Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

27.06.2013 TARİHİNDE KURTULUŞTAN ÇALINMIŞTIR 2008 HRC 1000 RR DİKKAT

Motovento
    REKLAM ALANI
    emocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motoru biryerde görürseniz polisi arayın. benzeriyse de polis anlayışla karşılayacaktır .
    aslında motoru çalınan arkadaşın şasi numarasını vermemesi eksiklik.
    şase numarasız hiçbir anlamı yok .
    çalan aynı plakayla mı dolaşacak ? ben gerekirse farklı plakalı motorların bile şasesini kontrol edeceğim .
    farzedelim be yolda gördüm motoru nasıl anlayacam ? plaka yok veya farklı .
    şase no kazınmışsa zaten ben çalıntıyım diye bas bas bağırıyodur motor .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Cahit-ist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 1000 RR 2008
    Kardeşim çok saol dikkatin ve ilgin için teşekkür ederim. Yoğun günler geçiriyorum malum telefonu falan unuttuk kusura bakma. Ama bu motor 2011 model şase komple farklı bu değil buna çok benziyor haklısın. Bi kaç tane daha buna benzeten oldu bu motoru gittim kontrol ettim. Güzel gelişmeler var yazıcam bu konunun sonuna. Bu motor bulunacak!
    İlgili olan arkadaşların hepsine teşekkür ediyorum. Ulaşamadığınızda bir sms atarsanız çok sevinirim. Saygılar.

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı Cahit-ist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim çok saol dikkatin ve ilgin için teşekkür ederim. Yoğun günler geçiriyorum malum telefonu falan unuttuk kusura bakma. Ama bu motor 2011 model şase komple farklı bu değil buna çok benziyor haklısın. Bi kaç tane daha buna benzeten oldu bu motoru gittim kontrol ettim. Güzel gelişmeler var yazıcam bu konunun sonuna. Bu motor bulunacak!
    İlgili olan arkadaşların hepsine teşekkür ediyorum. Ulaşamadığınızda bir sms atarsanız çok sevinirim. Saygılar.
    Dostum buna benzer bir motoru sancaktepe taraflarında gördüm. Biraz sordum soruşturdum çalıntı işi yapan depo tarzı bir yer varmış. Aklıma sen geldin...
    Şu deponun tam olarak yerini öğrenemedim. Hatta adamın lakabı hırsızmış sanırım. Avrupa yakasında depo tarzı bir yeri daha varmış. Çalışmalarım devam ediyor, adres öğrenince mesaj atarım
    Cahit-ist, cemolos, mckayrak ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

ducatı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çengelköyde oturuyorum vetlerbeyi çamlıca olsun tüm bu semte hakımın cogu motorcularıda gözüm ısırır kardeşim ama bu motoru ben buralarda hıc görmedım valla.bende motorcuyum bu semtın cocuyum. numaranı aldım görursem önce motoru adamları dövup alırız sora senı ararız işalah

Taskiranus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Ne oldu bir gelişme var mı? Bulundu mu motor?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler