Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

CBR 250R - Siyah - 34 YA 8948

Motovento
    REKLAM ALANI
    jakiyamayess - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250r
    CBR 250R - Siyah - 34 YA 8948

Arkadaşlar merhaba,

Motorum dün gece elektrik kesilmesini fırsat bilen hırsızlar tarafından Şişli Fulya Sakızağacı Sokak'tan çalınmıştır. Motorun belirleyici özelliklerini aşağıdadır.

- Ön cam (siperlik) alt ortasında yer alan HGS etiketi vardır.
    - Sağ grenaj ve eksoz sağa yatarak sürüklenmesinden ötürü çizilmiştir.
    - Sol dikiz aynasında dönerli tümsek ayna bulunmaktadır.
    - Depo üzerinde sağ-sol ekseninde ince çiziklerden oluşan 5 cm kalınlığında bir beyaz leke vardır.
    - Bilenler için Diablo Rosso2 lastikleri bulunmaktadır.
    - Belirttiklerim dışında herhangi bir ek asesuar vs yoktur.

Gören, duyan, şüphelenen arkadaşların 0532-701-40-70 nolu telefondan bana ulaşmalarını rica ederim.

Allah hiç birinize böyle belalar vermesin. Hepinize iyi günler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mephamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    Çok geçmiş olsun. inşallah tez zamanda bulunur.
    Arkadaşlar cahilliğimi mazur görün. Bilmediğimden soruyorum.
    Yeni motosiklet aldım ve en büyük korkum çalınması.
    Direksiyonu kilitli bir motosikleti nasıl çalıyorlar. Kamyonet arkasına falan mı atıyorlar, kilidi mi kırıp çalıştırıyorlar engellemek için napmalı?
    Bir de evinizin önünden vs mi çalışıyor yoksa kısa süreli uğradığınız yerlerde mi?

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    kıramadıkları hiçbir kilit yok hiçbirine güvenmeyin. Gece çalarlar gunduz cok cesaret ister buna uygun saklayın. Umarım biranönce bulunur

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    geçmiş olsun inşallah bulunur

Motosikleti
    CBR 250r
    Arkadaşlar sağolun. Motosiklet aynı gün evin önündeki yokuşun aşağısındaki caddede bulundu. Kilidi kırıp kontak kablolarını birbirine bağlayarak motoru yokuştan aşağı vurdurmaya çalışmışlar ancak becerememişler. sonra motosikleti caddenin ortasına bırakmışlar. Baya bir uğraştıktan sonra motoru trafiğe döndürdüm ama yaklaşık 2 günüme ve binlirama mal oldu. trafik şube deki işleri de saçma bi şekilde uzun sürdü. aklınızda olsun motorunuz bulunduğunda eğer trafikten men edilmediyese çalıntı kaydını kaldırmanız için sadece tutanak tutturduğunuz karakola gitmeniz yeterli. ben bunu bilmediğim için şişlideki hemen hemen tüm trafik şubeleri dolaştım.

Farukxtm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    geçmiş olsun bulmana sevindim. bu ...sizlerin allah belasını versin gün yüzü görmesinler.

mystic80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Sportster 883 2004
    @mephamd

Direksiyon kilidini kırmak saniyelik iştir. Hırsız istedikten sonra kasadan bile çalar. iki lastiği zincirle ancak zincirler kaliteli yerden uzak ve gergin olsun alarmlı disk kilidi birde titreşime duyarlı kumandalı alarm var bunları al koy etkili olur ama zırp pırt ötebilir alarm ve çevreyi rahatsız edebilir. Güvenilir bir otopark bulmak en iyisi. Bulmanıza sevindim 1000 tl yine iyidir en azından motorunuza kavuşabildiniz.

imtarky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R 2014
    resmen kendi motorum çalışmış gibi üzüldüm ve sevindim Büyük geçmiş olsun.

Motosikleti
    CBR 250R
    Neyseki bulunmuş çok geçmiş olsun bu arada gps sistemleri öneririm motorunuza bende taktırmayı düşünüyorum yakın zamanda. Sakladığım yer güvenli ama dışarda nerede dursam çift disk kilidi alarm olmasına rağmen tedirgin oluyorum hep gözümün önünden ayırmamaya çalışıyorum.

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Geçmiş olsun.

OnurTr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gecenin hayrı,gündüzün şerrinden yeğdir.Geceleyin özellikle dikkat etmek lazım,gündüz de caydırıcı önlemleri almak gerekir..Çok geçmiş olsun tez zamanda bulmanızı dilerim.

Motosikleti
    Suzuki GSR 600
    geçmiş olsun. Aynı sokaktan (trafonun olduğu taraftaki siteden) 2009'da benim motor da çalınmıştı. üstüne soğuk su içtik biz motorun. Aynı yerde 1 sene sonra bmw f650 motoru olan komşumun aynı şekilde direksiyon kilidi kırılmış halde yolun ortasına bırakmışlardı. kısacası gece açıkta bırakmak için sakat sokak orası.. tekrar geçmiş olsun.

Motosikleti
    CBR 250r
    Tavsiyeleriniz icin teşekkürler arkadaşlar. Hakaret ettiklerim dün yine gidon kilidini kırmışlar. Ama bu kez sanırım alarm ve kilit sayesinde götürememişler. Yine masraf çıktı bir sürü ama en azından emniyetle uğraşmayacaz. GPS sistemi için de düğmeye bastım haftasonu halletmiş olurum inşallah. Yalnız şu bir gerçek ki gidon kilidini kırmaları gerçekten çok kolaymış.

Motosikleti
    CBR 250R
    Alıntı jakiyamayess adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tavsiyeleriniz icin teşekkürler arkadaşlar. Hakaret ettiklerim dün yine gidon kilidini kırmışlar. Ama bu kez sanırım alarm ve kilit sayesinde götürememişler. Yine masraf çıktı bir sürü ama en azından emniyetle uğraşmayacaz. GPS sistemi için de düğmeye bastım haftasonu halletmiş olurum inşallah. Yalnız şu bir gerçek ki gidon kilidini kırmaları gerçekten çok kolaymış.
    Evet gidon kilidine pek güvenmeyin derim. Bana da bir ağbim söylemişti çok kolay kırılıyor diye.
    GPS bende istiyorum kapalı garaj var ama bir yere arkadaşa gitsem bırakamıyorum dışarda birşey olacak diye.
    No matter how bad your day is

Your bike will always make you feel better.

harung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    büyük geçmiş olsun.. En iyisi otoparka bırakmak heralde..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)