Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

HONDA CRF250L 34 UV 5527

Motovento
    REKLAM ALANI

Bulunan motor benim değildi arkadaşım eksik okumuşsun. Başka bir arkadaşın motorunu buldum bu yolla.. Benim motorum hala kayıp.
    İlanım günceldir arkadaşlar hala arıyorum motorumu..

2013 model CRF250L

Şüpheli görünen bir CRF ye denk gelirseniz plakasız motor numarası silik ya da çıkma yedek parça olarak lütfen haber verin.

0532 205 89 21

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Konu hala günceldir arkadaşlar. Bu motorumun hala taksidini ödüyorum.. Vicdanı olan biri motoru dağda bayırda plakasız binilirken görürse ya da parçalandıysa şüpheli yedek parça ilanına denk gelirseniz lütfen haber verin.

kanalceyu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    Kardeşim geçmiş olsun, aynı durumdayım. Umarım kısa sürede bulunur.

İnşallah arkadaşım. Sana da çok geçmiş olsun.

Freye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Fazer8
    hondaların peşine düşmüş ne kadar şerefsiz varsa

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Alıntı Fyz.01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun çalınma süresi bi kaç dakika.. motor çalınmasını önlemek için polisin motorun başında nöbet tutması lazım.. bu ülkede hırsızlık yapanın eli kolu falan kesilmediği sürece hırsızlık bitmez. benim düşüncem bu
    Öyle olsaydı bakanlar kurulu sakatlardan oluşurdu.
    40yapar ve Deeplord bunu beğendiler.

40yapar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS
    Çok çok geçmiş olsun, umarım bulunur bir an önce.

Ama asıl değinmek istediğim şey başka. Çalınan motorun aktif olarak kullanılması aslında düşük ihtimal. Sizinki gibi motorları belki köylerde vs kullanıyorlardır. Ama çalınan motorlar esas olarak yedek parça olarak satılıyor, bunu hepimiz biliyoruz. Bu yüzden çıkma parça kullanan her motorcu %80-%90 ihtimalle çalıntı bir motorun parçasını kullanıyordur. Hatta "şu parçayı arıyorum" diye ilan verenler bile var, ki 2-3 gün içinde o parça birilerince "temin ediliyor" ve ilan sahibine satılıyor. "Şipariş verirseniz 2-3 güne çıkma parça buluruz" diyor bazı yerler. Çıkma parça çok çok büyük ihtimalle çalıntı motorun parçasıdır. Çıkma parçaya talep oldukça bu namussuzlar da çalmaya devam edecektir. Yani o namussuzları besleyen de çalmak için teşvik eden de biz motorcularız. Üç kuruşluk menfaat uğruna başkalarının alnının terini, gözünün yaşını motorunuza taktırmayın, kimsenin ahını almayın, çıkma parça kullanmayın. Gün gelir o motorun sahibinin gözünün yaşı, annenizin göz yaşına döner...
    Deeplord bunu beğendi.

Konu hala güncel arkadaşlar, CRF 250 L Haziran 2014 te İstanbul'dan çalındı.. Şuan hangi şehirdedir bilmiyorum ama arazide plakasız olarak ya da piyasa fiyatının çok altında CRF görürseniz insanlık namına haber verin. 0532 205 89 21

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)