Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

CBR 500 R - Gümüş Gri - 34 AS 6997

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar merhaba,
    aşağıda fotoğrafını da koyduğum honda cbr 500 r gümüş gri 34 AS 6997 plakalı Monster tankpad i olan motorum 1800 km de iken dün gece beşiktaşta evimin önünden çalındı. henüz çok yeni bi model olduğu için direk parçalamayacaklar diye düşünüyorum en azından öyle umuyorum. göreniniz duyanınız olursa bana ulaşırsa dilesin benden ne dilerse.

gören duyan şüphelenen arkadaşlarımın bana 0530 405 59 60 numaralı telefondan ulaşmalarını rica ederim.

sevgiler saygılar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    İnşallah en kısa sürede bulunur tek parça. Adamlara bak ya ramazan falan demeden non-stop çalışıyorlar.

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    geçmiş olsun inşallah hemen bulunur

Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Geçmiş olsun.İnşallah en kısa sürede hayırlısıyla bulabilirsiniz.

Hırsızlık yapanlara ceza verilmeyen bir ülkede hırsız sayısı günden güne artar.
    Namusuyla çalışıp kazanan vatandaşlarda mağdur olmaya devam eder maalesef.
    Shrieker bunu beğendi.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Çok geçmiş olsun inşaallah en yakın sürede bulursunuz motorunuzu . Emek hırsızı kansız çok ülkemizde ne yazıkki . Ramazan falan dinlemiyorlar . Şeriat olacak ki hırsızın elini kesiceksin ibreti alem olarak bak bakalım bir daha motor çalabiliyorlar mı ...

ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Allah onlara yaptıklarini kat kat çektirsin. İnsallahta bulup hemen sana teslim ederler

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    geçmiş olsun,umarım tez zamanda bulunur...

bsongoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Geçmiş olsun.Umarım yakın zamanda bulunur. Aynı şey benim de başıma geldiği için anlayabiliyorum neler hissettiğini.
    Ama artık yeter. Biyerlere sesimizi duyurmanın zamanı geldi.

Geçmiş olsun cbr 500r zaten çok fazla yok olandada gri olcağını sanmıyorum bütün motorculara gidin tamircilere eş dost haber verin bulunur inş..

Motosikleti
    NC 750 X DCT
    Çok ama çok geçmiş olsun.. İmkan varsa motosikletlerinize kasko yaptırın. Çünki p*çler hız kesmiyorlar....

herkese tüm iyi dilekleri için teşekkürler arkadaşlar. umarım bulunacak umudumu kaybetmiyorum. elimden geleni yapıyorum bulunması adına peşini bırakmayacağım.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İnşallah en kısa süre de motosikletinize kavuşursunuz.Arkadaşlar bilmem fark ettiniz mi ama bu sene motosiklet hırsızlığında bir patlama yaşanıyor.Her hafta burada 3-5 tane çalıntı ilanı var.Polis ne yapıyor sorması ayıptır?Kanunlar bu kadar gevşek mi?Demek ki işin ucunda çok ceza yok ki bazı o.ç.ları bu kadar rahat hırsızlık yapabiliyor.Bence artık topluca bir şeyler yapma vakti geldi ama ne yapabileceğimizi ben de bilmiyorum.

aytacaksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR800X Crossrunner
    onceliklet gecmis olsun. keske kaskon olsaydi. parani alirdin hemen. keske herkes kaskolu olsa, bu kadar calintidan sonra sigorta sirketleri hukumete baski yapardi belki.... bence kaybettigimiz nokta tam olarak bu.
    msgnrn ve mgokhan57 bunu beğendiler.

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Allah c.c. belasını versin tüm hırsızların..
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Şeriat olmasına gerek yok.Organize çalışan bir hırsızlık şebekesine karşı yine organize çalışan ve araştıran güvenlik birimlerimiz olsa,adalet işlese,bizde rahat etsek gece uykularımız kaçmasa...

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alıntı audioslave adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şeriat olmasına gerek yok.Organize çalışan bir hırsızlık şebekesine karşı yine organize çalışan ve araştıran güvenlik birimlerimiz olsa,adalet işlese,bizde rahat etsek gece uykularımız kaçmasa...
    Yanlış anlamayın ama bir müslüman insan zaten doğal olarak şeriatcidir . Şeriat deyince korkmayın hemen . Şeriatın kelime anlamı '' suya gidilen yol '' demektir . İslami anlamı ise Kuran hukukudur . Bir müslüman namaz kılıyorsa oruç tutuyorsa Allaha ve peygamberine inanıyorsa Şeriata göre inanıyordur . Polislerimiz ne yazıkki organize falan çalışmıyor . Çalışsada bir şey değişmiyor . Yakalanıp yine serbest kalıyorlar . Ama hırsızın elini kesersen o zaman bak bakalım bir daha motor hırsızı veya başka bir hırsız görebilcek misin . O zaman kapı önünde motorunu kilitmesen bile yine çalınmaz . Çünü hırsız başına ne geleceğini bilir . Osmanlıda Kanuni sultan süleyman döneminde 46 yıllık saltanatında İstanbulda yalnızca 1 kere hırsızlık olmuştur bunuda unutmamak gerek saygılarımla ....
    hulusikaptan bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)