Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cbr 1000 RR Motorum 06.07.2014 Gece Çalınmıştır 07 FYU 37

Motovento
    REKLAM ALANI

Motora GPS Tracker(iz sürücü) bir sistem yerleştirilerek çalınan motosikletlerin yerleri kolaylıkla tespit edilebilir. Motorcu abilerimizi bu konuda bilgilendirecek bir konu açılıp güncel tutulursa çok iyi olur. Fiyat araştırması yapılıp ürünlerin konuda paylaşılması mesela. Böyle pahalı motorlarda kesinlikle bulundurulmalı bu sistem.-Bu arada çok geçmiş olsun. İnşallah bulursunuz motorunuzu en kısa zamanda.
    qezgin bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    Ayırt edici özellik olarak 2006 grenajı giydirilmiş vs. gibi özelliklerini belirtirseniz daha iyi olur.Bu arada geçmiş olsun zor ama inşallah bulursun motorunu.

SİYAH İNCİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    Motorun alternatör kapağı boyanmış sol radyatör uç kısmı kaynak yapılmış sağ grenajlarında boya çatlağı var kuyruk kısmında repsol yapıştırma var ön fren ve vites maneti gümüş renkte depoda Honda yazısında h harfi yarım

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:03 ----------

Alıntı extrem_015 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayırt edici özellik olarak 2006 grenajı giydirilmiş vs. gibi özelliklerini belirtirseniz daha iyi olur.Bu arada geçmiş olsun zor ama inşallah bulursun motorunu.
    Sağol kardeşim inşaAllah bulunur

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:05 ----------

Alıntı yiwotxxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motora GPS Tracker(iz sürücü) bir sistem yerleştirilerek çalınan motosikletlerin yerleri kolaylıkla tespit edilebilir. Motorcu abilerimizi bu konuda bilgilendirecek bir konu açılıp güncel tutulursa çok iyi olur. Fiyat araştırması yapılıp ürünlerin konuda paylaşılması mesela. Böyle pahalı motorlarda kesinlikle bulundurulmalı bu sistem.-Bu arada çok geçmiş olsun. İnşallah bulursunuz motorunuzu en kısa zamanda.
    Gözümüzü açmaya fırsat vermediler evimin önünde 3 defa durmuştur insanın çok ama çok zoruna gidiyor ramazan ayımız zehir oldu

kahveisteyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr250r 2014
    Ne yapsak, hırsızlık şubeye gidip eylem mi yapsak? Motor sanki emekle, borçla alınmıyor da sırf eğlencesine havadan geliyor mu sanıyorlar?
    Umarım bulunur. Dün ifade verirken İstanbul'da 2014 yılında polisin 2500 motorun bulunup teslim edildiğini öğrendim.
    Tabi çalınan toplam ne kadar bilmiyorum.

Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    Alıntı kahveisteyen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne yapsak, hırsızlık şubeye gidip eylem mi yapsak? Motor sanki emekle, borçla alınmıyor da sırf eğlencesine havadan geliyor mu sanıyorlar?
    Umarım bulunur. Dün ifade verirken İstanbul'da 2014 yılında polisin 2500 motorun bulunup teslim edildiğini öğrendim.
    Tabi çalınan toplam ne kadar bilmiyorum.
    Eylem yapmak şart oldu bu organizasyonu site yönetimiyle konuşmak lazım mutlaka yardımcı olurlar

O motoru çalcak adam sizce o motorla dolaşcak kadar aptalmıdırki. 10 dakika sonra parça pinçik edip satışını yapmıştır yada yapıyordur. Önlemi herşey olup bittikten sonra değil, olmadan alacağız. Kardeş kusura bakma ama doğru söylüyorum, çok sinirli ve gerginsindir durdugun yerde duramıyorsundur günlerdir fakat 15 binliralık motorlara ucuz 50 liralık kilit takıyorsunuz. Hatta bisiklet kilidi diye geçiyor hepsi. Bir kilide 500-600 lirayı çok görmeyiniz ve alarm kesinlikle taktırınız. Ha yine çalınıyorsa o motosiklet o zaman ortada bırakıp gitmeyecez hiçbiryere. Ben bazen motoru açık unutuyorum kışın gece 2de 3de inip bağlıyorum üstünü örtüyorum apartmana sokuyorum. İlerde evladınız olacak onadamı böyle sahip çıkcaz, bu motorda evladımız gözümüzün önünden ayırmayacağız.

gazo0202 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 BMW 1.16d
    Hırsızın hiç mi suçu yok ? Bu foruma üye olduğumdan beri çalıntı ilanı görüyorum ama bu ay her gün görür oldum. Bu çözümsüz bir hal aldı ve devlet sesimizi duymuyor. Bir şekilde duyurmak lazım.

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1000RR'ı çalanda değil çaldıranda suç ararım ben.

GPS TRACKER diye anırdık buralarda, sesimizi duyan olmadı.

Eylem / Boykot içinde Polis motoru çalmayı öneriyorum. Biraz empati yapmalarına yardımcı olalım.
    adonis84 ve sodalimon bunu beğendiler.

Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    Alıntı alper_becker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O motoru çalcak adam sizce o motorla dolaşcak kadar aptalmıdırki. 10 dakika sonra parça pinçik edip satışını yapmıştır yada yapıyordur. Önlemi herşey olup bittikten sonra değil, olmadan alacağız. Kardeş kusura bakma ama doğru söylüyorum, çok sinirli ve gerginsindir durdugun yerde duramıyorsundur günlerdir fakat 15 binliralık motorlara ucuz 50 liralık kilit takıyorsunuz. Hatta bisiklet kilidi diye geçiyor hepsi. Bir kilide 500-600 lirayı çok görmeyiniz ve alarm kesinlikle taktırınız. Ha yine çalınıyorsa o motosiklet o zaman ortada bırakıp gitmeyecez hiçbiryere. Ben bazen motoru açık unutuyorum kışın gece 2de 3de inip bağlıyorum üstünü örtüyorum apartmana sokuyorum. İlerde evladınız olacak onadamı böyle sahip çıkcaz, bu motorda evladımız gözümüzün önünden ayırmayacağız.
    Uzaktan davulun sesi ne kadar hoş geliyor sizlere herzaman motorlar ev önlerinde gecelerimi çalınıyor zannediyorsunuz size laf söylemek istemiyorum başınıza gelince anlarsınız

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:00 ----------

Alıntı Zuzuuw adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1000RR'ı çalanda değil çaldıranda suç ararım ben.

GPS TRACKER diye anırdık buralarda, sesimizi duyan olmadı.

Eylem / Boykot içinde Polis motoru çalmayı öneriyorum. Biraz empati yapmalarına yardımcı olalım.
    Kardeşim 1000 rr sahibi olduğun zaman aman gözünü kapatma burası istanbul burda insanı ayakta soyuyorlar ne uyanıklar Tokada geldi bigün gelince anlarsın kardeşim

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:09 ----------

Alıntı gazo0202 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hırsızın hiç mi suçu yok ? Bu foruma üye olduğumdan beri çalıntı ilanı görüyorum ama bu ay her gün görür oldum. Bu çözümsüz bir hal aldı ve devlet sesimizi duymuyor. Bir şekilde duyurmak lazım.
    motorunu kilidini kesip kamyonete yükleyip sonra senden para alıp ardından olay kapattıran hırsızlar masum çünkü devletimizin polisi sadece karşısına çıkarsa olay çözülüyor yada tüm dosyalar birilerine yıkılıp kapanıyor olan biz hatalı mal sahiplerine oluyor

Motosikleti
    CBR 250R
    Önlemler hakkında yazım vardı bu konuyu güncel tutarak önlemlerimizi arttırabiliriz arkadaşlar içim gidiyor çalınan motorları gördükçe. Şu konuda katılıyorum eğer 20-30binlik motorlara biniyorsak önlemi en az 1000tl olmalı 1000tl'ye alınacak önlemler bence gayet caydırıcı olur. Sonuçta gittikten sonra pişman olmaktansa baştan sağlam kazığa bağlamak gerek.

Bu da başlığım;

http://www.motosiklet.net/forum/moto...ek-baslik.html

Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    Alıntı qezgin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Önlemler hakkında yazım vardı bu konuyu güncel tutarak önlemlerimizi arttırabiliriz arkadaşlar içim gidiyor çalınan motorları gördükçe. Şu konuda katılıyorum eğer 20-30binlik motorlara biniyorsak önlemi en az 1000tl olmalı 1000tl'ye alınacak önlemler bence gayet caydırıcı olur. Sonuçta gittikten sonra pişman olmaktansa baştan sağlam kazığa bağlamak gerek.

Bu da başlığım;

http://www.motosiklet.net/forum/moto...ek-baslik.html
    şu 1 hafta da öyle insanlarla tanıştımki motor camiasından bende önlemlerimi almıştım ama sadece 3 şey motoru geri getiriyor
    1- kasko çalınmaya karşı
    2- gprs sistemi dandik olmayan ( yoksa motorun yanına gidince sadece 1 parça bulursun )
    3- hırsızları tanıyan birisi (onada 3-5 vermen gerekiyor )

gerisi inan çok ama çok boş

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-cbr250r-takasli-1000rr-169561504/detay

şu ilanı görünce sizin motora cok benzettım. sonra ınceledim değil

Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    Alıntı okan4037 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-cbr250r-takasli-1000rr-169561504/detay

şu ilanı görünce sizin motora cok benzettım. sonra ınceledim değil
    Sağol kardeşim evet benzemiyor hiçbirşeyi

Levent. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Açılan hırsızlık konularında 2 sayfaya geçerken hep sahibinin bulundu yazısı gözüm arıyor ama maalesef yok.
    Allah yardımcınız olsun İnşallah bulunur.
    1 saat önce polisler bizi durdurdu, ilk başta farketmedik bizi durdurmak istediklerini ama peşimizden siren çaldılar, hemen ruhsat isteyip gbt baktılar, söylemediker ama büyük ihtimal çalıntı motor arıyorlar. Motorlar çok çalınıyor dedim bilgi almak istediler.
    hayat2teker bunu beğendi.

hayat2teker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 250
    Alıntı Levent. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Açılan hırsızlık konularında 2 sayfaya geçerken hep sahibinin bulundu yazısı gözüm arıyor ama maalesef yok.
    Aynı şeyi düşünüyoruz demek ki...

Daha önce okuduğum ve yeni bir mesajla ana sayfaya tekrar düşen konulara defalarca giriyorum bazen, inşallah bir gelişme vardır, ulaşmışlardır, bulmuşlardır diye ama malesef

Kullanılıp bir kenara bırakılan küçük cc motorlar haricinde bulunanı görmedim.

Bunların İNLERİNE neden girilmiyor?
    Levent. bunu beğendi.

murad13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DERBİ GPR 125
    En güzel önlem olacak bu namus yoksunları için galiba
    http://www.sarsilmaz.com/tr-tr/2013-tabanca-satis-fiyat-listesi/410/Page.aspx
    DÜŞERSEN ÖLÜRSÜN DEMEDİMMİ !!!

Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    Alıntı Levent. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah yardımcınız olsun İnşallah bulunur.
    1 saat önce polisler bizi durdurdu, ilk başta farketmedik bizi durdurmak istediklerini ama peşimizden siren çaldılar, hemen ruhsat isteyip gbt baktılar, söylemediker ama büyük ihtimal çalıntı motor arıyorlar. Motorlar çok çalınıyor dedim bilgi almak istediler.
    Polisimiz görevini yapmasını duymak çok güzel inşaALLAH birilerinin yüreğine su serpilir

Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    GÜNCEL !!!

2 gün önce aynısı talimhane tarafında gördüm hızlıca geçtiler plaka da yoktu 2 kişi kasklı ordaki kameraları bi araştır derim yanılmıyorsam thrifty diye bir araç kiralama yeri vardı onların varsa kamerası bi sor derim veya çevresinin

Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    Alıntı HAANCOOK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 gün önce aynısı talimhane tarafında gördüm hızlıca geçtiler plaka da yoktu 2 kişi kasklı ordaki kameraları bi araştır derim yanılmıyorsam thrifty diye bir araç kiralama yeri vardı onların varsa kamerası bi sor derim veya çevresinin
    sağol kardeşim bi bakalım o taraftlara bi sonuç çıkacakmı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)