikle.. Motoru calinan yada calinmasa bile yardimci olmak isteyen arkadaşlar 0532 667 60 99 numaradan ulaşıp ismini yazdirsin ve yardimci olsun

Nasil motorumuz bozulduğunda gidip tamirciye sormak yerine foruma konu açtıksa simdide calindiginda polise değil gene kardeşlerimize sormus olacagiz ve herkees için iyi bir sonuç alacagimizi umuyorum.. OKUYAN ARKADASLAR YORUM YAZARSA KONU ALTLARA KAYMAZ SAYGİLARLA..
    Kerdeşim hepimizin eli kolu bağlı herşeyden medet ummaya çalışıyoruz RABBİM C.C. bu mübarek günde bizlere ferahlık versin emeklerimize kavuşmak nasip etsin . benide yazarsın o listeye ibrahim şen 0544 260 45 14

HONDAANTALYA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Cumadan sonra görüşürüz kardeş.
    brocks bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda 954 RR
    Alıntı SİYAH İNCİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kerdeşim hepimizin eli kolu bağlı herşeyden medet ummaya çalışıyoruz RABBİM C.C. bu mübarek günde bizlere ferahlık versin emeklerimize kavuşmak nasip etsin . benide yazarsın o listeye ibrahim şen 0544 260 45 14
    Rabbim seninde dediğin gibi ferahlık versin abi.. Telde konuştuğumuz gibi listede 1 numarasin abi..

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:15 ----------

Alıntı HONDAANTALYA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cumadan sonra görüşürüz kardeş.
    bekleyeceğim kardeşim ..
    2 Teker Bana Yeter .

simdi burdan yazip konusmak serbest.Ïnsaallah motorunuzu kavusursunuz,fakat coj dikkatli olmaniz lazim nitekim karsinizdakide hirsiz üzerinde delici, kesici veya patlayici alet mutlaka vardir ve dikkatli olmanizi tavsiye ederim.Kustepe de bu isi yapan çeteler toplasan 4 grup nurtepe,vs bunlari cok iyi bildigim icin soyluyorum bunlari.Ve inanin polis istese bir saatte hepsini toplar isine gelmiyor,sanirim ne demek istedigimi anlamissinizdir.Grup kurma konusuna gelince sanirim kanunlari iyi takip etmiyorsunuz ALLAH muhafaza hirsizlara birsey yapmayan polisimiz sizlere cete kurmaktan islem yapar.Ben eski bir profosyonel hirsizdim bunu inkar etmiyorum ve buradada soyluyorum neyse tum motory calinmis arkadaslara insaallah bulursunuz temennisinde bulunuyorum.ALLAH yardimciniz olsun

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı mtr murat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    simdi burdan yazip konusmak serbest.Ïnsaallah motorunuzu kavusursunuz,fakat coj dikkatli olmaniz lazim nitekim karsinizdakide hirsiz üzerinde delici, kesici veya patlayici alet mutlaka vardir ve dikkatli olmanizi tavsiye ederim.Kustepe de bu isi yapan çeteler toplasan 4 grup nurtepe,vs bunlari cok iyi bildigim icin soyluyorum bunlari.Ve inanin polis istese bir saatte hepsini toplar isine gelmiyor,sanirim ne demek istedigimi anlamissinizdir.Grup kurma konusuna gelince sanirim kanunlari iyi takip etmiyorsunuz ALLAH muhafaza hirsizlara birsey yapmayan polisimiz sizlere cete kurmaktan islem yapar.Ben eski bir profosyonel hirsizdim bunu inkar etmiyorum ve buradada soyluyorum neyse tum motory calinmis arkadaslara insaallah bulursunuz temennisinde bulunuyorum.ALLAH yardimciniz olsun
    Uye olup ilk mesajini buraya atiyorsun... Hum...
    brocks ve SİYAH İNCİ bunu beğendiler.
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

valadeut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 MG KİNG
    toplanacaksanız emin olduğunuz kişilerle iş birliği yapın, forumda bulduğunuz adamlarla olmaz bence, inş motosikletlerinizi bulursunuz.

Motosikleti
    Honda 954 RR
    Alıntı valadeut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    toplanacaksanız emin olduğunuz kişilerle iş birliği yapın, forumda bulduğunuz adamlarla olmaz bence, inş motosikletlerinizi bulursunuz.
    dediğin doğru ancak tek basima buyuk bi ekip toplama olanagim yok .. o yüzden sitede uzun suredir aktif olan ve herkesn tanidigi insanlarla calişmayi düşünüyorum
    2 Teker Bana Yeter .

Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    kardeşim madem bu işlere tevbe ettin ALLAH c.c. yolunu hayır eylesin bize bu adamlarla irtibata geçebilecek bi yardımda bulunsan daha iyi olmazmı ??
    yiwotxxx bunu beğendi.

burda isim vermek hos olmaz ispiyonculuk olur

Motosikleti
    Honda 954 RR
    dilersen ozelden bana numarani ver kardeşim konusalim
    2 Teker Bana Yeter .

Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    ÖZELDEN KONUŞALIM KARDEŞİM bu ispiyonculuk değil inan yardım etmektir bunun adı mağdur olan biziz
    anilarpat bunu beğendi.

bem sadece düsüncelerimi ve bildiklerimi yazdim.Ve inanin kustepeye nurtepeye girseniz kime sorsaniz iki bilemwdin üc isim soylerler.geriside sizin kabiliyetinize kalmis.Zor is sizinki fakat insaallah bir sonuca varirsiniz

Motosikleti
    Honda 954 RR
    bem sadece düsüncelerimi ve bildiklerimi yazdim.Ve inanin kustepeye nurtepeye girseniz kime sorsaniz iki bilemwdin üc isim soylerler.geriside sizin kabiliyetinize kalmis.Zor is sizinki fakat insaallah bir sonuca varirsiniz
    eminim ki bize yardimci olabilcegin seyler vardir dostum .. ozelden tel versen ararim konusrduk
    2 Teker Bana Yeter .

benim yapabileceğim bu kadar brocks eliimden bundan başka bir şey gelmez.
    inan bana

Motosikleti
    Honda 954 RR
    benim yapabileceğim bu kadar brocks eliimden bundan başka bir şey gelmez.
    inan bana
    dostum inan bana 1 keere konuşsak bir cok seyi değiştirebiliriz tabi senin kararin israrci olmak istemem ama bir cok insanin hayir duasi nelere kadir olur inan bilemezsin mübarek ramazan ayinda ..
    2 Teker Bana Yeter .

bak yeni bir grup vardı cezaevinden bu bir aydır tahliye oldular
    ve inan bunlar piyasanın en iyileri.ve benim gördüğüm bildğim kadarıyla
    bunlar boş durmuyorlar.Ve sanıyormusunki yoldan geçtiği veya denk geldiğini alıyorlar yok asla
    bunlar tespitli kaç gün önceden işi verilmiş motorlar fazla detaya girmeyeyim
    siz daha yolun başındasınız inşallah bir sonuç elde edeceksiniz

Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Konuyu büyük bir merak ve dikkatle takipteyim.İnşallah en kısa sürede motosikletlerinize kavuşursunuz.
    brocks bunu beğendi.

Burda kim ne anlatsa boş herkesin yaşayıp görmesi lazım.
    Ve polisin nurtepe Kuştepe harmantepe levent vs operasyon
    yapması şart yoksa her gün bir kaç tane çalıntı haberi okuruz

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fikrinizi buradan paylaşsaydınız, İstanbul'da olmasam da en azından düzgün bir konu açıp organizasyon yapsaydık, yada yapmaya çalışsaydık.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)