Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2007 Suzukı Kırmızı GSR 600 14 AD 264 ÇALINDI

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    .

Arkadaşlar çalıntı motor var..arkadaşımızın makinası Ikram Saka ..numarası 0 542 232 38 82...2007 Suzuki GSR600, kırmızı. Belirgin özellikleri; arka stop sol bakaliti kırık. Ön lastik Dunlop, arka lastik Michellin. 21 Ocak 2015 tarihinde Bahçelievler Çalışlar caddesi, Ihlamur sokakta anahtar uydurularak çalınmış. Ayrıca ihbar edene 2000 TL ödül veriyor...

kendisi benim arkadaşımdır...görenlerin insaniyet namına yardımcı olmaları rica olunur...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    pilaka yokmu? keşke yakalasakta ödülü boşver hısızın burnunu kırmak daha güzel ödül olur geçmiş olsun
    pardon başlıkta varmış

Motosikleti
    honda cbf 150 2013 model
    arkadaşım geçmiş olsun benimde birbucuk ay önce çalındı cbf 150 kâğıt haneden hala haber yok inşallah en kısa zamanda bulunur size enyakın gazi mahallesı var oraları gezer seniz polisin kendisi söylüyor gazi mahallesine götürüyorlarmış diye sakın polisten medet umma ararlar diye kılını kıpırdatmıyorlar ........

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    geçmiş olsun,bişey soracağım motor çalındığı vakit üzerinde disk kilidi,zincir vs takılı değilmiydi?

Motosikleti
    honda cbf 150 2013 model
    arkadaşım benim motorda celik kilit vardı binanın demirine kilitlemiştim arti alarım vardı kilidi kesiyorlar kamera görüntüsün de iki kişi bir motorla geliyor 10 dakikada alıyor lar

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    motoru çalınan İkram Bey mt üyeliği aktif olmamış..üyeliği açılınca hemen yazacak...

Schizophren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X max 250
    iyice azıttı şerefsizler neredeyse üstünde otururken çalacaklar.. bende bahçelievlerde oturuyorum inşallah bulunur görürsem haber vericem para ödülü önemli değil yeterki bulunsun

fthaltan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bws 100, cb125e, pulsar 200ns, daelim S3
    Bunlara karsi bir organizasyon sart, benim 2014 subatta calinan motorumun 2015 mtv ilk taksidi gelmis polis calisiyor kardesim, evraklari verdik, kaybetmisler, sen bu formu bursa daki vergi dairesine ver, hallolur dediler bugun... cslisiyirlar kardesim, calisiyorlar...
    Allah bunlari kahreylersin...
    organizasyon, bir cati altinda sesimizi duyurmak sart, birlikten kuvvet dogar..
    gecmis olsun...

kanalceyu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    Geçmiş olsun hocam. O civarda bu işi yapan şerefsizler Esenler-Üçyüzlü çocukları. 3-4 ay önce arkadaşımın motorunu çaldılar ve düz kontak yapmaya çalışırlarken yakalandılar. Olayın davası görüldü, velet 1-2 ay yatmış ve geçenlerde çıkmış, hatta profiline baktığınızda tüm çevresinin hırsız olduğunu ve abisinin halen daha hırsızlıktan içeride olduğunu görebilirsiniz.

Harun K.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)