Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

37.000 Tl Verip Aldığım CBR 1000RR ımın Anısına Allah yardımcımız olsun.

Motovento
    REKLAM ALANI
    SİYAH İNCİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    ÇOK GEÇMİŞ OLSUN BENİMDE MOTORUM ÇALINI 3 GÜN ÖNCE http://www.motosiklet.net/forum/calinti-motor-duyurulari/133553-honda-cbr-1000-rr-motorum-06-07-2014-gece-calinmistir-07-fyu-37-a.html

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mgokhan57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250 2022
    Vaşka bir konuda da yazdım, bu toplu çalınma olayları artık TV ye taşınmalı yapılabilirse. Başka türlü kimsenin taktığı yok maalesef. Ateş düştüğü yeri yakmaya devam ediyor.

mstf_gnc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya motor elegant 150
    maslakda dpc de güvenliklerin olduğu otoparkda bizimde cbf 150 çalındı geçen sene bayram günüydü, kuştepe de olduğu falan söylendi bulunamadı..
    beni yanlış anlamayın ama 30-40 bin para veriyorsam makineye çalındığı zamanda kendimi üzmemek için, üzerine yapışıtırırım yüksek voltaj tehlike amblebini veririm 40 bin voltu motora. elleyen gebersin... yazık günah.

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    Plakası olmayan hırsızları cezbeden racing makinayı tenha bir sokağa koyacaksın 2-3 arkadaş kar maskesi ve susturuculu silah ile belli yerlere saklanacaksın hırsız şerefsizler geldiğinde tam motoru çalarken takır takır saydıracaksın .....larıne o geberen .....ların leşinede pc çıktısı motorcuya bulaşanın sonu yazan kağıdı yapıştıracaksın cümle aleme ibret olacak.Sonra motorunu da alıp sırra kadem basacaksın.

Milletin yıllarca hayalini kurup bin bir zahmet ile dişinden tırnağından artırıp aldığı motoru 5 dakikada yürütmek adamlık bir kenara insanlığa sığmaz böyleleri ölümü hak ediyorlar.

Konu sahibi arkadaş sanada geçmiş olsun Allah yardımcın olsun bazen katil olmak elde değil ben bile taa buradan kendi motorum çalınmış gibi kızdım.
    satoyama, nickmi ve durgay14 bunu beğendiler.

Motosikleti
    CRF 250 L
    kardeşim en az yüz kişi var motoru çalınıp bulunamayan toplanıp bi pretesto yapsalar olmazmı bu ülkede hakkını aramak için yakıp yıkacaksın polisin kendisi hırsız hiç kusura bakmayın bişey beklemek saçma.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    valla geçmiş olsun diyemeyeceğim. çünkü az gelir. canınız sağolsun diyecek tek şey bu!! merak ettiğim bazı konular var cevaplarsanız.

1. iş yerinizin arka bahçesinde nasıl çaldılar? kapı yokmuydu? varsa kilitleri nasıl kesmişler? sadece disk kilidi mi vardı?
    2. motorunuzun karenajlarını nasıl tanıdınız?

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:05 ----------

Alıntı extrem_015 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Plakası olmayan hırsızları cezbeden racing makinayı tenha bir sokağa koyacaksın 2-3 arkadaş kar maskesi ve susturuculu silah ile belli yerlere saklanacaksın hırsız şerefsizler geldiğinde tam motoru çalarken takır takır saydıracaksın .....larıne o geberen .....ların leşinede pc çıktısı motorcuya bulaşanın sonu yazan kağıdı yapıştıracaksın cümle aleme ibret olacak.Sonra motorunu da alıp sırra kadem basacaksın.

Milletin yıllarca hayalini kurup bin bir zahmet ile dişinden tırnağından artırıp aldığı motoru 5 dakikada yürütmek adamlık bir kenara insanlığa sığmaz böyleleri ölümü hak ediyorlar.

Konu sahibi arkadaş sanada geçmiş olsun Allah yardımcın olsun bazen katil olmak elde değil ben bile taa buradan kendi motorum çalınmış gibi kızdım.
    güzel demişsin de öyle amatör iş yapılırsa hırsızlar aramazlar ama seni şıp diye bulur birde organizeye sokarlar.. bu ülke böyle.. en güzeli yakalayıp doğduğuna pişman edeceksin. piskolojik işkence ile. sonra tüm çaldığı motorlara öttüreceksin. herşeyi öğrenip videoya alcaksın.. sonra polise, ama asla senin yüzünü görmeyecekler..
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

efesafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yzyf r125-Kuba Xcg 150
    Çok geçmiş olsun Allah sabır versin . Motorunu çalan şerefsizlerinde Allah belasını versin

Hırsızlara birşey olmamasının sebebi birilerinin ceplerinin dolması.Siz gidip o adama bir yumruk bile atsanız ilgilenmeyen savcı sizin peşinize düşer.Her ne kadar kaba kuvvete karşı olsamda bu işin son bulması için bir kac hırsızın ibretlik şekilde cezalandırılması gerekiyor

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla geçmiş olsun diyemeyeceğim. çünkü az gelir. canınız sağolsun diyecek tek şey bu!! merak ettiğim bazı konular var cevaplarsanız.

1. iş yerinizin arka bahçesinde nasıl çaldılar? kapı yokmuydu? varsa kilitleri nasıl kesmişler? sadece disk kilidi mi vardı?
    2. motorunuzun karenajlarını nasıl tanıdınız?

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:05 ----------

güzel demişsin de öyle amatör iş yapılırsa hırsızlar aramazlar ama seni şıp diye bulur birde organizeye sokarlar.. bu ülke böyle.. en güzeli yakalayıp doğduğuna pişman edeceksin. piskolojik işkence ile. sonra tüm çaldığı motorlara öttüreceksin. herşeyi öğrenip videoya alcaksın.. sonra polise, ama asla senin yüzünü görmeyecekler..
    O iş amatör değil ben buraya gelişi güzel yazdım gerçek yapılacağında buradaki yazdığım gibi olmaz en ince ayrıntısına kadar hesaplarım kimsede bir halt yiyemez.Ne faili meçhul dosyalar var haberin var mı ? Bu arasına konur ;) En ufak parmak izinden saç kılına kadar herşeyi hesaplarım kimsede bulamaz neyse bana burada fazla yazdırma.

Asıl senin dediğin amatörce neden dersen sen polise gitmeden o motorlar bulunduğu yerden çoktan uçar hırsızlarda savcıya canımız tehlikedeydi o videoda zorla işkence gördük kurtulmak için istediği gibi konuştuk derler sonuçta avucunu yalarsın.
    Ayrıca adalet önüne gelişi güzel kimliksiz videoyu sunamassın mecbur kimlik vermen gerekecek hırsızlara işkence yaptığın için sen suçlu olacaksın,sonra mahkemelerde sürüneceksin benim yöntemim en iyisi tabi eline yüzüne bulaştırmadan yapabilene.

Tuncbilek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R + Honda VFR 800 6th
    Kasko diyen arkadaşlara soruyorum, örneğin 9000tl lik Cbr250 için yıllık 10.000 TL kasko isteyen firmalar varken, ne kaskosundan bahsediyorsunuz??? Kimse hizmet vermek yada adaleti sağlamak için uğraşmıyor. Polisinden hırsızına kaskocusundan pist işletmesine kadar birileri bir şey yapıyorsa nereden yolarım diye bakıyor...

mucoist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    Alıntı Tuncbilek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kasko diyen arkadaşlara soruyorum, örneğin 9000tl lik Cbr250 için yıllık 10.000 TL kasko isteyen firmalar varken, ne kaskosundan bahsediyorsunuz??? Kimse hizmet vermek yada adaleti sağlamak için uğraşmıyor. Polisinden hırsızına kaskocusundan pist işletmesine kadar birileri bir şey yapıyorsa nereden yolarım diye bakıyor...
    Ben 12.850 TL faturalı 2014 model CBR 250 için 1.280 TL kasko ödüyorum. Sizin fiyat aldığınız sigortacı sanırım nekrofili hastasıymış.
    Tuncbilek, yasdal ve allergie bunu beğendiler.

aytacaksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR800X Crossrunner
    25700 nc750x 1350tl kasko. kapali garajda, isteyen calabiir

Camo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650 F
    Allah sabır versin okudukca kötü oluyorum.İnsan beline silah alıp gitmemek için zor tutar kendisini....

Motosikleti
    2014 CBR 650F
    26,750 TL faturalı CBR650F Kasko ücreti:2500 tl Anadolu sigorta

IsmetCan86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 MH Drift
    Şarkıcı Yusuf Güney'in Spor Arabasını Çaldılar Bütün İstanbul Polisi Hırsızlık Şube Hepsi Hırsızların Peşine Düştü Ve Yakalandı Normal Bir Vatandaşın Aracı Çalınsa Umurları Olmaz Ama Milletvekili,Emniyet Müdürü Akraban Varsa Bütün Polisler 7/24 Çalışıp Bulurlar Arabanı Bu Ülkedeki Polislerin Çoğu Menfaatçi.
    cbr1100 xx bunu beğendi.
    Kaza En Ağır Cezadır...

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Selamun aleyküm arkadaşlar zor oyunu bozar derler..kısacası kısasa kısas !!! demokrasi diye bir şey yoktur ve olmamıştır da ..güçlü olan haklıdır o kadar!!! yurt dışında motosiklet kullananlar kendi aralarında örgütlenip hırsızların a.ağlatıyorlar çözüm bu gerisi hikaye !! Örgütlü olursanız istanbul da her şey çözümlenir !!!Genelde ben motosikleti gözümün önünden ayırmam ve hafta içi kesinlikle kullanmam !!! bir yere koyacaksam da alarmını açar kilitler ve otoparka para verir koyarım !!! yoksa maalesef bu ülkede heryer hırsız !!! ve bu organize bir suç örgütüdür unutmayalım...geçmiş olsun kardeşim ama maalesef bu ülke böyle işte !!! geçmiş tarihte hırsız bile bulundu ama milleti tehdit etti o yüzden kimse gıkını çıkaramadı sonuçta sizi koruyacak kimse de yok !!! maalesef selametle !!!

Motosikleti
    Yamaha FZ8
    Şarkıcı Yusuf Güney'in çalınan spor arabasını 1 gecede bulan devletimizden benim 8 ay önce çalınan motorumu, acelesi yok bir gecede olmasada olur önümüzdeki haftaya kadar bulmasını rica ediyorum.

Saygılarımla Vatandaş.
    çağhan bunu beğendi.

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    geçmiş olsun.
    hırsızlığın önlenmesinde caydırıcı cezalar etkili olur olmasına da bunun yanında artan hırsızlık olaylarının bir sebebi de yaşadığımız ahlaki çöküntü ve tek yükselen değerin para olması.

hırsızların parçaları veya motoru sattığı kişiler de yine motorcu beni en çok üzen de bu.

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    öncelikle geçmiş olsun zor bir durum,
    polis durumuna gelince bizim arkadaşların
    evlerine hırsız girdi karakola gittiler
    ihbarda bulundular polis bunları bir azarladı
    sen burayı ARKA SOKAKLAR daki polisler sandın heral
    siz unutun çalınan bilgisayarlar ve telefonları diye
    ama dizide böyle olmuyordu ;)

Motosikleti
    FZ6
    okudum ve senin adına çok üzüldüm. en üzücü tarafıda herşey ortada iken elinden birşey gelmemesi. ne yazık ki bu böyle.
    şer-i hukuk veya modern hukuk farketmez. hırsızlığın cezası çok ağır olmalı.bir daha hırsızlığa tenezzül etmeyi bırak aklına dahi getirememeli.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)