Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym joyride 200 calındı Sisli- Harbiye

Motovento
    REKLAM ALANI

Dun gece calındı. Polise bildirdim ayrıca tamircilerin birkacına haber verdim. Kilitliydi ve dogal gaz borusuna baglıydı brandayla ortulmustu vs.
    34 y 4309 siyah joyride super sans boyle olur 2 hafta once 1000 tl kadar masraf yapıp yaza hazır etmistim ama kısmet degilmis.
    Bulunucagına dair hic umidim yok sadece tavsiye...
    1. Mutlaka disk kilidi kullanın belki disk kilidimi kullansam caydırıcı olabilirdi.
    2. Birkac kilit kullanın sadece biryere baglamakla olmuyormus demek ki
    3. Direksiyon kilidi vs. 2-3 secenekle en azından calınma riskini azaltmıs olursun.

Kalın saglıcakla...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBR 250R
    Aynen tek kilidin caydırıcılığı yok ayrıca var ise mutlaka kapalı garaj ve alarm sistemi en mantıklısı.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    kapının önüne motoru koyup nasıl evde huzur içinde uyuyorsunuz anlamıyorum...geçmiş olsun...

motorcrus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cıbır
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kapının önüne motoru koyup nasıl evde huzur içinde uyuyorsunuz anlamıyorum...geçmiş olsun...
    Insanlar malına biraz kıymet vermeli haklısın abi.

Haklısınız ama ben motoru 5 senedir kullanıyorum sisli en ucuz otopark 125 tl aylık oda kabul ederse yani kücük 3000- 4000 liralik motora aylık 125 tl baglamak degmiyor gibi o yuzden sokakta bırakıp mumkun oldugunca onlem almak zorunda kalıyoruz...
    Hayırlısı diyelim sogudum artık motor almayı dusunmuyorum akpil devam...

Elimde bakım yaptırırken cıkma saglam kayıs, debiryaj balatası ve tası komple var, ayrıca kontak kısmı ve benzinlik kapagı var ihtiyacı olan arkadas varsa mesaj atsın f_sirin@yahoo.com ücretsiz veriyorum isinizi gorecekse...
    Sisli - Harbiye

Kazasız sürüsler...

chcts1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crypton s 2019
    geçmiş olsun tekrardan...

umarım bulunur motorun

suato21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS/ZX10R
    Geçmiş olsun,inşallah en kısa sürede bulunur..
    Furkan Tarık bunu beğendi.

cece89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 390
    Geçmiş olsun bende tek kilit ile koruyorum önce allaha emanet 125lik motor bunu alan neyse yazmayayım ayıp olur..
    https://www.facebook.com/cenk.toker.3
    Mail:cenktoker@windowslive.com[/COLOR][/I][/B]

Arkadaslar, iyi dilekler icin tesekkurler. Soyle dolasıyorum etrafta en buyuk motor bile disk kilitsiz ortada duruyor direksiyon kilidiyle keske herkesi teker teker uyarabilsek ancak basa gelince degeri anlasılıyor.

Not. Debriyaj ve tası kargo verdim ihtiyacı olan elimde kayıs, benzin kapagı anahtarlı ve komple kontakt seti kaldı email atarsanız ucretsiz elden ya da kargoya verebilirim. Ayrıca klipsi bozuk kesik kask var yedek yolcu icin olabilir.

Kazasız surusler...

irfan46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 150hs
    yer yoksa nereye koyacaksınız odanıza koyacak haliniz yok mecbur kapı önüne koyuyoruz

Motosikleti
    Mondial
    Alıntı irfan46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yer yoksa nereye koyacaksınız odanıza koyacak haliniz yok mecbur kapı önüne koyuyoruz
    aynen benımde apartmanın gırısınde bıraz kör nokta fakat bı dıreksıyon kılıtı bırde apartman guvenlık kamerası var. allaha emanet duruyor işte

Kayıtlardan sildirdim.

Calınan motor prosedur.
    1. Emniyetten calıntı belgesi alınır.
    2. Herhangi bir trafik emniyet amirligi ( en erken 30 gun sonra ) kayıt sildirme icin emniyetin verdigi belge ve Ek 1 formu doldurularak basvurulur. Bir kac gun sonra cıkan dilekcelerle vergi dairesinden kayıtları silinmesi istenir.

En azından artık olmayan motor icin vergi odemezseniz.

Kazasız, guvenli surusler...
    cece89 bunu beğendi.

yavuzk2004 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok geçmiş olsun, yinede ümidi kesme bence belki bulunur. Bu arada kilit nasıl birşeydi markası vs varsa bilgi verebilirsen iyi olur. Bizde ona göre güvenlik önlemlerimizi alalım. Bunlara kilit dayanmıyor.

Motosikleti
    DERBI ETX
    Geçmiş olsun.Bende Kağıthane de sitelerde oturuyorum 2 hafta önce fiddle aldim.Gecen gece saat 12 cıvarı merkezden beyaz bir honda spacy iki kişi peşime takıldı özellikle sitelerin aralarında cok dolaştım ki bakalım gelecekler mi diye,atlattıgımı sandım.tam kapının önune motoru kitleyecek iken gordum ki farları sonuk bir sekilde bir bina ötede bekliyorlar korkudan motor apartmanın içine soktum.O an aklıma gelmedi bende onların peşine takılıp plakalarını almak =( cok geçmiş olsun

Motosikleti
    CBR 250R
    Alıntı hakanuygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun.Bende Kağıthane de sitelerde oturuyorum 2 hafta önce fiddle aldim.Gecen gece saat 12 cıvarı merkezden beyaz bir honda spacy iki kişi peşime takıldı özellikle sitelerin aralarında cok dolaştım ki bakalım gelecekler mi diye,atlattıgımı sandım.tam kapının önune motoru kitleyecek iken gordum ki farları sonuk bir sekilde bir bina ötede bekliyorlar korkudan motor apartmanın içine soktum.O an aklıma gelmedi bende onların peşine takılıp plakalarını almak =( cok geçmiş olsun
    Çok dikkat etmek gerek bence, keşke alabilseymişsiniz plakalarını.
    No matter how bad your day is

Your bike will always make you feel better.

Arkadaslar,

Tum parcaları soran arkadaslara dagıttım. Sadece kask shoei multitec XS olcusunde kask kaldı onu da sahibinben com ile satmak icin ilana koydum.

Yukarıda verdigim email adresini silemedigim icin burda yazdım.

Kazasız surusler.

Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Arkadaşlar ben yüksek girişte oturuyorum ve motorum tam camımın altındaydı evet sadece direksiyon kilidi vardı ama ışıklar ve camlar hep açık olduğu için ihtimal vermemiştik.Gel gör ki gece 1.20 de yazın herkesin uyanık olduğu saatte çaldılar.Ve işin kötüsü bizde uyanıktık ya duymadık yada Allah bize seslerini duyurmadı bilemiyoruz ve hala bulunması ümidiyle bekliyoruz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)