Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bir dolandırıcıyı da ben ifşa ediyorum arkadaşlar dikkat!

Motovento
    REKLAM ALANI
    kralaslan_21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 150
    Kardeşim geçmiş olsun. Bu ülkede çakkal çukkal çok var. Arakla arakla bitmez...
    brocks bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı HONDAANTALYA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ermeni cigerli..... Cocuklar!
    kardeş ayıp oluyor belki içimizde ermeni arkaş vardır. ırkçılık yapmayalım!!
    RebelYell ve SizofrenMacaPapazi bunu beğendiler.
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

brocks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda 954 RR
    Alıntı cenkmizrak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dolandırıcılara dolanacak, hırsızlara yemlik motor bırakıp pusu atacak bir gönüllü motor güvenliği ekibi kursak o hırsızı bulamayan, sökülmüş yedek parçasıyla karakola gittiğinde kardeşim satan adamıda al getir diyen, dolandırıcıyı kimlik bilgisiyle ifşa ettiğinde seni bürokrasi yollarında heder eden o polis bizi nasıl bir alır belli değil, hey yavrum hey, organizeye de sokarlar, forumu kanıt gösterirler, keşke motorum çalınsaydı dersin.Aq düzeni...İhtiyaç durumunda ulaşılmaya razı gönüllü arkadaşlar bir buluşsak ne hoş olur...
    söylediğim gibi abi bu konuda olay moderatöre düşüyor bence..

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:40 ----------

Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ceza caydırıcı olduktan ve adalet doğru işledikten sonra el kol kafa kesmeye gerek yok. Onlar taş devrinde kaldı.

Evvel gün bi forum üyesi özel mesaj attı, soruyo hangi dindenmişim ben diye, el kol kesmeye karşı çıktık ya Kendisine el kol kesmenin hukuki sakıncalarını gayet mantıklı ve düzgün bir üslupla açıkladıktan sonra bana attığı cevapta benim islam hukukunu bilmeyen bir cahil olduğuma kanaat getirmiş Yav hehe deyip geçtim.

İsmi bende saklı kalsın.

@ Brocks,

Öncelikle geçmiş olsun. Keşke bi arkadaşınla falan gitseydin de, uzaktan fotoğraflarını çekseydi onun bunun çocuklarının.
    gittim ancak direk arabayla aldiklari için foto gibi bir imkanimiz olmadi maalesef :/

Alıntı Mikuni adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Suudi arabistanda hırsızlık yapanların elini bileginden kesiyorlar. Bu korku ile hırsızlık vakası yok denecek kadar az. Ama turkiyede hırsızlar hapishanede yatar çıkarım nasıl olsa ab uyum yasalarida var falan diyip cesaret aliyorlar. Bu cesareti kanunlar veriyor. Halbuki caydırıcı ceza olmalıydı.
    acik her zaman dediğim gibi polisin acigi istese hepimizin motoru 1 günde kapimizda olurdu.

Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim çok geçmiş olsun . O duyguyu iyi biliyorum , umarım hepiniz benim gibi sonradan yüzü gülenlerden olursunuz.

cok teşekkür ederim eyup abi .. gecen sene bu vakitler birlikte iftar yapmistik.. simdi ise calinan motorumu konuşuyoruz nasip işte ..
    2 Teker Bana Yeter .

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun. Detaylı yazıcam mesajım bulunsun.
    Eeee bekliyoruz ne zaman yazacaksın?

Geçmiş olsun konu sahibi arkadaşada.
    brocks bunu beğendi.
    ANGARAJ

UCANLAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-MAX 250 MOMO
    Önceki mesajımda bahsettiğim üzere maalesef herzamanki gibi konu burada sonlandı..

Motosikleti
    Honda 954 RR
    Haklısın dostum ben hep güncel tutacagim .. Bugunde aramiş sen bizi reklam ettin seni mafedicez diyor kime cattiklarini bilmiyor insanlar ...

Çok afedersin haddim değil ama çok enayiymissin. Daha bi hafta önce ayni muhabbeti biri paylasti inanmayan kanmayin dedi. Adamların hayati suç, seni soksa tarlabasina donunu alir evine ciplak donersin, cingenesi kurdu bunlara bulasmayacaksin, organize calisiyor bu herifler sanmaki gerçek ismi olsun araç ona ait olsun, paylassanda bu bilgileri adamda salak değil ya, hergun başka adam dolandirio kimbilir kaç ismi kaç sahte plakasi var.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eeee bekliyoruz ne zaman yazacaksın?

Geçmiş olsun konu sahibi arkadaşada.
    Arkadaşın başka planları varmış, başka bir konu açıp belirtti. Bende Yalova'dan çok fazla müdahil olamayacağım için elimden birşey gelmez.
    İstanbul'da herhangi bir amcam, dayım, hademe, görevli vb. işlerle ilgili tanıdığım olmadığımdan yardımcı olamadım.
    Başka sorunuz var mı Yunus bey?
    GaCCaLL bunu beğendi.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti
    Honda 954 RR
    Alıntı alper_becker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok afedersin haddim değil ama çok enayiymissin. Daha bi hafta önce ayni muhabbeti biri paylasti inanmayan kanmayin dedi. Adamların hayati suç, seni soksa tarlabasina donunu alir evine ciplak donersin, cingenesi kurdu bunlara bulasmayacaksin, organize calisiyor bu herifler sanmaki gerçek ismi olsun araç ona ait olsun, paylassanda bu bilgileri adamda salak değil ya, hergun başka adam dolandirio kimbilir kaç ismi kaç sahte plakasi var.
    Haddin olmadigini bilmen güzel bi laf vardir 'Babandır enayi diye' . benim agzima yakısmaz elbetteki soylemek ama senin üstüne cuk oturacagini dusunuyorum nedense.. Bi gün motorun calindiginda 100 mu veriyon 500 mü gorecegiz. O tarlanın başınıda sonunuda .... sen rahat ol. Plaka konusunda orj olmasa solemezdim.. hadi plakalar yalan olsun mekan da ismini mi dgiştirdiler ? basit basit konusup insanlarin canını sıkma
    2 Teker Bana Yeter .

Motosikleti
    Honda 954 RR
    guncel kalsinda yeni caldiranlar dolandirilmasin

karşıyaka57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Bu kadar bilgi var ise neden polise şikayet edilmiyor dicemde bu ülkede hakkını araman ekstra masraf vs açabilir.En iyisi bu adamı bi türlü yakalayıp havalandırcan, ağzıma çok ağır küfürler geliyo böyle insanların varya....

Motosikleti
    Honda 954 RR
    Alıntı karşıyaka57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu kadar bilgi var ise neden polise şikayet edilmiyor dicemde bu ülkede hakkını araman ekstra masraf vs açabilir.En iyisi bu adamı bi türlü yakalayıp havalandırcan, ağzıma çok ağır küfürler geliyo böyle insanların varya....
    etmedim mi saniyorsun ettim 1 ay once sonuclandi delil yetersizliginden serbest o.ç.

karşıyaka57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Ölür müsün öldürür müsün serbest he ne Ala memleket

Motosikleti
    Honda 954 RR
    Alıntı karşıyaka57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ölür müsün öldürür müsün serbest he ne Ala memleket
    bunlarin cezasini allah vericek de keske ben verebilseydim ...
    2 Teker Bana Yeter .

Motosikleti
    Suzuki Gw250
    Güncel kalsın brocks haklısın

gurcan34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Memleketi soyup sogana cevirenler yakalanmaz, kadinlari öldürenler mahkemelerde takim elbise giydi diye iyi halden 1. 2,sene yatip serbest kalirlar.. bunlarmi serbest kalmiyacak sanki.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bu motosikletlerin beyinlerini direksiyon kilidine bağlayacaksın, kilidi kırdı mı beyini de kıracak. Sonra götürsün bakalım götürebiliyorsa...

Motosikleti
    Honda 954 RR
    Alıntı Baris Yzc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güncel kalsın brocks haklısın
    eyvallah kardesim

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:26 ----------

Alıntı gurcan34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Memleketi soyup sogana cevirenler yakalanmaz, kadinlari öldürenler mahkemelerde takim elbise giydi diye iyi halden 1. 2,sene yatip serbest kalirlar.. bunlarmi serbest kalmiyacak sanki.
    basimizdakileri secenler neyki icimizdekiler insan olsun dimi aynen oyle..
    2 Teker Bana Yeter .

mücahit1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Null
    usta son durum ne ben anlamadım yani aracı kurtarabildin mi yoksa yanan 100 lirayla kaldın mi geçmiş olsun

Motosikleti
    Honda 954 RR
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motosikletlerin beyinlerini direksiyon kilidine bağlayacaksın, kilidi kırdı mı beyini de kıracak. Sonra götürsün bakalım götürebiliyorsa...
    degişik bi fikir 0_o
    2 Teker Bana Yeter .

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)