Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

37.000 Tl Verip Aldığım CBR 1000RR ımın Anısına Allah yardımcımız olsun.

Motovento
    REKLAM ALANI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    pcx
    Hayırlısıyla daha iyilerine binmek nasip olur inşallah

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    2 ay önce bizim de motorumuz bulundu kardeşim .Darısı başına .Şunu belirteyim şeriatla polisle adaletle bu işler olmuyor.Anca başına gelmemiş sapur supur konuşanlar heybeden atarlar .
    İş çok tanıdığın olmasıyle bitiyor.Bir arkadaşımız buldu bizim motoru.Tabi şanslı tarafımız motorun parçalanmamış olmasaydı.Ama parçacı tanıdıklar varsa zaten onlara gelir haberi .Tabi bazı hırsızlar para ile çalışıyor .Hırsız hırsız arkadaşını para için satıyor ama tabi bu şerefsizler önce para sonra motor der ...Biraz para yedirmek gerekiyor.

durgay14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sevketozalp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ve işin garibi Savcı yüzüme bakabaka " Bu adamın 37 tane Hırsızlıktan dosyasının olması bu admın bu malı çaldığı anlamına mı geliyor " demesi içler acısı.Gerçekten İçler acısı
    Su savcılar ve sacma sapan yorumları..

yasdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph 1200 Jawa Classic /1971 ve E-bike sukutır
    Geçen ay, tedbirsizliğim yüzünden kaldırımda bir tek gidon kilidi ile bıraktığım motosikletimi gece 1:30 gibi çaldılar. Kuzende misafirdim. Sonradan kamera kayıtlarından totalde 7-8 kişi 2 otomobil ve 1 kapalı kasa kamyonet ile çalındığını görüp umudu kesmiştim ki, sabahına terkedilmiş olarak buldu polis. Polis memuru olduğundan direk anons geçtirdi kendi motorum çalınmıştır diye. Eminim faydası olmuştur. Direk itham etmek istemem ama Mustafa Kemal'deki bir kaç tane itin yaptığını ben piyasada soruşturup öğrenebiliyorsam her gece hırsızla uğursuzla uğraşan polis mi bilmeyecek. Muhtemel bırakın bizdenmiş muhabbeti olmuştur. Sonuçta ben eşeğimi önce kaybedip sonra buldum. Daha acısını doğru dürüst hissedemeden. İnsan fena oluyor. Siniri tepesine fırlıyor. Karakoldaki lakayıt polislerin ilgisiz, ukala tavırladı da cabası. Mahalle arkadaşım gibi "vay öyle bırakılır mı?" vah vah bulunmaz o vs. gibi laf salatası dışında doğru dürüst bir girişimleri olmadı. Kamera kayıtlarını ben gidip site site topladım. Lan benim işim mi bu? daha doğrusu o güvenlik görevlileri bana sen kimsin benden kayıt istiyosun dese ne diyeceğim adama ben dedektif miyim. Maaşını ödediğim herif ne işe yarıyor. Gidip eşek gibi ilgilenip peşine düşmesi lazım. Ama işte dediğim gibi sonunda biz "site site" gezip topladık. Bir işe de yaramadı. Adamlar tırsıp bırakmasa olacak iş değildi. Size çok geçmiş olsun. Umarım işleriniz iyi gider de bir yeniden almak nasib olur.
    Uykusuzcorap bunu beğendi.

Benimde ilk goz agrim cbr 125 im 2009 da kadikoyden calinmisti cok moralim bozulmustu.O zamanlar motosiklet hirsizligi ile ilgili birsey bilmiyordum tabiki..Neyse sonra farkettimki ekseriyet honda ve ss motor lar caliniyor.Daha sonra farkli motorlar aldim disarda cok biraktim calinmadi hicbiri.

Bu hirsiz takimi ss ve ozellikle honda seviyor.Daha rahat paraya ceviriyorlar sanirim.

Kasko ucretleri cok pahali 3 yil odesen 5 6 bin lira para yapar yazik gunah.

Artik motor alirken hangisini calmazlar arkadas deyip onu aliyorum.

İsimiz polislere ve turk adaletine kaldiysa bizim daha cookkk motorumuzu gotururler bu hirsizlar.

Kaskoya verilecek paralardan cok daha ucuza 1000 ve uzeri kisinin katilimiyla bir gps takip kiti ve guvenlik devriye ekip kurup bu serefsizlerin korkulu ruyasi olmak lazim.

deep_far - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Pcx150 2015 Siyah
    okudukça deli oldum ya

allah yardımcını olsun dostum

bunu yapanların yaptıranların uğraşmayan polislerin hepsinin burnundan gelir inşallah
    Mr.Akn bunu beğendi.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)